Įkraunama...
Įkraunama...

UK nevaisingumo problemų plepesiai, 10 tema


QUOTE(melutia @ 2017 06 14, 10:44)
Aš daug merginú išleidau vaikučiú augint šioj temoj, kol pagaliau ir savo eilės sulaukiau  biggrin.gif Mažylis mano turėtú pasirodyti rugsėjo vidury  wub.gif Kaip įdomiai, kad SG darė trijú dienú bėgy. Gi jie visad taupo ir tikrai tyrimais nesišvaisto  smile.gif na ir klausimas, kodėl rezultatai tokie skirtingi per tokį trumpá laiká  smile.gif Kada Tau numatoma mm diena? Tas tyrimas nelabai malonus dažniausiai būna. Man davė stupriú nuskausminamújú prieš jį  rolleyes.gif ir antibuotikú po jo.

Tu tikrai nuejai ilga ir sunku kelia iki nestuke.gif labai dziaugiuosi uz visas merginas. Man atrodo dar Alyvuoge lauke vel vizito pas gydytojus.
Man mmm turetu pasirodyt "ant dienu", tikiuosi neprasides savaitgali, bet vis vien skambinciau pirmadieni.
Nu kaip bebutu gydytoja liepe MB kartot SG po 3 men, ziuresim tada.
Nebijau as to tyrimo, geriau zinot problema ir gydytis, nei tokia nezinia unsure.gif tik tiek, kad reiks paimt atostogu diena tyrimui, taip pat ir MB prasyt, kad paimtu, gales po tyrimo manim rupintis rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 16 birželio 2017 - 06:10

Tu tikrai nuejai ilga ir sunku kelia iki nestuke.giflabai dziaugiuosi uz visas merginas. Man atrodo dar Alyvuoge lauke vel vizito pas gydytojus.
Man mmm turetu pasirodyt "ant dienu", tikiuosi neprasides savaitgali, bet vis vien skambinciau pirmadieni.
Nu kaip bebutu gydytoja liepe MB kartot SG po 3 men, ziuresim tada.
Nebijau as to tyrimo, geriau zinot problema ir gydytis, nei tokia nezinia unsure.giftik tiek, kad reiks paimt atostogu diena tyrimui, taip pat ir MB prasyt, kad paimtu, gales po tyrimo manim rupintis rolleyes.gifbiggrin.gif

Nebaisus tas tyrimas ir netrunka ilgai. Gal neverta visos dienos imt, bet jei norisi, tai kodel ne  :) Man uztruko neilgiau nei pusvalandi  :4u: na vos ilgiau nei iprasta apziura  :) 

Aha, galetu ir Alyvuoge, ir Souri, ir Jurate pasirodyti ir papasakoti, kaip joms sekasi  :P 

Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2017 06 16, 08:46)
Nebaisus tas tyrimas ir netrunka ilgai. Gal neverta visos dienos imt, bet jei norisi, tai kodel ne  smile.gif Man uztruko neilgiau nei pusvalandi  4u.gif na vos ilgiau nei iprasta apziura  smile.gif </p><p>Aha, galetu ir Alyvuoge, ir Souri, ir Jurate pasirodyti ir papasakoti, kaip joms sekasi  tongue.gif </p>

Nenoreciau imt atostogu, bet as dirbsiu popietinej pamainoj ta savaite ir po tyrimo tikrai nenoresiu eit i darba (aisku priklausys kada mmm ateis) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 18 birželio 2017 - 10:04
QUOTE(melutia @ 2017 06 16, 07:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="rutuk" data-cid="71679001" data-time="1497586025"><div><p>Tu tikrai nuejai ilga ir sunku kelia iki vartotojo įkelta nuotraukalabai dziaugiuosi uz visas merginas. Man atrodo dar Alyvuoge lauke vel vizito pas gydytojus.
Man mmm turetu pasirodyt "ant dienu", tikiuosi neprasides savaitgali, bet vis vien skambinciau pirmadieni.
Nu kaip bebutu gydytoja liepe MB kartot SG po 3 men, ziuresim tada.
Nebijau as to tyrimo, geriau zinot problema ir gydytis, nei tokia nezinia vartotojo įkelta nuotraukatik tiek, kad reiks paimt atostogu diena tyrimui, taip pat ir MB prasyt, kad paimtu, gales po tyrimo manim rupintis vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nebaisus tas tyrimas ir netrunka ilgai. Gal neverta visos dienos imt, bet jei norisi, tai kodel ne  smile.gif Man uztruko neilgiau nei pusvalandi  4u.gif na vos ilgiau nei iprasta apziura  smile.gif </p><p>Aha, galetu ir Alyvuoge, ir Souri, ir Jurate pasirodyti ir papasakoti, kaip joms sekasi  tongue.gif </p>

Sveikos, mergytes 😊 Malonu, kad atsimenat 😊 Melutia, jau rugsejo vidury! Nerealu 😍
Mes irgi neblogai laimokes, siandien lygiai 18 savaiciu 😊 Terminas lapkricio 25d. Liepos 7 d., turesim scana, gal pasirodys kas pilvelyje gyvena. 😊 O siaip atsipalaiduoti dar negaliu, dziaugiuos irgi santuriai. Turbut nenurimsiu kol nelaikysiu mazylio savo rankose...
O kaip Alyvuogei sekasi? Kada planuojat FET?
Atsakyti

Sveikos, mergytes 😊 Malonu, kad atsimenat 😊 Melutia, jau rugsejo vidury! Nerealu 😍
Mes irgi neblogai laimokes, siandien lygiai 18 savaiciu 😊 Terminas lapkricio 25d. Liepos 7 d., turesim scana, gal pasirodys kas pilvelyje gyvena. 😊 O siaip atsipalaiduoti dar negaliu, dziaugiuos irgi santuriai. Turbut nenurimsiu kol nelaikysiu mazylio savo rankose...
O kaip Alyvuogei sekasi? Kada planuojat FET?

Kaip puiku, kad pasirodei  :rolleyes: Vis laukdavau žiniú iš Tavęs, ar viskas gerai  :) 

Ar jau jauti judesiukus mažylio? :wub:  Aš ir ilgai negalėjau atsipalaiduoti ir taip santūriai džiaugiausi kiekviena diena  :) Gal tik pradėjus jausti judesius nusiraminau.

Užsuk dažniau papasakoti, kaip sekasi  :P

Tikiuosi mažylis nesislapstys per scan'á, nes man tik iš kraujo tyrimo pasakė lytį :D  

Atsakyti

Sveikos, merginos  :4u:  Gal kuriai yra teke lankytis Recurrent Miscarriage Clinic ir galetu pasidalinti patirtim?

Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2017 06 27, 09:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Jurate1988" data-cid="71692861" data-time="1498340730"><div><p>Sveikos, mergytes 😊 Malonu, kad atsimenat 😊 Melutia, jau rugsejo vidury! Nerealu 😍
Mes irgi neblogai laimokes, siandien lygiai 18 savaiciu 😊 Terminas lapkricio 25d. Liepos 7 d., turesim scana, gal pasirodys kas pilvelyje gyvena. 😊 O siaip atsipalaiduoti dar negaliu, dziaugiuos irgi santuriai. Turbut nenurimsiu kol nelaikysiu mazylio savo rankose...
O kaip Alyvuogei sekasi? Kada planuojat FET?</p></div></blockquote><p>Kaip puiku, kad pasirodei  rolleyes.gif Vis laukdavau žiniú iš Tavęs, ar viskas gerai  smile.gif </p><p>Ar jau jauti judesiukus mažylio? wub.gif  Aš ir ilgai negalėjau atsipalaiduoti ir taip santūriai džiaugiausi kiekviena diena  smile.gif Gal tik pradėjus jausti judesius nusiraminau.</p><p>Užsuk dažniau papasakoti, kaip sekasi  tongue.gif
</p><p>Tikiuosi mažylis nesislapstys per scan'á, nes man tik iš kraujo tyrimo pasakė lytį biggrin.gif  </p>

Jo, jau jauciu judesiukus 😊 Pirma kart burbuliukus pajauciau kai suejo 15 savaiciu. Vakar jau gan stipriai ispyre 😁 Nekantrauju kada vyras pajus judesiukus..
o koki kraujo tyrima dareis ir kur? As zinau, kad kazkoks krutas tyrimas yra, LT jis apie 600 euru kainuoja, gal cia tas pats. O kaip tu pati jauties? Dar dirbi? As zadu 29 savaiciu imti 2 sav atostogu ir tiesiai i maternity. Ramiai lauksiu mazylio ir siaubsiu parduotuves 😍
Atsakyti

Jo, jau jauciu judesiukus 😊 Pirma kart burbuliukus pajauciau kai suejo 15 savaiciu. Vakar jau gan stipriai ispyre 😁 Nekantrauju kada vyras pajus judesiukus..
o koki kraujo tyrima dareis ir kur? As zinau, kad kazkoks krutas tyrimas yra, LT jis apie 600 euru kainuoja, gal cia tas pats. O kaip tu pati jauties? Dar dirbi? As zadu 29 savaiciu imti 2 sav atostogu ir tiesiai i maternity. Ramiai lauksiu mazylio ir siaubsiu parduotuves 😍

Kaip anksti judesiukus pajutai  :wub: Tuoj ir vyras galės pajaust spyrius  :D mano bernužėlis labai aktyvus, tai vis prašau, kad ramiau jis pilvely gyventú ir su šlapimo pūsle nežaistú  :D 

Tas tyrimas už 600 € turbūt Harmony vadinasi. Kai domėjausi, tai UK apie 320-400£ kainuoja  :) o man NHS darė nemokamai Cell Free DNA test. Panašus į tá Harmony testá, tik lyg nebežiūrėjo dėl apsigimimú, o tik dėl vaikiuko lyties darė. Mat turėjau jau lyg 4 scanus nuo 20 savaitės ir jie niekaip negalėjo pasakyti, kokios lyties vaikiuka nešioju. Tai dabar dar viená scana turėsiu liepos 10 diená ir paskui dar lyg rugpjūčio 1 diená  :) 

O pati jaučiuosi labai gerai  :P nelabai tiesa sakant jaučiuosi nėščia  :D Aišku, pramogas jau apmažinau, bet darbe dar pilnu tempu varau. Ir darbas ne ofisinis, o visá diená ant kojú  :) Dar mėnesį žadu dirbti, o paskui žiūrėsiu. Jei darbdaviai norės, tai sakiau mielai iki 35 savaitės padirbėčiau, nes reiks mums labai pinigėliú  :unsure: 

Kaip Tu jautiesi? Ar darosi jau sunku?  :D Kokios nuojautos dėl lyties?  :D Ar žadi po Maternity Leave grįžti į darbá?

Atsakyti
Nu tai va, buvau siandien hycosy scane. Kiausintakiai pratekami, su jais problemu nera, bet rado cista, itaria, kad endometriozine verysad.gif konsultacija pas gydytoja tik rugsejo 18d. verysad.gif Einu skaityt ko tiketis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lucci @ 2017 06 27, 19:08)
<p>Sveikos, merginos  4u.gif  Gal kuriai yra teke lankytis Recurrent Miscarriage Clinic ir galetu pasidalinti patirtim?</p>

Sveika. Man teko verysad.gif Turejau tik viena app tenais, nes po tyrimu nieko nerado ir nieko kito, apart kad bandyti tol kol pasiseks, negalejo pasiulyti. Vizito metu snekejom su ginekologe. Ji uzsake kruva tyrimu (hormonu, afs, genetinius abiems su vyru), bet ir tai ne visus kokius galima butu privaciai pasidaryti. Ir viskas. Po keliu menesiu atejo laiskas su atsakymais, kurie buvo normose (apart pks pas mane nuo labai senai). Tepasiule tik sekancius nestumus scan'us kas 2 sav pirmame trimestre. Po apsilankymo RMC turejau dar viena nesivystanti nestuma. Tada su vyru nusprende buvo privaciai imunologinius pas Georgi Londone darytis. Taciau likimas papokstavo ir sekmingai neplanuotai uzkibo dukryte net nesulaukus pirmuju mmm po paskutiniojo persileidimo.
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2017 06 29, 20:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Jurate1988" data-cid="71700049" data-time="1498741995"><div><p>Jo, jau jauciu judesiukus 😊 Pirma kart burbuliukus pajauciau kai suejo 15 savaiciu. Vakar jau gan stipriai ispyre 😁 Nekantrauju kada vyras pajus judesiukus..
o koki kraujo tyrima dareis ir kur? As zinau, kad kazkoks krutas tyrimas yra, LT jis apie 600 euru kainuoja, gal cia tas pats. O kaip tu pati jauties? Dar dirbi? As zadu 29 savaiciu imti 2 sav atostogu ir tiesiai i maternity. Ramiai lauksiu mazylio ir siaubsiu parduotuves 😍</p></div></blockquote><p>Kaip anksti judesiukus pajutai  wub.gif Tuoj ir vyras galės pajaust spyrius  biggrin.gif mano bernužėlis labai aktyvus, tai vis prašau, kad ramiau jis pilvely gyventú ir su šlapimo pūsle nežaistú  biggrin.gif </p><p>Tas tyrimas už 600 € turbūt Harmony vadinasi. Kai domėjausi, tai UK apie 320-400£ kainuoja  smile.gif o man NHS darė nemokamai Cell Free DNA test. Panašus į tá Harmony testá, tik lyg nebežiūrėjo dėl apsigimimú, o tik dėl vaikiuko lyties darė. Mat turėjau jau lyg 4 scanus nuo 20 savaitės ir jie niekaip negalėjo pasakyti, kokios lyties vaikiuka nešioju. Tai dabar dar viená scana turėsiu liepos 10 diená ir paskui dar lyg rugpjūčio 1 diená  smile.gif </p><p>O pati jaučiuosi labai gerai  tongue.gif nelabai tiesa sakant jaučiuosi nėščia  biggrin.gif Aišku, pramogas jau apmažinau, bet darbe dar pilnu tempu varau. Ir darbas ne ofisinis, o visá diená ant kojú  smile.gif Dar mėnesį žadu dirbti, o paskui žiūrėsiu. Jei darbdaviai norės, tai sakiau mielai iki 35 savaitės padirbėčiau, nes reiks mums labai pinigėliú  unsure.gif </p><p>Kaip Tu jautiesi? Ar darosi jau sunku?  biggrin.gif Kokios nuojautos dėl lyties?  biggrin.gif Ar žadi po Maternity Leave grįžti į darbá?</p>

Visada jauciau, kad berniukas, net varduka mintyse kartojau, bet 5dieni turejom scana, turesim mergyte 😍 Mano viso gyvenimo svajone... verkiau kaip vaikas, dvi dienas nepatikejau 😊 Vyras issilydes, perka rubelius😊
Siaip jau daros nelengva. geriu magni, bet vistiek labai traukia meslungis, sianakt taip sutrauke, kad vos paeinu visa diena, lyg raumuo trukes butu.. o kaip tu jauties? Ka tu dirbi?
As tai kitcken leader, anksti pradedu, visada ant koju, vis dazniau einu pasedet, pliusas, kad anksti baigiu ir siaip nebedaug valandu darau, 7 max. Iseisiu kai bus 29 savaites, turiu dar 2 savaites atostogu ir tada maternity. Kolkas galvojam, kad negrisiu darban, mes namuka LT statom, tai jei vyrui ciki su darbais, grisim po geru metu namo. Bet nespjaunu i darba, nezinai kaip gali nutikti. O tu planuoji grizti? Kur mazyli paliktum jei taip? 4u.gif
Atsakyti

Jurate - as jauciau kad bus berniukas, bet irgi mergyte :) ruzavi sveikinimai :) 

Atsakyti