Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

QUOTE(rutaute @ 2010 02 21, 20:43)
Na reikia nusiteikti, nieko nebijoti ir viskas bus gerai, tikiuosi kad jos metu ras priezasti visu mano situ negalavimu,ir viskas bus gerai.


Tikrai taip ir bus 4u.gif
Nesijaudink ir duok zinot jau po visko, kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 21, 20:50)
as nusipirkau Gyno lact, kazkokios naujos, pabandysiu  g.gif
Ten raso, kad naudojamos, kai yra zuvies kvapo isskyros...

O tau dar ryskiu kraujuku teplioja, ar rusvu jau? Uztenka iprasto iklotelio dienai?

labas,nu as tai kraujuoju normaliai,ejo tokios rusvos o dabar kraujingos,paketa deduosi kur yra 4laseliu,ir per diena sunaudoju pora schmoll.gif ,bet man ir paskauda pilvo apacia,o tau neskauda visai,as tai nusipirkau nemesilio ir kaip isgeriu tai praeina,o paskiau i vakara vel paskauda g.gif
Papildyta:
QUOTE(rutaute @ 2010 02 21, 21:27)
man tiktai bus diagnostine operacija, nes jos metu ziures ar nera kokiu saaugu gimdoje, nes man jau 2 metai kaip pradinge men. ir visiskai neauga gleivine, o taip norisi jau antro vaikelio. Man darys klinikose kaune,o kiek mazdauk laiko reikia buti ligonineje po tos operacijos?

pas mane irgi polipa salino gimdoi,man operacija padare puse dvieju,o ketvirta jau isejau 4u.gif ,parasyk kaip jauties po visko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 22, 14:23)
labas,nu as tai kraujuoju normaliai,ejo tokios rusvos o dabar kraujingos,paketa deduosi kur yra 4laseliu,ir per diena sunaudoju pora schmoll.gif ,bet man ir paskauda pilvo apacia,o tau neskauda visai,as tai nusipirkau nemesilio ir kaip isgeriu tai praeina,o paskiau i vakara vel paskauda g.gif


g.gif Net nezinau, gal ir turi kazkiek paskaudeti g.gif Turbut kiek vienos organizmas skirtingas... Man neskaudejo, o paketa dejausi tik pirmas 3 dienas.
Beje, man siandien vel kraujuko atsirado, manau, kad menesines prasideda, pilvuka jau vakar vakare maudent pradejo, siandien ryte tai stiprokai, bet trumpam. Tai dabar laukiu rytojaus, ziuresiu, ar daugeja kraujo blush2.gif
Jau ir pas gydytoja uzsirasiau kovo 5 d., ziuresim, kaip ten viskas sugijo...
O pas kokia gine tu lanakisi? Beje, tu is Vilniaus?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 22, 20:22)
g.gif Net nezinau, gal ir turi kazkiek paskaudeti  g.gif  Turbut kiek vienos organizmas skirtingas... Man neskaudejo, o paketa dejausi tik pirmas 3 dienas.
Beje, man siandien vel kraujuko atsirado, manau, kad menesines prasideda, pilvuka jau vakar vakare maudent pradejo, siandien ryte tai stiprokai, bet trumpam. Tai dabar laukiu rytojaus, ziuresiu, ar daugeja kraujo  blush2.gif
Jau ir pas gydytoja uzsirasiau kovo 5 d., ziuresim, kaip ten viskas sugijo...
O pas kokia gine tu lanakisi? Beje, tu is Vilniaus?

jo as is vilniaus,karoliniskiu 5 poliklinikoi,pas gyd kersulyte bigsmile.gif ,nu man kazkaip ir nugara paskauda gal cia ir nesusija su tuo,bet kiek klausinejau ginekologiniu jai turi problemu tai gali paskaudet g.gif ,as ir eisiu ketvirtadieni pas savo ginekologe nes turiu nedarbinguma tada ir pakalbesiu.norejau paklaust o tu negirdejai tokio dalyko,mas mane is bambos kvapas toks nemalonus eina jai pakrapstai tai tokios iskyros su kvapu,slapios doh.gif ,tai jau pas 2metai taip yra,nes man dare 2007m laparoskopija nuo kiausidziu sistas nugnaibinejo doh.gif ,tai po to tas kvapas ir yra g.gif ,gal susiduriai su tuo ar girdejai,kad pas ka taip butu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 22, 19:38)
norejau paklaust o tu negirdejai tokio dalyko,mas mane is bambos kvapas toks nemalonus  eina jai pakrapstai tai tokios iskyros su kvapu,slapios doh.gif ,tai jau pas 2metai taip yra,nes man dare 2007m laparoskopija nuo kiausidziu sistas nugnaibinejo doh.gif ,tai po to tas kvapas ir yra g.gif ,gal susiduriai su tuo ar girdejai,kad pas ka taip butu schmoll.gif


Na sekmes tau pas gine ketvirtadieni 4u.gif Parasyk, ka sakys del ,,kvapniu'' isskyru biggrin.gif

Na o del kvapo is bambos, tai nesu susidurusi ir nesu girdejusi g.gif O tu gydytojai rodei? Ka sako?

O man jau tikrai mmm prasideda... Pilvuka skaudena kaip per mmm... Greiciau jos praeitu, noriu naujo ciklo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 22, 21:17)
Na sekmes tau pas gine ketvirtadieni  4u.gif Parasyk, ka sakys del ,,kvapniu'' isskyru  biggrin.gif

Na o del kvapo is bambos, tai nesu susidurusi ir nesu girdejusi  g.gif O tu gydytojai rodei? Ka sako?

O man jau tikrai mmm prasideda... Pilvuka skaudena kaip per mmm... Greiciau jos praeitu, noriu naujo ciklo  ax.gif

nu kalbejau su mecejum tai jis sake,kad kreipciausi i chirurga,greiciausia ten po laparaskopijos susidare saaugos ir chirurginiu budu reik salint,tai vel reiskias reik operuotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 22, 21:51)
nu kalbejau su mecejum tai jis sake,kad kreipciausi i chirurga,greiciausia ten po laparaskopijos susidare saaugos  ir chirurginiu budu reik salint,tai vel reiskias reik operuotis doh.gif


Na tikrai labai keista... g.gif
Butinai pasakyk savo gydytojai apie tai, nukreips tave reikiama linkme 4u.gif
O kaip siandien jautiesi: ar skausmeliai, kraujavimas sumazejo po operacijos?
Bet kaip tu ilgai biuletenyje esi... Tu cia pati taip norejai, ar del to, kad skaudineja tau?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 22, 23:02)
Na tikrai labai keista...  g.gif
Butinai pasakyk savo gydytojai apie tai, nukreips tave reikiama linkme  4u.gif
O kaip siandien jautiesi: ar skausmeliai, kraujavimas sumazejo po operacijos?
Bet kaip tu ilgai biuletenyje esi... Tu cia pati taip norejai, ar del to, kad skaudineja tau?

labas 4u.gif ,nu kraujavimas dar nesibaige,zinai man jau nuo situ paketu bloga doh.gif ,pries operacija buvo mmm...tai pora savaiciu sirgau,o dabar vel,tai zinai jau 3 savaites su paketais jau net negera doh.gif ,nu biuleteiny dave man ligoninei,bet pas savo gydytoja nuejau ir pratese,man tai daugiau kazkaip skaudejo ir gemoglabimas pas mane buvo zemas,tai geriu gelezi ir paskiau padarysiu pakartotinai krauja,idomu koks bus ar pakilo kieknors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 23, 11:54)
labas 4u.gif ,nu kraujavimas dar nesibaige,zinai man jau nuo situ paketu bloga doh.gif ,pries operacija buvo mmm...tai pora savaiciu sirgau,o dabar vel,tai zinai jau 3 savaites su paketais jau net negera doh.gif ,nu biuleteiny dave man ligoninei,bet pas savo gydytoja nuejau ir pratese,man tai daugiau kazkaip skaudejo ir gemoglabimas pas mane buvo zemas,tai geriu gelezi ir paskiau padarysiu pakartotinai krauja,idomu koks bus ar pakilo kieknors g.gif


Sveikute 4u.gif
Jo, issivaizduoju, kaip jau tie paketai atsibodo doh.gif As irgi pries histeroskopija sirgau mmm, tik as paketus nustoju detis jau kokia 5-6 c.d. (tuomet su mazais iklotukais bunu ir keiciu juos labai daznai). Po operacijos vel pakraujavimai, po to nustojo, 3 dienas nebuvo kraujuko ir vel prasidejo menesines doh.gif Jau laukiu visko pabaigos... wub.gif
Linkiu, kad gelezis tau padetu atstatyti hemoglobina kuo greiciau 4u.gif
Atsakyti
sveikute bigsmile.gif ,buvau siandien pas gyd,tai as pasakiau jai kad man skauda,kad kvapas nemalonus doh.gif ,tai paziurejo mane tai zinai iskausmo gallima buvo rekt kai ten ikiso pirstus, doh.gif tai ji sako o jo uzdegimas prasidejas,tai nusiunte padaryt iskart krauja (cito),padariau paskiau pas ja,tai dideli uzdegima rodo pas mane,tai atbijotiku 2savaites kursas doh.gif ,va taip bet pas mane kelios dienos temp buvo 37.1,tai as nekreipiau demesio galvojau kad po operacijos normalu tai doh.gif o pasirodo uzdegimas jau ten vyksta g.gif ,as paklausiau o kodel man taip ,tai ji pasake,kad rizika yra pakrapste ten operacija darydami,va tau ir rezultatas mega_shok.gif ,tai i darba neisleido,tik kita savaite pasirodyt.
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 25, 19:50)
sveikute bigsmile.gif ,buvau siandien pas gyd,tai as pasakiau jai kad man skauda,kad kvapas nemalonus doh.gif ,tai paziurejo mane tai zinai iskausmo gallima buvo rekt kai ten ikiso pirstus, doh.gif tai ji sako o jo uzdegimas prasidejas,tai nusiunte padaryt iskart  krauja (cito),padariau paskiau pas ja,tai dideli uzdegima rodo pas mane,tai atbijotiku 2savaites kursas doh.gif ,va taip bet pas mane kelios dienos temp buvo 37.1,tai as nekreipiau demesio galvojau kad po operacijos normalu tai doh.gif o pasirodo uzdegimas jau ten vyksta g.gif ,as paklausiau o kodel man taip ,tai ji pasake,kad rizika yra pakrapste ten operacija darydami,va tau ir rezultatas mega_shok.gif ,tai i darba neisleido,tik kita savaite pasirodyt.


Na va kaip idomiai g.gif Tai gal ir pas mane uzdegimas, jei kvapas yra g.gif
Nors skausmo tai jokio nejauciu schmoll.gif Man jau mmm link pabaigos eina. Ateinanti penktad. einu pas gydytoja, ziuresiu, ka ji pasakys...
Beje, mano antros fazes temperatura visada buna 37,1-37,3. Man tai yra visiskai normali temperatura... Bet jei tau taip nebudavo, tai gal kazka ir parodo tai...
Beje, o tu dar kraujuoji? Gal ir tau jau mmm prasidejo?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 27, 00:12)
Na va kaip idomiai  g.gif Tai gal ir pas mane uzdegimas, jei kvapas yra  g.gif
Nors skausmo tai jokio nejauciu  schmoll.gif  Man jau mmm link pabaigos eina. Ateinanti penktad. einu pas gydytoja, ziuresiu, ka ji pasakys...
Beje, mano antros fazes temperatura visada buna 37,1-37,3. Man tai yra visiskai normali temperatura... Bet jei tau taip nebudavo, tai gal kazka ir parodo tai...
Beje, o tu dar kraujuoji? Gal ir tau jau mmm prasidejo?

sveika,tokios vandeningos iskiros eina,kvapas sumazejo turbut antibijotikai veikia,nes buvo blogiau,bet dar skauda apacia,buna pati paspaudziu tai vidui paskauda doh.gif ,nu dar trecia diena geriu vaistus tai ko cia noret schmoll.gif ,po savaites gal ir gerai bus thumbup.gif nu dar man mmm.neprasidejo jokio pozymio kad turetu g.gif
Atsakyti