Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

QUOTE(Sigittta @ 2016 03 24, 09:05)
Sveikos,
ka skanaus gaminsit Velykoms? smile.gif As mastau, koki cia torta galima butu padaryti  g.gif

Dėl mano D, tai pradejau duoti Sedalia del to mirkciojimo. Vakar siek tiek maziau mirksejo (bet aisku ne del Sedalijos), gal maziau pavarges buvo tiesiog.

Apie ligas kalbant, tai baisu su tais darzeliais. Blogiausia, kad tevai veda sergancius vaikus, tai del to taip ir yra. Niekam nesinori biliuteniu, bet jei vaikas jau sirguliuoja, tai jis visvien susirgs, o ir dar paskui save kruva susirgdins. Mums kol kas tai negalioja sitame darziuke, bet kiek is drauges paklausau, tai nu istisai serga jos mergaite. 2 savaites prabuna namie, pasveiksta, sustipreja, iseina i darzeli ir vel kazka pasigauna.

Aš tai nieko mandro negaminsiu, neturiu laiko, ir sąlygų. Močiutei mėsos gabalą iškepsiu. O anytai pyragą nupirksiu.
Rusnei pamenu kepdavau kas mėnesį torčiuką ar pyragą jos mėnesiukų proga kai švęsdavome, o Austėjai, gėda, dar nei karto neiškepiau pati, tuoj bus 6 mėn...

Šnd mano rytas ankstyvas. Po 6 val.teko keltis dėl R ožių ir verkimų. Neįmanoma.

Dėl darželių būtent taip ir yra, mūsų darželyje visad yra sergančių vaikų. Tik tada nesuprantu, kam sutartyse rašyti, kad sergančių nepriima, o pasveikus reik atnešt gyd pažymą, kad vaikas sveikas. Kaip buvo snargliuotų, taip ir yra ten visad snargliuotų vaikų....

Lura, sutinku, kad bus ligų lankant darželį, tiesiog kai moki už privatų 5 kartus daugiau nei už valstyb, tai tikiesi, kad bus didesnė tvarka, deja, realybė yra kitokia. O aš kai neinu į darbą kol auginu mažylę, tai belieka pasvarstyt - kas geriau, ar darželis ir ligos, ar su dviem vaikais namie, bet sveikais vaikais, ir nepražilusia galva nuo nervų unsure.gif Nes R kai atnešė praeitą kartą visokių brūdų, tai sirgom visi "draugiškai" įvairiausiom ligom ratuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 24 kovo 2016 - 08:43

Man tai rytais zadintuvo nebereikia. Maniskis jau koki menesi keliasi 6 ryto, kartais dar ir keliolika minuciu pries 6. Jokio pagulejimo jau nebebuna. Ir visos svajones, kad savaitgali pailsesiu daugiau, nuplaukia, nes vaikui savaitgaliai neegzistuoja smile.gif

Sbo, o darziuko sunku ka pasakyti. Jauciu su dviem vaikais labai sunku namie, jei nerami R. Bet kaip ir sakai, jei pastoviai ligas nes, tai irgi nieko gero. Na dar truputi palaukit, ziurekit kaip toliau cia eisis.
O kaip, beje R dabar? Serga vel? Ar kol kas dar neisisirgo? nes minejai, kad su temperatura grizo. Kartais ta temperatura uzkyla lyg is niekur nieko ir neisisiubuoja jokia liga.
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2016 03 24, 13:52)
Man tai rytais zadintuvo nebereikia.

aš jau nepamenu, kada ilgiau nei iki 8 miegojau...Vyturėlis 6.30-7 keliasi, ir vienodai, pirmadienis ar šeštadienis, o aš amžinai naktinėju, tai sunku būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2016 03 24, 14:52)
Man tai rytais zadintuvo nebereikia. Maniskis jau koki menesi keliasi 6 ryto, kartais dar ir keliolika minuciu pries 6. Jokio pagulejimo jau nebebuna. Ir visos svajones, kad savaitgali pailsesiu daugiau, nuplaukia, nes vaikui savaitgaliai neegzistuoja smile.gif

Sbo, o darziuko sunku ka pasakyti. Jauciu su dviem vaikais labai sunku namie, jei nerami R. Bet kaip ir sakai, jei pastoviai ligas nes, tai irgi nieko gero. Na dar truputi palaukit, ziurekit kaip toliau cia eisis.
O kaip, beje R dabar? Serga vel?  Ar kol kas dar neisisirgo? nes minejai, kad su temperatura grizo. Kartais ta temperatura uzkyla lyg is niekur nieko ir neisisiubuoja jokia liga.

Oj koks ankstyvas tavo mažius...

Na šnd elgesys tai kaip sveiko vaiko, nepaisant aišku ožių ir kt... Prieš pietų miegą matavau temp, buvo 37,2. Gali būti dėl dantų ta temp, arba gal stresinė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 24 kovo 2016 - 14:11
QUOTE(kaaa @ 2016 03 24, 14:08)
aš jau nepamenu, kada ilgiau nei iki 8 miegojau...Vyturėlis 6.30-7 keliasi, ir vienodai, pirmadienis ar šeštadienis, o aš amžinai naktinėju, tai sunku būna  doh.gif


Va va, tas ir blogiausia, kad ir as velai guluosi, tai del to tie rytai tokie sunkus. Na, bet nieko nepadarysi - tuoj ne tik rytai, bet ir naktys sunkios bus hihihi.gif doh.gif

Atsakyti
Vyras su R ligoninėj Santariškėse, tyrimus darosi, po pietų miego vaikas pabudo su dideliu gūzu ant kaklo, skaudėjo, neleido prisiliest net, paraudęs, temp 37,5. Laukiu namie rezultatų, sėdžiu vietos sau nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 24, 19:36)
Vyras su R ligoninėj Santariškėse, tyrimus darosi, po pietų miego vaikas pabudo su dideliu gūzu ant kaklo, skaudėjo, neleido prisiliest net, paraudęs, temp 37,5. Laukiu namie rezultatų, sėdžiu vietos sau nerandu  unsure.gif



Sbo,viskas tvarkoje bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 24, 19:36)
Vyras su R ligoninėj Santariškėse, tyrimus darosi, po pietų miego vaikas pabudo su dideliu gūzu ant kaklo, skaudėjo, neleido prisiliest net, paraudęs, temp 37,5. Laukiu namie rezultatų, sėdžiu vietos sau nerandu  unsure.gif


Sbo,kaip R jauciasi,ar nieko rimto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tuti1 @ 2016 03 25, 08:43)
Sbo,kaip R jauciasi,ar nieko rimto  unsure.gif

Paguldė mus vakar i Santariskes, kazkas su limfmazgiu, susidarė staigiai pūlinys, bandys gydyt antibiotikais, jei nepavyks, operuos sad.gif
Velykos ligoninėj bus. Bet aišku, svarbiau vaiko sveikata, o ne Velykos.
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 25, 08:16)
Paguldė mus vakar i Santariskes, kazkas su limfmazgiu, susidarė staigiai pūlinys, bandys gydyt antibiotikais, jei nepavyks, operuos sad.gif
Velykos ligoninėj bus. Bet aišku, svarbiau vaiko sveikata, o ne Velykos.

Sveikatos, sveikatos sveikatos! Viskas bus ok 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveikos, įlendu beveik visada paskaityti, bet pačiai rašyti kažkaip ir laiko ir noro nėra,nes nu viskas tas pats, tai vaikai serga kuris, tai dabar aš rimtai buvau atgulus su plaučių uždegimu... Žodžiu laukiam gerų orų ir geresnių sveikatų. Ignas kalba jau pilnu tempu, gal ir ne viską aiškiai, bet mes namiškiai puikiai susikalbam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 25, 09:16)
Paguldė mus vakar i Santariskes, kazkas su limfmazgiu, susidarė staigiai pūlinys, bandys gydyt antibiotikais, jei nepavyks, operuos sad.gif
Velykos ligoninėj bus. Bet aišku, svarbiau vaiko sveikata, o ne Velykos.



R, siunciam pilna glebi sveikatos smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos uz palaikymą! Ryte buvo vizitacija, tai operuos, laukiam anesteziologes. Miega db mano mažute. O man galva plyšta nuo visko. Reiktu kažkaip iki kavos aparato nusigauti.
Atsakyti