Įkraunama...
Įkraunama...

UK nevaisingumo problemų plepesiai, 10 tema

QUOTE(melutia @ 2017 03 17, 19:19)
<p>Alyvuoge, buvo man toks laikas, kai atrode, jig viena su savim kalbetis cia likau  smile.gif </p><p>Kibk i paranka ir eime kartu! 4u.gif </p>


ok, kimbu 4u.gif biggrin.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate1988 @ 2017 03 15, 16:09)
Mergaites, testukas teigiamas😊 Bet dar nesveikinkit, po praeitos patirties dar bijau dziaugtis.. santuriai taip su vyru mes dabar. 😊 Meldziuos kiekvienam zingsny, kad butu vietoj, kad hcg geras butu, kad dvigubetu... 😊


Laikau labai stiprius kumstukus 4u.gif

As labai retai kada beparasau, bet visad pasidomiu kaip Jums visoms cia sekasi;)
Pas mus po kol kas niekas nevyksta. Laukiam laisko is ligonines del IVF.
Atsakyti

Jurate, kaip Tau sekasi? Ar viskas sekmingai klostosi si karta?  :4u: 

Alyvuoge ir kitos merginos, kas pas Jus naujo?  :4u: 

Atsakyti

Aha as irgi pagalvojau kad tylu ramu čia :)

Atsakyti
Kad nieko naujo lyg ir pas mane. Vis neapsisprendziu kada daryt FET. Gal birzeli.
Nustojau eit i akupunktura, kazkaip neuzkabino, nepadejo pasto, tai ir kazkaip nurasiau, geriu salaviju arbata antras menuo. paskaiciau , kad labai daug kam padejo. Tai vis laukiu stebuklo.


Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2017 04 19, 15:59)
<p>Jurate, kaip Tau sekasi? Ar viskas sekmingai klostosi si karta?  4u.gif </p><p>Alyvuoge ir kitos merginos, kas pas Jus naujo?  4u.gif </p>

Sveikutes, mergaites. Nu lyg ir viskas gerai, prasidejo 10ta savaite, viena scana privaciai daremes, kita jau ligoninej pas save. Kolkas viskas atrodo kaip turi buti, pati jauciuosi neblogAi. Labai laukiu kada bus 12 savaiciu, nes atsipalaiduoti dar negaliu ir dziaugiuosi labai santuriai. O kaip tu, melutia? Ar viskas gerai?🙂
Atsakyti

Sveikutes, mergaites. Nu lyg ir viskas gerai, prasidejo 10ta savaite, viena scana privaciai daremes, kita jau ligoninej pas save. Kolkas viskas atrodo kaip turi buti, pati jauciuosi neblogAi. Labai laukiu kada bus 12 savaiciu, nes atsipalaiduoti dar negaliu ir dziaugiuosi labai santuriai. O kaip tu, melutia? Ar viskas gerai?🙂

OOoo kokios geros naujienos :) tyliai sveikinu ir kartu laukiu 12 sav :) 

Atsakyti

Sveikutes, mergaites. Nu lyg ir viskas gerai, prasidejo 10ta savaite, viena scana privaciai daremes, kita jau ligoninej pas save. Kolkas viskas atrodo kaip turi buti, pati jauciuosi neblogAi. Labai laukiu kada bus 12 savaiciu, nes atsipalaiduoti dar negaliu ir dziaugiuosi labai santuriai. O kaip tu, melutia? Ar viskas gerai?🙂

Turbut nepadesiu pasakydama, kad nuo 12 savaites lengviau nepasidare?  :D Nerimas isliko ir ramiau gyvent pradejau tik kai judesiukus pradejau jausti. T.y. 17 nestumo savaite  :) Vakar kaip tik scanas buvo, siek tiek pagasdino, nes lyties negali pasakyti, bet tikiu, jog viskas bus gerai  :) 

Labai dziaugiuosi del Jusu, kad viskas puikiai klostosi! Taip ir toliau iki pat galo! :wub:  Kaip Tavo savijauta? Ar labai pykino, vemei?  :) 

Alyvuoge, laukiam ir Taves prisijungiancios prie  :nestuke Birzelis jau nebetoli - pranesk, kai FET darysit. Laikysim kumstukusbsuspaude  :4u: o salaviju arbata geri kasdien? Ja lyg pagal ciklo dienas reiktu gerti  :hmm: 

Atsakyti
Nu va, perskaiciau tema, tai gal leisit prisijungt ir man ax.gif Mes dar tik kelio pradzioje, buvo pirmas vizitas pas gp, man padaryti kraujo tyrimai. Dabar dar MB turi uzsirasyt pas gp. Siandien gavau progesterono atsakyma, bet likau nesupratus blink.gif 19 cd (t.y 7 dienos iki mmm) 36.1nmol/L (norma mid-luteal 1.7-27.0) Man atrodo kad padidejes, o registraturoj sake norma blink.gif Nu nieko, kitas vizitas pas gp 11d, tada ir issiklausinesiu. Dar sav. pabaigoj tureciau gaut fsh ir lh atsakymus.
Atsakyti

Nu va, perskaiciau tema, tai gal leisit prisijungt ir man ax.gifMes dar tik kelio pradzioje, buvo pirmas vizitas pas gp, man padaryti kraujo tyrimai. Dabar dar MB turi uzsirasyt pas gp. Siandien gavau progesterono atsakyma, bet likau nesupratus blink.gif19 cd (t.y 7 dienos iki mmm) 36.1nmol/L (norma mid-luteal 1.7-27.0) Man atrodo kad padidejes, o registraturoj sake norma blink.gifNu nieko, kitas vizitas pas gp 11d, tada ir issiklausinesiu. Dar sav. pabaigoj tureciau gaut fsh ir lh atsakymus.

Labas  :4u: Kiek laiko jau bandot susilaukti vaikelio?

Viskas gerai del progesterono  :) Pataiket turbut per pika. Geriau didesnis nei per mazas  :) Del jo tikrai nesijaudinciau, ovuliavija ivyko  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2017 05 04, 10:05)
Labas  4u.gif Kiek laiko jau bandot susilaukti vaikelio?</p><p>Viskas gerai del progesterono  smile.gif Pataiket turbut per pika. Geriau didesnis nei per mazas  smile.gif Del jo tikrai nesijaudinciau, ovuliavija ivyko  4u.gif

Niekada ir nesisaugojom, stazas apie 10 m, paskutinius metus skaiciavau ovuliacijos dienas, naudojau OT, bet nieko. O santykiuose buvo visokiu "up" ir "down", bet paskutinius kelis metus vel labai suartejom ir iki pilnatves tik vaikelio tetruksta ax.gif
Aciu, nes pas gp tik kita sav, tai kazkaip neramu pasidare ar tvarkoj progesteronas ar nelabai unsure.gif
Dar siandien kazkoki keista laiska is nhs del appointmento gavau, kad bandziau prisiregistruot blink.gif reiks ryt nulekt iki poliklinikos jei turesiu laiko smile.gif
Atsakyti

Niekada ir nesisaugojom, stazas apie 10 m, paskutinius metus skaiciavau ovuliacijos dienas, naudojau OT, bet nieko. O santykiuose buvo visokiu "up" ir "down", bet paskutinius kelis metus vel labai suartejom ir iki pilnatves tik vaikelio tetruksta ax.gif
Aciu, nes pas gp tik kita sav, tai kazkaip neramu pasidare ar tvarkoj progesteronas ar nelabai unsure.gif
Dar siandien kazkoki keista laiska is nhs del appointmento gavau, kad bandziau prisiregistruot blink.gifreiks ryt nulekt iki poliklinikos jei turesiu laiko smile.gif

O kokius dar tyrimus dare? Skydliauke tyre? Ar pati jauti, numanai, kodel taip ilgai nepavyksta pastoti?  :) 

Atsakyti