Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

QUOTE(Aslana @ 2016 04 26, 13:06)
O jums paprasta siuvimo mašina "negarbanoja" elastinių medžiagų? Maniškė banguoja. sudėtinga su palenkimais smile.gif


Nea smile.gif Turiu neblogą mašiną, tai kaprizų ji man nekelia biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2016 05 15, 22:12)
Ateikit į šią grupę,oi kiek patarimų gausit ir siuvimo manija užkrės  sunglasses2.gif

Patarimų reikia, ačiū, o siuvimu neužkrės, neeee laugh.gif Tinginys aš šiuo atžvilgiu.
Atsakyti
Sveiki,

Gal galite pagelbėti renkanti siuvimo mašiną.

Tai darbo mašina kuri turi tarnauti kas diena po 5 - 6 valandas. Pagrinde lino gaminiai (retkarčiais visi kiti audiniai).

Pramoninė mašina nėra tinkamas variantas dėl savo gabaritų. (ir gal kiek siauros krypties)
Reikia pastatomos ir retkarčiais transportuojamos.

Prioritetas greitis, ir sagų mušimo funkcija.

Prieš tai naudotos (Veritas - 15 metų nusidėvėjima)
(Bernette milan 5 2.5 metų daugiau neatlaikė / lėta)

Planuojamas modelis: JANOME MC 6600P (manau tai yra ko reikia)
galbūt (JUKI HZL -F600 ; BROTHER NV550SE)

Jei kas naudojat JANOME labai naudinga išgirsti komentarus.


Atsakyti
Sveikos siuvejos. Nusipirkau janome 724 a. Siuvimomanijoj ja rekomendavo kaip patvaria ir negendancia masina,tinkama naudoti kasdien.metaliniu korpusu,sunki,tikekimes ir patvari. Nesu pradziamoksle ir zalia,bet nesu ir profesionale,tad noriu paklausti,gal kas zinote,ar siunant sintetini audini normalu,kad tarkim apmetymo siule siunant praleidzia dygsnius karkartem. Ar tam reikalui tiesiog reiktu adatos melynu galiuku? Pasidalinkit patirtim. Gal dar kas naudoja sia masina.
Atsakyti

Sveikos, siuvėjos, 4u.gif

Gal kuriai reikia siuvimo mašinos? Čaika 143. Pirkta seniai, naudota nedaug, sureguliavus turėtų siūti. Dovanoju.

Klaipėda
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri turit JANOME 1200D?Noriu ją pirkti nelabai randu atsiliepimų.
Esu nusipirkusi Brother NV55,tai labai gailiuosi,man ji per lėta.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 07 01, 15:38)
Sveikos,
gal kuri turit JANOME 1200D?Noriu ją pirkti nelabai randu atsiliepimų.
Esu nusipirkusi Brother NV55,tai labai gailiuosi,man ji per lėta.

Jei skaitot rusiškai http://club.osinka.ru/topic-37111
Atsakyti
sveikos siuvejeles. padekite nieko nesuprantu apie siuvima. noriu mamytei padovanoti siuvimo masina nes senajai singer metu 15-20. kaina kurioj noreciau tilptu apie 300eur gal bisky virs. aciu ji siuva plonas medzytes. butu super koks trikotazas. turi atskirai overloka kuris uzsikerta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2016 07 04, 17:41)
sveikos siuvejeles. padekite nieko nesuprantu apie siuvima.  noriu mamytei padovanoti siuvimo masina nes senajai singer metu 15-20.  kaina kurioj noreciau tilptu apie 300eur gal bisky virs. aciu  ji siuva plonas medzytes. butu super koks trikotazas. turi atskirai overloka kuris uzsikerta biggrin.gif

Daugelis džiaugiasi Janome siuvimo mašinom
O dar pasikonsultuot galite fb,puiki grupė https://www.facebook...43829819075833/
Atsakyti
QUOTE(Blizzge @ 2016 04 07, 12:57)
Padekit apsispresti JANOME 525S ar Bernette Milan 5. Parduotuvej rekomendavo Bernette Milan 5, ji man pasirode ir stabilesne, sunkesne, bet atsiliepimų gerų daugiau apie Janome...

Šitas klausimas taip ir liko nepastebetas, o aš dabar irgi renkuosi kaip tik tarp šių mašinų. Gal kas turėtų kokių pastebėjimų, ar beveik 100 EUR skirtumas kainose slepia kokius nors žymius Bernette privalumus, ar čia tik dėl vardo?
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2016 07 08, 13:14)
Šitas klausimas taip ir liko nepastebetas, o aš dabar irgi renkuosi kaip tik tarp šių mašinų. Gal kas turėtų kokių pastebėjimų, ar beveik 100 EUR skirtumas kainose slepia kokius nors žymius Bernette privalumus, ar čia tik dėl vardo?

Fb grupe "myliu siuti" pagtindinis klausimas , ten rasit labai daug info apie masinas, sekmes issirebkant gera drauge
Atsakyti
Kaip manot ar toks variantas tinka pradedanciai?
As noriu pasimoknti siuti, savo buitinem reikmem
Ar uz tokius pinigus imanoma kazka geresnio rasti?
user posted image
Atsakyti