Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

QUOTE(sbo @ 2016 03 25, 11:32)
Ačiū merginos uz palaikymą! Ryte buvo vizitacija, tai operuos, laukiam anesteziologes. Miega db mano mažute. O man galva plyšta nuo visko. Reiktu kažkaip iki kavos aparato nusigauti.


Laikykites merginos verysad.gif
Atsakyti
Laba ryta smile.gif

G,sendien ankstyva kaip niekad...tai mes jau xiurim Frozen filmuka ir jau abidvi papusryciavom,as jau ir margucius dpejau vienus numarginti....na gerai vakar numarginau ir palikau pernakti dazuose(su raudonu kopustu daziau)tai isditraukisu viena pasiziureti tai toks murzinai melinos spalvos ,tai atgal pamerkiau lai marginasi toliau biggrin.gif

Sbo,kaip R jauciasi ?
Atsakyti
labas,
mes irgi po pusryčių, ankstyvi šiandien visi, nuo 6,30 pradėjo keltis doh.gif Brolis eis jau rytinio miegelio, o mes su merginom kiaušinių marginti. Mažoji šiek tiek temperatūros turi, bet daugiau lyg ir niekuo nesiskundžia. Gal nesugrius visi planai...

vakar su sūneliu buvome raidos centre, nieko ten jam ypatingo neįžiūrėjo, jokio sutrikimo nenustatė, parašė kad 'vystymosi sulėtėjimo rizika', o pilnas įvertinimas bus kai palankysim dienos stacionaro užsiėmimus (užrašė į eilę). Jei tik kol eilė neateis, pats neims viską ką reikia daryt. Per paskutinį mėnesį nemažai jis patobulėjo, man rodos vystosi savo tempu ir tiek.

sbo, sveikatos R, laikykitės 4u.gif Labai nelinksmai čia jums gavosi, kuo greičiau kapstykitės ir grįžkit į namučius sveikos 4u.gif

Geros dienos, gražių margučių smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip fainiai, dažote margučius, galvojau šiemet su R dažysime, nupirko MB baltu kiaušiniu 20 vnt.ir se tau... Dažysime kt metais. Darželyje mačiau irgi dare velykinius dirbinius, taip gaila, kad R viska turi praleisti verysad.gif

Siaip neblogai R jaučiasi, gauna vaistų, snd buvo perrisimas, vėl stresas. Bijo daktaru, slepiasi nuo ju pamačius balta chalatą smile.gif o as be proto pasiilgau savo mažosios, sakiau vyrui, kad gal tegul atveža man ja cia i ligonine bent valandelei, nzn ar geras cia sumanymas unsure.gif vaikų mūsų aukšte nedaug, matyt i namus išleido ant švenčiu.
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 26, 10:58)
Sveikos, kaip fainiai, dažote margučius, galvojau šiemet su R dažysime, nupirko MB baltu kiaušiniu 20 vnt.ir se tau... Dažysime kt metais. Darželyje mačiau irgi dare velykinius dirbinius, taip gaila, kad R viska turi praleisti  verysad.gif

Siaip neblogai R jaučiasi, gauna vaistų, snd buvo perrisimas, vėl stresas. Bijo daktaru, slepiasi nuo ju pamačius balta chalatą smile.gif o as be proto pasiilgau savo mažosios, sakiau vyrui, kad gal tegul atveža man ja cia i ligonine bent valandelei, nzn ar geras cia sumanymas  unsure.gif  vaikų mūsų aukšte nedaug, matyt i namus išleido ant švenčiu.


sbo,

tegul atveža vyras keletą išvirtų baltų kiaušinių, teptuką, servetėlę , žalią kiaušinį (baltymui) ir numarginkit - dekupažuokit.

mes ką tik su dukrytėm po tokį numarginom, labai paprasta ir joms buvo atrakcija smile.gif

Ir R pramoga, ir Velykų nuotaikos trupinėlis tau. http://skonis.lrytas...rezultatais.htm

Atsakyti
Su šv.Velykom smile.gif

Ramu ,mes jau ilsimės po sventimu,islydejom senelius i Vilniu ir po svenciu.Vakar smagiai sventdm Velykas pas MB dede kaime,susirinko net 28zmones ir tai tik patys paciausi :)Rinkom kieno narguris stiprus ,ridenimo cempionata padarem,oras superinis,zmones nuostabus buvo,stalas vaisiu dosnus,tai tostai prie stalo buvo uz šeimos grazes tradicijas ir kad gimine tik didedetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2016 03 26, 12:15)
sbo,

tegul atveža vyras  keletą išvirtų baltų kiaušinių, teptuką, servetėlę ,  žalią kiaušinį (baltymui) ir numarginkit - dekupažuokit.

mes ką tik su dukrytėm po tokį numarginom, labai paprasta ir joms buvo atrakcija smile.gif

Ir R pramoga, ir Velykų nuotaikos trupinėlis tau. http://skonis.lrytas...rezultatais.htm

Oj per vėlai žinute perskaičiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 28, 21:07)
Oj per vėlai žinute perskaičiau smile.gif




Kaip R sveikatele ?
Atsakyti
Sveikos, visos po velyku smile.gif

As tai saviskiui nedaviau kiausu smile.gif jis ju nevalgo, o kad visus isdauzys, kazkaip nelabai man sita ideja patiko. Kimso sokoladinius kinderius.

Truputeli streso apturejau, mazius dejosi i sekcijos pati kampa is visu jegu su veidu. Veidas visas kruvinas, vaikas bliauna, jau vel maniau, kad likusius dantis issibarskino, na bet cia ne dantims teko, o nosiai. Visa istino, bet neluzo, tai dar toks pusetinai sekmingas kritimas buvo, su praskelimu tik. Toks greitas tas mano vaikas, nezinau, kaip cia jis uzaugs, kiek sveiku vietu liks.

Siandien i darzeli tik kiausini issinese, tai ten matyt ridens su vaikais. Taip jam patinka darziuke. Jau net nesinori pagalvoti apie valstybini darzeli, kai jam cia taip patinka. Na, bet valstybinio visvien laukiu, nes ir kaina kita, ir mums prie namu arti butu.
Atsakyti
QUOTE(tuti1 @ 2016 03 28, 21:42)
Kaip R sveikatele ?

Laba,

mes jau namie pagaliau, grįžom šiandien thumbup.gif Miega mano vaikas išvargęs.

Oj Sigita, kaip nemaloniai su vaikiuku gavosi, še balioną, gerai, kad nelūžo nosytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2016 03 29, 13:01)
Sveikos, visos po velyku smile.gif

As tai saviskiui nedaviau kiausu smile.gif jis ju nevalgo, o kad visus isdauzys, kazkaip nelabai man sita ideja patiko. Kimso sokoladinius kinderius.

Truputeli streso apturejau, mazius dejosi i sekcijos pati kampa is visu jegu su veidu. Veidas visas kruvinas, vaikas bliauna, jau vel maniau, kad likusius dantis issibarskino, na bet cia ne dantims teko, o nosiai. Visa istino, bet neluzo, tai dar toks pusetinai sekmingas kritimas buvo, su praskelimu tik. Toks greitas tas mano vaikas, nezinau, kaip cia jis uzaugs, kiek sveiku vietu liks.

Siandien i darzeli tik kiausini issinese, tai ten matyt ridens su vaikais. Taip jam patinka darziuke. Jau net nesinori pagalvoti apie valstybini darzeli, kai jam cia taip patinka. Na, bet valstybinio visvien laukiu, nes ir kaina kita, ir mums prie namu arti butu.


Jeckau,gerai,kad sekmingai cia viskas.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2016 03 29, 14:00)
Laba,

mes jau namie pagaliau, grįžom šiandien  thumbup.gif  Miega mano vaikas išvargęs.

Oj Sigita, kaip nemaloniai su vaikiuku gavosi, še balioną, gerai, kad nelūžo nosytė  4u.gif



Sveikos sugryzusios i mamucius merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 29, 13:00)
Laba,

mes jau namie pagaliau, grįžom šiandien  thumbup.gif  Miega mano vaikas išvargęs.

Oj Sigita, kaip nemaloniai su vaikiuku gavosi, še balioną, gerai, kad nelūžo nosytė  4u.gif


Na saunu,kad pagaliau jau namuose esat 4u.gif
Atsakyti