Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(rurbe @ 2016 04 02, 23:44)
Jau klausiau praeitoje temoje, bet niekas su manimi nesikalbejo..  blush2.gif
Pabandysiu dar karta.
Gal kas turi arba nusimano apie daugiafunkcines - Krašto apmėtymo bei grandininio dygsnio siuvimo mašinas ?
Esu tik siuveja megeja ir siuciau tik sau  ax.gif 2 masinu ir ploksciasiules ir overloko apmetymui pirkti (ir namuose laikyti) negaleciau. Ka jus manote apie jas ??Arba tada tektu rinktis viena kazkuria overloka arba ploksciasiule...
Turiu paprasta Veritas Creative siuvimo masina, bet kaip suprantu ji trikotazo nesiuva...Arba as gal nemoku ?
Aciu uz atsakymus ir komentarus  4u.gif

Sveiki
Jūsų buitinė siuvimo mašina Veritas turėtų siūti trikotažą.Viską ji siuva.Bet reiktų trikotažinės adatos jei su įprasta nesiuva. Pas mane 90 nr. adata siuva trikotažą ir storesnes vilnones medžiagas.
Atsakyti
QUOTE(rurbe @ 2016 04 02, 23:44)
Jau klausiau praeitoje temoje, bet niekas su manimi nesikalbejo..  blush2.gif
Pabandysiu dar karta.
Gal kas turi arba nusimano apie daugiafunkcines - Krašto apmėtymo bei grandininio dygsnio siuvimo mašinas ?
Esu tik siuveja megeja ir siuciau tik sau  ax.gif 2 masinu ir ploksciasiules ir overloko apmetymui pirkti (ir namuose laikyti) negaleciau. Ka jus manote apie jas ??Arba tada tektu rinktis viena kazkuria overloka arba ploksciasiule...
Turiu paprasta Veritas Creative siuvimo masina, bet kaip suprantu ji trikotazo nesiuva...Arba as gal nemoku ?
Aciu uz atsakymus ir komentarus  4u.gif

Jūs turit gerą siuvimo mašiną,kodėl kitos norit,juk yra ir trikotažinės siūlės ir elastiniai dygsniai,tik išmokit visko ką gali ši mašiniukė ir savoms reikmėms tikrai užteks
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2016 04 03, 08:23)
Sveiki
Jūsų buitinė siuvimo mašina Veritas turėtų siūti trikotažą.Viską ji siuva.Bet reiktų trikotažinės adatos jei su įprasta nesiuva. Pas mane 90 nr. adata siuva trikotažą ir storesnes vilnones medžiagas.



QUOTE(Lady Dy @ 2016 04 03, 16:38)
Jūs turit gerą siuvimo mašiną,kodėl kitos norit,juk yra ir trikotažinės siūlės ir elastiniai dygsniai,tik išmokit visko ką gali ši mašiniukė ir savoms reikmėms tikrai užteks


Tada as matyt kazko apie siuvimo masinas nesuprantu doh.gif lotuliukas.gif
Trikotaziniu adatu esu nusipirkusi ir pagal instrukcija bandziau siuti. Bet esme ta, kad tas ale trikotazo dyksnis su mano masina iseina tik siek tiek mandresnis zigzagas. Patempus audini siulai nutruksta. O noretusi tokios tikro trikotazo siules kaip ant maikuciu. Ar visgi as kazka ne taip darau ir ta mano masina daro dar kazka ko as neissiaiskinau ? unsure.gif

Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rurbe: 03 balandžio 2016 - 15:49
QUOTE(rurbe @ 2016 04 03, 15:49)
...O noretusi tokios tikro trikotazo siules kaip ant maikuciu. Ar visgi as kazka ne taip darau ir ta mano masina daro dar kazka ko as neissiaiskinau ?  unsure.gif

Aciu atsakiusioms  4u.gif


Manau darote viską teisingai. Tokią siūlę kaip ant trikotažinių maikučių gausite tik su plokščiasiūle. Su universalia siuvimo mašina anksčiau ar vėliau siūlė sutrūkinės. Galite pabandyti siūti su elastiniu siūlu pačiu paprasčiausiu dygsniu, tai šiek tiek pagelbės. Taip pat galima šiek tiek patempti trikotažą. Bet priklausomai nuo trikotažo, gali siūlės vietoje būti "pūslės", išlikti ištampyta siūlė. Reikia bandyti.
Labai primityviai ir neatsižvelgiant į skirtingų modelių galimybes. Universali mašina skirta tiesioms siūlėms, kilpoms, zigzagui.
Plokščiasiūlė mašina naudojama trikotažinių gaminių palenkimui
Overlokas naudojamas kraštų apmėtymui bei galima trikotažą susiūti.
"Kombainai"- overlokas+plokščiasiūlė skirta kraštų apmėtymui, trikotažo siuvimui bei apačios palenkimui.
Atsakyti
Padekit apsispresti JANOME 525S ar Bernette Milan 5. Parduotuvej rekomendavo Bernette Milan 5, ji man pasirode ir stabilesne, sunkesne, bet atsiliepimų gerų daugiau apie Janome...
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2016 04 02, 19:51)
JUKI MO-654DE manau geriausia, ką tokioje kainų kategorijoje galima įsigyti smile.gif Po to jau Baby Lock'ai turbūt eina biggrin.gif smile.gif

O palenkta jūsų nuotraukose plokščiasiūle smile.gif Kad nesitaškyti pinigais, jei lyšnų nėra DAR VIENAI mašinai, o ir siūsite tik sau, tai panašų vaizdą išgausite su dviguba adata. Iš išorės eis dvi siūlės kaip jūsų foto, o viduje bus ne grandinėlė (kaip kad ant visų trikotažinių rūbų, namie pasižiūrėkite), o bus paprastas zigzagas smile.gif Kurio niekas nematys smile.gif

Vasaroti, ačiū Jums už rekomendaciją. Įsigijau JUKI MO-654DE, apie kurią kalbėjome smile.gif Vakar išbandžiau - labai patiko. Tyliai dirba- o man tai svarbu, nes prie siuvinių galiu prieiti tik naktį, kai vaikai miega smile.gif Liuks mašinytė smile.gif Lengvai susireguliavo siūlė, nors galvojau, kad nesugebėsiu, nes pirmą k. tokį daiktą matau smile.gif Youtubejlabai išsami ir aiški instrukcija yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chat noir @ 2016 04 03, 21:06)
Manau darote viską teisingai. Tokią siūlę kaip ant trikotažinių maikučių gausite tik su plokščiasiūle. Su universalia siuvimo mašina anksčiau ar vėliau siūlė sutrūkinės. Galite pabandyti siūti su elastiniu siūlu pačiu paprasčiausiu dygsniu, tai šiek tiek pagelbės. Taip pat galima šiek tiek patempti trikotažą. Bet priklausomai nuo trikotažo, gali siūlės vietoje būti "pūslės", išlikti ištampyta siūlė. Reikia bandyti.
Labai primityviai ir neatsižvelgiant į skirtingų modelių galimybes. Universali mašina skirta tiesioms siūlėms, kilpoms, zigzagui.
Plokščiasiūlė mašina naudojama trikotažinių gaminių palenkimui
Overlokas naudojamas kraštų apmėtymui bei galima trikotažą susiūti.
"Kombainai"- overlokas+plokščiasiūlė skirta kraštų apmėtymui, trikotažo siuvimui bei apačios palenkimui.

Puikiausiai atlenkiau,tympas su paprasta siuvimo mašina,rinkausi siūlę,labiausiai tinkamą tokiam reikalui,mano mašina RubinaK60C
Tik viena galiu patarti perkant paprastas siuvimo mašinas,reik žiūrėti,kad būtų reguliuojamas pėdelės spaudimas,mano deja ne ,tai storesnes trikotažines medžiagas sunkiau gražiai atsiūna,siūlės vieta šiek tiek lieka ištempta
Atsakyti
QUOTE(Aslana @ 2016 04 07, 14:50)
Įsigijau JUKI MO-654DE,

Gal galite pasufleruoti kur pigiausiai pardavineja sias siuvykles, kur pirkote jus savaja?
(Kad neapkaltintu musu reklama, galite siusti info i AZ 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(Aslana @ 2016 04 07, 13:50)
Vasaroti, ačiū Jums už rekomendaciją. Įsigijau JUKI MO-654DE, apie kurią kalbėjome smile.gif Vakar išbandžiau - labai patiko. Tyliai dirba- o man tai svarbu, nes prie siuvinių galiu prieiti tik naktį, kai vaikai miega smile.gif Liuks mašinytė smile.gif Lengvai susireguliavo siūlė, nors galvojau, kad nesugebėsiu, nes pirmą k. tokį daiktą matau smile.gif Youtubejlabai išsami ir aiški instrukcija yra smile.gif


Malonu, kad padėjau 4u.gif Tikiuosi ilgai ir laimingai draugausite su mašinėle smile.gif

Aš dabar laukiu, kol atkeliaus Baby lock plokščiasiūlių siunta į Lietuvėlę, tikiuosi neatšpks fantazija iki to laiko doh.gif

Turėdama Janome CoverPro plokščiasiūlę lenkdavau ZIGZAGU su paprasta mašina doh.gif lotuliukas.gif Nes taip ir nepavyko jos įvaldyti doh.gif Bet čia jau mano pačios bėdos, ne mašinos smile.gif

Sakau, gal ir užteks zigzagu lankstyt? Gal nebūtina ta plokščiasiūlė išvis? laugh.gif g.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2016 04 21, 22:47)
Malonu, kad padėjau 4u.gif Tikiuosi ilgai ir laimingai draugausite su mašinėle smile.gif

Aš dabar laukiu, kol atkeliaus Baby lock plokščiasiūlių siunta į Lietuvėlę, tikiuosi neatšpks fantazija iki to laiko doh.gif 

Turėdama Janome CoverPro plokščiasiūlę lenkdavau ZIGZAGU su paprasta mašina doh.gif  lotuliukas.gif Nes taip ir nepavyko jos įvaldyti doh.gif Bet čia jau mano pačios bėdos, ne mašinos smile.gif

Sakau, gal ir užteks zigzagu lankstyt? Gal nebūtina ta plokščiasiūlė išvis? laugh.gif g.gif dry.gif

O jums paprasta siuvimo mašina "negarbanoja" elastinių medžiagų? Maniškė banguoja. sudėtinga su palenkimais smile.gif
Atsakyti
Sveikos, siuvėjėlės. Gal galėtumėte parekomenduoti kokią nors siuvimo mašiną nieko apie jas neišmanančiai? ax.gif Reikalinga naminiam siuvimui - padelkoms atlenkti, pasiaurinti, retu atveju kokį sijoną ar suknelę sukonstruoti. Būčiau dėkinga už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2016 05 15, 13:54)
Sveikos, siuvėjėlės. Gal galėtumėte parekomenduoti kokią nors siuvimo mašiną nieko apie jas neišmanančiai?  ax.gif Reikalinga naminiam siuvimui - padelkoms atlenkti, pasiaurinti, retu atveju kokį sijoną ar suknelę sukonstruoti. Būčiau dėkinga už patarimus.

Ateikit į šią grupę,oi kiek patarimų gausit ir siuvimo manija užkrės sunglasses2.gif
https://www.facebook...43829819075833/
Atsakyti