Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS #63

Tesiam....

QUOTE(virga @ 2016 03 13, 22:30)
Idomu, tas kuris galva i stakta dauze paliko savo zmona ar ne?


Kiek pamenu, nedauze, o tik verke galva iremes 4u.gif mirksiukas.gif

Atsakyti
Nebbiolo, nekreipk dėmesio, kas čia ką rašo ir kokius patarimus dalina, šioje temoje visada buvo taip, kiek aš jau čia ir pati reiškiuosi ir kiek teko tik skaityti .. Kikevienas išsako savo nuomonę ir ne vien tik tokią kuri patinka/nepatinka.
Faktas tik vienas: recepto, kuris galiotų santykiams nėra.
Nesuprasi ir tų vyrų kartais - ką jie galvoja, ko jie nori, ir ką jie daro...
Meilužiavimas su vedusiu, tai tiesiog laiko gaišimas, jei pati laisva..kaip iš viso to išbristi čia jau kitas klausimas...
Atsakyti
QUOTE(Off @ 2016 03 14, 08:45)
kaip iš viso to išbristi čia jau kitas klausimas...

Bet kokiu atveju išbristi reikės ir retas atvejis, kuris baigiasi ilgai ir laimingai.
Atsakyti
QUOTE(Nerimeja @ 2016 03 14, 08:47)
Bet kokiu atveju išbristi reikės ir retas atvejis, kuris baigiasi ilgai ir laimingai.


Na kartais ta atomazga ateina netikėtai. Laikas viską sudėlioja į savo vietas...
Kaip tu?
Atsakyti
Čia tos moralės ir panašiai tai šūdukas, jei myli žmogų tai ir kovok dėl jo, jei tave myli viskas bus gerai, paliks tą žmoną, nesvarbu tie moralai ir panašiai reikia saves žiūrėti, kad ir kaip tai beskambėtų, reikia save mylėti.
Šiai dienai jaučiuosi gerai, ir mylima ir laiminga, o ką žmonės pasakys? tegul sako, bet kuriuo atveju aš pati savo gyvenimą kuriu ir pati jį gyvenu, taip kad, galvą aukštyn, viskas bus kaip turi būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wixxxx: 14 kovo 2016 - 09:22
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2016 03 13, 23:24)
Tesiam....
Kiek pamenu, nedauze, o tik verke galva iremes  4u.gif  mirksiukas.gif

Va taip ir gimsta pletkai. lotuliukas.gif
QUOTE(wixxxx @ 2016 03 14, 08:17)
Čia tos moralės ir panašiai tai šūdukas, jei myli žmogų tai ir kovok dėl jo, jei tave myli viskas bus gerai, paliks tą žmoną, nesvarbu tie moralai ir panašiai reikia saves žiūrėti, kad ir kaip tai beskambėtų, reikia save mylėti.
Šiai dienai jaučiuosi  gerai, ir mylima  ir  laiminga, o ką žmonės pasakys? tegul sako, bet kuriuo atveju aš pati savo gyvenimą kuriu ir pati jį gyvenu, taip kad, galvą aukštyn, viskas bus kaip turi būti.

O kokie posukiai! thumbup.gif Tik nenuvilk manes ir nesakyk, kad jis vedes. Nes tai tik laiko gaisinimas.
O kad pagaliau isdrisai isivaduoti is tu, tave alinanciu santykiu, tai sveikinu! 4u.gif

Off kaip tau klostosi reikalai? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(virga @ 2016 03 14, 09:35)
Va taip ir gimsta pletkai.  lotuliukas.gif

O kokie posukiai!  thumbup.gif Tik nenuvilk manes ir nesakyk, kad jis vedes. Nes tai tik laiko gaisinimas.
O kad pagaliau isdrisai isivaduoti is tu, tave alinanciu santykiu, tai sveikinu!  4u.gif

Off kaip tau klostosi reikalai?  mirksiukas.gif

Ne, nevedes:D bet šiais laikais ką ten žinosi, garantuot irgi negali biggrin.gif gal užrakinta spintoje yra kokia žmona:D
Kai pamastau, rūpiniesi kažkuo, aukojies, po to pakiša kiaulę ir verki kampe oi kaip čia manęs neįvertino, tokia gera buvau biggrin.gif nereikia dėl nieko aukotis, stengies dėl savęs ir dėl vaiko o kiti tegul savim rūpinasi ir nereiks kampe verkt po to biggrin.gif griežtai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wixxxx: 14 kovo 2016 - 11:47
QUOTE(wixxxx @ 2016 03 14, 10:37)
Ne, nevedes:D bet šiais laikais ką ten žinosi, garantuot irgi negali biggrin.gif gal užrakinta spintoje yra kokia žmona:D

Tai patikrink. Google visagalis. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2016 03 14, 11:42)
Tai patikrink. Google visagalis.  lotuliukas.gif

Aj jo, tiksliai, jei tavęs nėra google tavęs nėra niekur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2016 03 13, 12:15)
Būtent dėl tos pačios priežasties aš nenorėčiau gyvent name. Ir man dėl to tikrai ne gėda, aš turiu kur kas įdomesnės veiklos, nei rūpintis aplinka. Fizinio darbo apskritai nepakenčiu nuo vaikystės. Gal kada, kai pasensiu ir norėsiu.

As irgi nenoreciau gyventi name. Man visiskai neidomus tas darbas lauke, zoles pjovimas ir gelyciu sodinimas bis.gif . Sutikciau i nama kraustytis su ta salyga, jei vyras rupintusi aplinka.

QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 21:43)
As neisizeidusi.
Man tik keista, kad moterys, kurios pacios nera isivelusios i tokius santykius, sedi tokiose temose. Kol netapau meiluze, seimynines neistikimybes tema man neegzistavo. Kodel tureciau sukt galva del dalyku, kuriu mano gyvenime nera? Arba jau nebera? Kas per mazochizmas kapstytis praeityje, kokia maloni ar skaudi ji bebutu? O jei apskritai su tuo nesusidurei - kodel tai idomu? As labai nuosirdziai klausiu, nes nesuprantu.


O is kur jus zinote kas kur yra/buvo isivelusios?

Jums atrodo, kad mazochizmas kapstytis po praeiti, o va kitoms atrodo, kad meiluziski santykiai vienisai moteriai yra kur kas didesnis mazochizmas.

O yra zmoniu, kurie apskritai niekaip nera susidure su neistikimybe? Niekada jums neassistavo vedes vyras? Nematete meiluziaujanciu draugiu, artimuju?

Jeigu jus pati neabejotumete tuo vyru, tai neigiami komentarai apie taip jusu nezeistu. Gerai, kad kelmus vakar rove, bet juk ne to jums reikia. Ieskotumete tiesiog meiluzio, tai vargu ar bent puses tiek komentaru sulauktumete. Dabar jus neriate stacia galva i santykius, o vyras zaidzia dviguba zaidima nieko neprarasdamas.

Tik man labai neskanus tie komentarai apie zmona, sarkazmas. Jus jos nepazistat. Zinote tik tiek, kiek vyras ir jo sesuo pasako.
Atsakyti
Nuo kada jau meilužė turi žmona gėrėtis biggrin.gif .
Nei viena manau iš meilužiaujančių tų vyrų žmonų nepažįsta, nebent kokie kiti reikalai sieja.
Atsakyti
QUOTE(Off @ 2016 03 14, 12:31)
Nuo kada jau meilužė turi žmona gėrėtis biggrin.gif .
Nei viena manau iš meilužiaujančių tų vyrų žmonų nepažįsta, nebent kokie kiti reikalai sieja.

O neteko sutikti meiluziu, kurios niekaip nekomentuoja meiluzio zmonos? Yra tokiu.
Atsakyti