Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 04 11, 13:15)
Mano viena iš svajonių sudalyvauti ultra bėgime Būtingė - Nida (101km)  rolleyes.gif

kas čia Tau, tokiai motyvuotai, reiškia irnesakyk.gif
metai du ir sulauksim naujienų bigsmile.gif
QUOTE(braske09 @ 2016 04 11, 13:34)
jūs čia abi susimokę, ką biggrin.gif

taip išeina hihihi.gif
tik kad aš dar viską ir perskaičiau, kas parašyta...
irgi poilsio dienos ieškojau laugh.gif

dar galvoju, kaip čia įpaišyt sportą man kur... bijau, kad plauksiu nuo intensyvumo... bet - bandysiu cool.gif
Atsakyti
Elli - sveikinu 4u.gif tikiuosi pasiseks ir dirbsi mirksiukas.gif

Pasidariau plauku kauke, sedziu grazi biggrin.gif veidui irgi... grozio diena sian.

Siandien tempiau dukra pas gyd. Is mokyklos paleido isbere delnus... jau.pagalvojau apie blogiausia, taip supanikavau... bet viskas gerai paprasta alergija, kazka suvalge... itariu braskes g.gif et jos is saldytuvo namines...tai nesuprasi... o gal vakar sveciuose ka...
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 11, 14:32)
dar galvoju, kaip čia įpaišyt sportą man kur... bijau, kad plauksiu nuo intensyvumo... bet - bandysiu cool.gif

atidirbau karsta.gif visus tris kartus pavariau, nes dviejų maža pasirodė hihihi.gif dabar toks geras jausmas wub.gif vat kaip ryt įveikti visus tris kartus, tai klausimas geras g.gif bet nesakau, kad nebandysiu, nes galvoju, gal laikas išeiti iš komforto zonos jau atėjo? g.gif

d'esprit, mačiau Gražinos Gum produktą naudoji? bigsmile.gif pasidalink įspūdžiais, ką? cool.gif

Volsebnica, kaip sekasi su vandenuku draugauti? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 11, 14:32)
kas čia Tau, tokiai motyvuotai, reiškia irnesakyk.gif
metai du ir sulauksim naujienų bigsmile.gif


Kažkaip man atrodo, kad Tu per geros nuomonės apie mane laugh.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 11, 15:48)

Siandien  tempiau dukra pas gyd. Is mokyklos paleido isbere delnus... jau.pagalvojau apie blogiausia, taip supanikavau... bet viskas gerai paprasta alergija, kazka suvalge... itariu braskes g.gif  et jos is saldytuvo namines...tai nesuprasi... o gal vakar sveciuose ka...


O anksčiau irgi taip išberdavo? unsure.gif

QUOTE(wicked @ 2016 04 11, 15:50)
atidirbau karsta.gif visus tris kartus pavariau, nes dviejų maža pasirodė hihihi.gif dabar toks geras jausmas wub.gif vat kaip ryt įveikti visus tris kartus, tai klausimas geras g.gif bet nesakau, kad nebandysiu, nes galvoju, gal laikas išeiti iš komforto zonos jau atėjo? g.gif

d'esprit, mačiau Gražinos Gum produktą naudoji? bigsmile.gif pasidalink įspūdžiais, ką? cool.gif

Volsebnica, kaip sekasi su vandenuku draugauti? ax.gif


Šaunuolė thumbup.gif
Aha, komforto zona yra labai faina vieta, bet joje nieko nepasieksi, jei tik yra noras, tai pirmyn mirksiukas.gif Pradžioj bus sunku, paskui bus lengviau cool.gif

Naudoju smile.gif Įspūdžiai.. Poveikio jokio nepajaučiau (tiesa pasakius, nežinau, ką turėčiau jaust), bandau iš smalsumo, nes man smalsu VISKĄ išbandyt hihihi.gif Skonis.. Kažkas panašaus į dumblą wacko.gif Maišau į kokteilį, tai truputį tą skonį užmuša smile.gif
Atsakyti
Pasistačius prieš save buteliuką ir geriu. Norisi kažkaip šiandien man. Vat kaip pratimus padaryti tai nežinau, negaliu prisiversti, laukiu jau trečiadienio, noriu pažiūrėti kokie rezultatai, nesisvėriau šiom dienom tai tokia pasimetus.... g.gif

skaičiau dar, kad matuojate kūną, kada bus sekantis matavimas? aš dietos pradžioje išsimatavau-taigi irgi lyginsiu rezultatus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 04 11, 16:06)
Kažkaip man atrodo, kad Tu per geros nuomonės apie mane laugh.gif
---
Aha, komforto zona yra labai faina vieta, bet joje nieko nepasieksi, jei tik yra noras, tai pirmyn  mirksiukas.gif  Pradžioj bus sunku, paskui bus lengviau  cool.gif
---
Kažkas panašaus į dumblą  wacko.gif 

nu joooooo: nenoriu, tingiu... ir prašom, 15km be problemų hihihi.gif
---
svarbu užsidegimas išlipti iš tos komforto zonos nesibaigtų hihihi.gif nes daugiau kaip ir nieko nereikia... ai nu nebent pradėsit manęs klausinėti, kaip sekėsi, tai tada bijodama sakyti, kad neatlaikiau, atlaikysiu hihihi.gif spaudimas dar niekam nepakenkė laugh.gif
---
oi unsure.gif ties šiuo ir baigėsi įdomumas ir noras bandyt laugh.gif bet jei koks teigiamas poveikis būtų... pakentėt gal ir galima...
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 11, 16:06)
Pasistačius prieš save buteliuką ir geriu. Norisi kažkaip šiandien man.

šaunuolė thumbup.gif
ir pratimų ataskaitos taipogi lauksiu cool.gif nes žinau, kad gali ir nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 11, 16:06)

skaičiau dar, kad matuojate kūną, kada bus sekantis matavimas? aš dietos pradžioje išsimatavau-taigi irgi lyginsiu rezultatus ax.gif


Gegužės 5 dieną smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

10d zalia.
Tuo paciu saslyku sezona atidareme, bet nemaniau, kad jie tiek kaloriju turi blink.gif
Atsakyti
tai jo-pakol nepadarysiu pratimų busiu raudona, tai kažkaip reikia prisiversti man. blush2.gif

valgiau pietūs, o jau vėl noriu valgyti, einu arbatos su varškę smile.gif

kiek kalorijų šašlykas? aš maniau, kad jis neriebus... ax.gif jei su agurkais tik
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 11, 16:11)
nu joooooo: nenoriu, tingiu... ir prašom, 15km be problemų hihihi.gif
---
svarbu užsidegimas išlipti iš tos komforto zonos nesibaigtų hihihi.gif nes daugiau kaip ir nieko nereikia... ai nu nebent pradėsit manęs klausinėti, kaip sekėsi, tai tada bijodama sakyti, kad neatlaikiau, atlaikysiu hihihi.gif spaudimas dar niekam nepakenkė laugh.gif
---
oi unsure.gif ties šiuo ir baigėsi įdomumas ir noras bandyt laugh.gif bet jei koks teigiamas poveikis būtų... pakentėt gal ir galima...



Matai, dabar tingėsiu, už mėnesio, Trakų pusmaratonyje, verksiu biggrin.gif taip kad nelabai yra iš ko rinktis laugh.gif Deja, čia nėra tas atvejis, kai galiu nusimuliuot treniruotę.. Vakar vienu metu bėgdama galvojau "nu ir kam man to reikia???" doh.gif

Klausinėsiu kaip sekėsi. Kasdien. cool.gif

Aš dar trumpai naudoju, bet jei pajausiu kokį nors teigiamą poveikį, būtinai parašysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 11, 16:22)
tai jo-pakol nepadarysiu pratimų busiu raudona, tai kažkaip reikia prisiversti man. blush2.gif



Kaip?
1 variantas. Atsistoji, nueini, padarai ir ramu.
2 variantas. Pasakai sau, kad 17.30 eisiu daryt pratimų. Ateina tas laikas, BE JOKIŲ DISKUSIJŲ SU SAVIM atsistoji, nueini ir padarai.

Paprasta cool.gif
Atsakyti
Dėkui merginos 4u.gif Dar kažkokį testą reiks atlikti, po jo tikiuosi nelieps eit namo doh.gif biggrin.gif

wicked, 8 diena žalia, užtat vakaras nelabai. Turbūt iš gėdos, kad vakare sugriešijau, taip ir nebeprisidaviau blush2.gif žymėk raudonai.

QUOTE(d'esprit @ 2016 04 11, 14:34)
2 variantas. Pasakai sau, kad 17.30 eisiu daryt pratimų. Ateina tas laikas, BE JOKIŲ DISKUSIJŲ SU SAVIM atsistoji, nueini ir padarai.
šis metodas man geriausiai veikia thumbup.gif nes kitaip prasideda visokie 'aj gal vėliau, pirma padarysiu tą ar aną', o po to žiū, jau laikas eit gult ir sportui laiko nebėra rolleyes.gif

Aš šiandien pasportavau, po mėnesio pauzės. Savijauta liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 04 11, 16:18)
Sveikos,

10d zalia.
Tuo paciu saslyku sezona atidareme, bet nemaniau, kad jie tiek kaloriju turi  blink.gif



Na nežinau žinoma iš ko jį gaminate, bet na standartinė Kiaulienos sprandinė 100 g. 267 kcal. Jei renkatės paukštieną ar liesesnę mėsą tai dar mažiau. O ir pats kepimas be riebalų - gėris smile.gif Kita medalio pusė žinoma yra ką valgome prie šašlykų ir kaip juos marinuojam biggrin.gif
Atsakyti