Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas rytas smile.gif


Šiandien pabudau su siaubinga sloga.. blink.gif tikiuos praeis visas šitas džiaugsmas tik slogos pavidalu..

04,08 - 10 - žalios. Labai lengvas PMS man šį mėn, jokio nevaldomo apsirijimo bigsmile.gif o kad kas mėnesį taip biggrin.gif


šeštadienį (pas mane jis cheat day) net prisiverčiau nuvažiuoti pasportuoti, tai piemenų pyras vakare buvo dar skanesnis nei visada biggrin.gif

Visoms lengvos savaitės pradžios 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif , grįžtu pas jus po audringo ir sotaus savaitgalio, bet grįžtu tik iš dalies dar šią savaitę bus nesveiko maisto pvz. cepelinų ax.gif savaitgali vyrą išleisiu o tada grįšiu 100 %
Atsakyti
Katik po pusryčių: varškė su obuoliuku+ cha sėklos. smile.gif sotu ir skanu.
Tvarkau kambarį o tada eisiu vyrui i komandiruotę kepti kotletų ir svarstau apie idėja pabūti labai gera žmona iškepti keksiuku( pati net neragausiu). Dar svarstymo stadijoj aš g.gif
Šiandien turiu būti žalia... ax.gif

Okokionera- daug, daug arbatos, medaus, citrinos ir daugiau gulėjimo tau reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volsebnica: 11 balandžio 2016 - 09:15
QUOTE(wicked @ 2016 04 10, 11:27)
ala rotą? ar kokią kitą?
sveik 4u.gif


QUOTE(d'esprit @ 2016 04 10, 18:23)
Ar labai bjauri bacila?  unsure.gif

Penktadienį po darbo gryžau su siaubinga sloga, skaudančia gerkle ir temperatūra. Šeštadienį pragulėjau lovoj, sekmadienį jau visai ir nieko pasijaučiau, namus susitvarkiau ir pora langų išsivaliau biggrin.gif
Šiandien pradedam naują savaitę ir su dideliu užsidegimu laukiu vakaro kada sportuot. Pasižiūrėjau nają sporto programą ir vos nuo kėdės nenukritau lotuliukas.gif Pagalvojau kad paskutinėm savaitėm bus treniruotės 3k dienoj lotuliukas.gif d'esprit - o kur poilsis, ką? biggrin.gif pagailėtum mūsų... rolleyes.gif

08d. žalia
09d raudona
10d. žalia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske09: 11 balandžio 2016 - 09:32
Sveikos 4u.gif

Prisiduodu ir aš po nuodėmingo savaitgalio. Labai smagiai su MB praleidom laiką dviese. Buvom šventėje mieste, pagaliau ištrūkau iš namų. Prisivaikščiojau iki soties, netrūko skanumynų, ir net karuselėm pasivažinėjom biggrin.gif

Taip kad prisiduodu savaitgalį raudonai (04.09-04.10), bet šiandien pasisėmusi gerų emocijų žaliuosiu thumbup.gif

Beje, pakvietė mane į bandomąją dieną ten, kur darbo pokalbį turėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elli* @ 2016 04 11, 09:56)
Beje, pakvietė mane į bandomąją dieną ten, kur darbo pokalbį turėjau ax.gif

wow kaip faina, sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elli* @ 2016 04 11, 10:56)

Beje, pakvietė mane į bandomąją dieną ten, kur darbo pokalbį turėjau ax.gif


Super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos
Balandžio 8 raudona. Antra vakarienė Trakuose: jautienos kibinas ir puodelis sultinio paraudonino. Bet kažkodėl visai nuo to nesijaučiu blogai biggrin.gif
balandžio 9, 10 žalios
Iš darbų neišlendu, nėr kada net paskaityt normaliai, ką jau parašyt. laukiu nesulaukiu atostogų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hilde: 11 balandžio 2016 - 11:35
QUOTE(d'esprit @ 2016 04 10, 19:23)
Kaip filmas?  ax.gif
---
Nuo vakar vakaro zirziau, kad tingiu šiandien bėgiot, šiandien irgi zirziau, kad tyyyyyngiu. <....>Aš, miškas ir muzika, 15km  wub.gif

geras, labai patiko - Zootropolį žiūrėjom bigsmile.gif
---
tai kas būtų, jei nebūtum tingėjus? unsure.gif iki Vilniaus atvarius? bigsmile.gif
QUOTE(Rasma @ 2016 04 10, 22:16)
ir šiaip kažkokie diegliai po kūną "vaikšto", net nesuprantu kas tokio doh.gif

būna ir man, kad atrodo viską viduje raižo... pjausto... bjauri savijauta...
QUOTE(braske09 @ 2016 04 11, 10:30)
o kur poilsis, ką? biggrin.gif 

sekmadienį cool.gif laugh.gif
QUOTE(*Elli* @ 2016 04 11, 10:56)
Taip kad prisiduodu savaitgalį raudonai (04.09-04.10), bet šiandien pasisėmusi gerų emocijų žaliuosiu thumbup.gif
---
Beje, pakvietė mane į bandomąją dieną ten, kur darbo pokalbį turėjau ax.gif

nerandu 8 dienos rolleyes.gif
---
sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 04 11, 10:30)
d'esprit[/b] - o kur poilsis, ką? biggrin.gif  pagailėtum mūsų... rolleyes.gif



Gailiu, užjaučiu ir glostau galveles. Pailsėsit sekmdienį laugh.gif

QUOTE(*Elli* @ 2016 04 11, 10:56)


Beje, pakvietė mane į bandomąją dieną ten, kur darbo pokalbį turėjau ax.gif


Kokios geros naujienos, sveikinu thumbup.gif

QUOTE(wicked @ 2016 04 11, 12:37)
geras, labai patiko - Zootropolį žiūrėjom bigsmile.gif
---
tai kas būtų, jei nebūtum tingėjus? unsure.gif iki Vilniaus atvarius? bigsmile.gif




Paskaičiau aprašymą, tikrai neblogas turėtų būt bigsmile.gif

laugh.gif Iki Vilniaus dar per toli, bet po kokių 5 ar daugiau metų, tai nesakau, kad ne cool.gif Mano viena iš svajonių sudalyvauti ultra bėgime Būtingė - Nida (101km) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 11, 11:37)
sekmadienį cool.gif laugh.gif



QUOTE(d'esprit @ 2016 04 11, 12:15)
Gailiu, užjaučiu ir glostau galveles. Pailsėsit sekmdienį laugh.gif


jūs čia abi susimokę, ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 04 11, 13:34)
jūs čia abi susimokę, ką biggrin.gif


Ahaaaa biggrin.gif
Atsakyti