Įkraunama...
Įkraunama...

Mados ir stiliaus mįslės

Praeitam amžiuj.

Hm. Turėtų būt susiję su odos išdirbimo technologijų atsieadimu veikiausiai?
Gal I-ojo pasaulinio karo metais? Kareiviams kokius tai reikalingus daiktus darė? (ale planšetkes tas odines)?
Atsakyti
Labai labai arti tiesos ax.gif sitas atsakymas neteisingas, bet jame yra labai daug teisingo atsakymo sudedamuju daliu, va taip pasakysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 04 23, 22:58)
Labai labai arti tiesos  ax.gif sitas atsakymas neteisingas, bet jame yra labai daug teisingo atsakymo sudedamuju daliu, va taip pasakysiu  biggrin.gif


Geras. Taigi taigi. Tai ne kareiviams gal? doh.gif biggrin.gif
Nors su karo pramone sieti norisi vis tiek smile.gif. O Kuri dalis neteisinga, iš tų teisingų? biggrin.gif
Atsakyti
Kazkam ziuriu sekmadieniais nesimiega biggrin.gif susije su karo pramone mirksiukas.gif bet reikia galvoti priesingai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 04 24, 13:27)
Kazkam ziuriu sekmadieniais nesimiega  biggrin.gif susije su karo pramone  mirksiukas.gif bet reikia galvoti priesingai  rolleyes.gif


As irgi pastebejau ta standartini ankstyvu laika biggrin.gif

Karo pramonei, pvz. kareiviu batams, gal butu vis delto per prabangu importuoti krokodilu oda biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Kai anksti švinta, ir aš su ta šviesa. Išgeriu ramiai sau kavą, forume sudalyvauju biggrin.gif

Atvirkščiai sakai?

Na taip. Gerai sakai Aireda - taigi va iš to vargo žmogus Martensus pasisiuvo biggrin.gif

Hm. Tai karo metu atsirado tokio šalutinio produkto, kaip oda, ir visi ėmė tą odą naudot? Jau nedugalvoju, kaip čia "priešingai" mąstyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 24 balandžio 2016 - 15:57
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 24, 16:55)
biggrin.gif Kai anksti švinta, ir aš su ta šviesa. Išgeriu ramiai sau kavą, forume sudalyvauju  biggrin.gif

Atvirkščiai sakai?

Na taip. Gerai sakai Aireda - taigi va iš to vargo žmogus Martensus pasisiuvo  biggrin.gif

Hm. Tai karo metu atsirado tokio šalutinio produkto, kaip oda, ir visi ėmė tą odą naudot? Jau nedugalvoju, kaip čia "priešingai" mąstyt  lotuliukas.gif


Karo metu oda buvo labai reikalinga butent karo pramonei mirksiukas.gif Tai reikia galvoti priesingai, kodel pradejo naudoti reptiliju oda. Juk ne visuomet buvo taip, kaip dabar. Gal ta turejo omenyje enura g.gif Jau pati nezinau, kaip ten buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2016 04 24, 17:52)
Karo metu oda buvo labai reikalinga butent karo pramonei mirksiukas.gif Tai reikia galvoti priesingai, kodel pradejo naudoti reptiliju oda. Juk ne visuomet buvo taip, kaip dabar. Gal ta turejo omenyje enura  g.gif Jau pati nezinau, kaip ten buvo biggrin.gif


a Tu rimtai neatsimeni? bigsmile.gif

na jau puse klausimo abidvi ir atsaket, dabar reiktu tik apibendrinti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(slephip @ 2016 04 24, 18:44)
Sveikos merginos ! Esu antrakursė ir kreipiuosi į Jus su prašymu skirti šiek tiek laiko užpildyti anketą apie madą smile.gif Užtruksite vos vieną minutę, ši anketa anonimiška, tat drąsiai išreiškite savo nuomonę.  Ačiū labai! smile.gif


Kur ir ka mokotes? ax.gif neaktvi Jusu nuoroda, bent jau man
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 04 24, 19:00)
a Tu rimtai neatsimeni?  bigsmile.gif

na jau puse klausimo abidvi ir atsaket, dabar reiktu tik apibendrinti  tongue.gif


Hm. Nes valgė žmonės iš bado odą? Kad diržus valgė tai tikrai girdėjau. Nu jau samprotauju tai kaip sekmadienį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 04 24, 20:02)
a Tu rimtai neatsimeni?  bigsmile.gif

na jau puse klausimo abidvi ir atsaket, dabar reiktu tik apibendrinti  tongue.gif
Papildyta:
Kur ir ka mokotes?  ax.gif neaktvi Jusu nuoroda, bent jau man


Enura, man ir dabar akyse stovi ta rankine is krokodilo odos lotuliukas.gif Gal net is aligatoriaus biggrin.gif

Bet jau gal paaiskink kaip ten kas tongue.gif

Nuoroda tikrai neaktyvi g.gif

Slephip, Jus gal atsakykit i musu klausima apie reptiliju oda, o mes tada jau i Jusu atsakysim mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 24, 19:04)
Hm. Nes valgė žmonės iš bado odą? Kad diržus valgė tai tikrai girdėjau. Nu jau samprotauju tai kaip sekmadienį  biggrin.gif


na Tarybu Sajungoj tai gal ir valge ... ax.gif bet pvz Prancuzijoj moterys norejo buti grazios, net per kara rolleyes.gif dar duodu paskutini sansa speti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 04 24, 19:57)
na Tarybu Sajungoj tai gal ir valge ...  ax.gif bet pvz Prancuzijoj moterys norejo buti grazios, net per kara rolleyes.gif dar duodu paskutini sansa speti  biggrin.gif

Nes kitokia oda buvo uždrausta tokiems nerimtiems dalykams karo metu? O ši dar nebuvo "patentuota kaip tikra oda"? smile.gif
Atsakyti