Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Renateles_Mamyte, kaip sekesi histeroskopija bigsmile.gif
Laukiu pasakojimo is taves 4u.gif


O man vis dar kraujuko yra verysad.gif Nors po histeroskopijos jau 9 dienos praejo. Atrodo, kad buvo siek tiek apmazeje (spalva vis sviesejo), o dabar toks jausmas, kad vel isskyru padaugejo (tokiu rausvai rusvu) g.gif Nezinau, ar kreiptis pas gydytoja, ar laukti dar tu 14 dienu po operacijos? Siaip jauciuosi puikiai, nieko neskauda, tik tas tepliojimas mane erzina mad.gif
Beje, tos isskyros turi toki kvapeli (kaip seno kraujo), tai galvoju, gal kas negerai g.gif Gal kokia zavkute profilaktiskai panaudot nakciai g.gif Ar galima kazin po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 17, 16:04)
Renateles_Mamyte, kaip sekesi histeroskopija  bigsmile.gif
Laukiu pasakojimo is taves  4u.gif
O man vis dar kraujuko yra  verysad.gif  Nors po histeroskopijos jau 9 dienos praejo. Atrodo, kad buvo siek tiek apmazeje (spalva vis sviesejo), o dabar toks jausmas, kad vel isskyru padaugejo (tokiu rausvai rusvu)  g.gif  Nezinau, ar kreiptis pas gydytoja, ar laukti dar tu 14 dienu po operacijos? Siaip jauciuosi puikiai, nieko neskauda, tik tas tepliojimas mane erzina  mad.gif 
Beje, tos isskyros turi toki kvapeli (kaip seno kraujo), tai galvoju, gal kas negerai  g.gif Gal kokia zavkute profilaktiskai panaudot nakciai  g.gif Ar galima kazin po operacijos?


kol kraujuoja, nerekomenduojama ten nieko kisti. jei neramu, nueik pas gydytoja, bet sakau, man kraujavo visas 14 dienu, bet del kvapo nzn, nepamenu ar buvo.

beje manau, jei kas butu blogai, tai skaudetu ir dar temperaturos butu, bet jei tik teplioja, nemanau, kad blogai. Bet cia tik mano nuomone, jei tau bus ramiau, pasiskambink ar nueik pas gydytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bangine: 17 vasario 2010 - 16:20
QUOTE(Bangine @ 2010 02 17, 17:19)
kol kraujuoja, nerekomenduojama ten nieko kisti. jei neramu, nueik pas gydytoja, bet sakau, man kraujavo visas 14 dienu, bet del kvapo nzn, nepamenu ar buvo.
beje manau, jei kas butu blogai, tai skaudetu ir dar temperaturos butu, bet jei tik teplioja, nemanau, kad blogai. Bet cia tik mano nuomone, jei tau bus ramiau, pasiskambink ar nueik pas gydytoja.


Aciu uz nuraminima 4u.gif
Na nera taip, kad labai pergyvenciau, tik norisi isitikinti, kad as ne veina tokia, kuriai tepliojo blush2.gif
Taip, skausmo nera, temperaturos irgi nejauciu, kad butu (pasimatuosiu vakare, kai grisiu namo smile.gif).
Na bet turbuit taip turi buti, tik kai ivyksta tai pirma karta, tada viskas atrodo baisu...

Beje, tai tau tepliojo iki pat mmm? Jei pvz histero daryta 11 c.d., jei teplioja apie 2 sav., tai jau ciklo galas, mmm turi ateiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 17, 16:25)
Aciu uz nuraminima  4u.gif
Na nera taip, kad labai pergyvenciau, tik norisi isitikinti, kad as ne veina tokia, kuriai tepliojo  blush2.gif
Taip, skausmo nera, temperaturos irgi nejauciu, kad butu (pasimatuosiu vakare, kai grisiu namo smile.gif).
Na bet turbuit taip turi buti, tik kai ivyksta tai pirma karta, tada viskas atrodo baisu...

Beje, tai tau tepliojo iki pat mmm? Jei pvz histero daryta 11 c.d., jei teplioja apie 2 sav., tai jau ciklo galas, mmm turi ateiti  g.gif


mano ciklas ilgas, tai pas mane buvo tarpas be depliojimu, bet as po histeroskopijos buvau labai patenkinta savo menesinemis, kurios is 7 dienu pavirto 5, o ir nebuvo rudu tepliojimu, kaip budavo pries visas menesines.
o dar pastebejimas, jei tavo ciklas trumpas, tai gal tau ir iskart mmm prasides, bet taip sakant pagyvensim, pamatysim, bet jei labai nekantrausi, tai manau pasaugant savo nervu lasteles, kreipkis i gydytoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 17, 18:04)
Renateles_Mamyte, kaip sekesi histeroskopija  bigsmile.gif
Laukiu pasakojimo is taves  4u.gif
O man vis dar kraujuko yra  verysad.gif  Nors po histeroskopijos jau 9 dienos praejo. Atrodo, kad buvo siek tiek apmazeje (spalva vis sviesejo), o dabar toks jausmas, kad vel isskyru padaugejo (tokiu rausvai rusvu)  g.gif  Nezinau, ar kreiptis pas gydytoja, ar laukti dar tu 14 dienu po operacijos? Siaip jauciuosi puikiai, nieko neskauda, tik tas tepliojimas mane erzina  mad.gif 
Beje, tos isskyros turi toki kvapeli (kaip seno kraujo), tai galvoju, gal kas negerai  g.gif Gal kokia zavkute profilaktiskai panaudot nakciai  g.gif Ar galima kazin po operacijos?

sveika,vakar gryzau namo apie 5vakaro,nu zinai savijauta buvo nekokia,toks vaizdas kad gimdziau doh.gif ,man operacija dare pries paskutinei,tai zinai prisiziurejau i visai tai ir baisu pasidare belaukiant tos operacijos, doh.gif ,o siandien jau puse bedos jauciasi dar tempimo pilvo apacios,kraujas eina vis dar,as tai nedarbinguma paemiau,siandiena buvau poliklinikoi,tai prasitesiau iki 25d,pabusiu namie,israse gelezies pagert,nes mano gemoglabimas tik 104 doh.gif .
Atsakyti
nu tikrai kaip pati vakar operavausi pas g.mecejaus,isitikinau pati kad pries operacija jis neima pinigu thumbup.gif ,as tai pirma kart matau,kad gydytojai neimtu,o g mecejus pasako viskas po operacijos bigsmile.gif ,vat jai zmogus nori atsidekot,tai gali po o peracijos smile.gif ,kaip atsigavau jis atejo viska paaiskino tada ir idejau vokeli i kisenele 4u.gif ,super gydytojas aciu jam,ir tikrai rekomenduociau jai kokiu problemu turite tai kreipkites pas ji,superinis gydytojas bigsmile.gif kelios panos gulejo ir isikalbejom,kad ir pas jas nejeme gyd.mecejus pries operacija,o kitas panas operavo kitas gydytojas tai iskart paeme pinigus verysad.gif ,tai vat ir reikia skirt kur zmogus dirba uz pinigus,o kuris tikrai is visos sirdies smile.gif ...aciu dar karta gyd.gediminui mecejui heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 18, 15:47)
sveika,vakar gryzau namo apie 5vakaro,nu zinai savijauta buvo nekokia,toks vaizdas kad gimdziau doh.gif ,man operacija dare pries paskutinei,tai zinai prisiziurejau i visai tai ir baisu pasidare belaukiant tos operacijos, doh.gif ,o siandien jau puse bedos jauciasi dar tempimo pilvo apacios,kraujas eina vis dar,as tai nedarbinguma paemiau,siandiena buvau poliklinikoi,tai prasitesiau iki 25d,pabusiu namie,israse gelezies pagert,nes mano gemoglabimas tik 104 doh.gif .


Na saunu, kad viskas puikiai pavyko thumbup.gif
As tai ta diena, kai operavo tokia sunki jauciausi, kita diena jau geriau buvo, o trecia diena jau dirbau, jauciausi puikiai. Gal tu sunkiau narkoze pernesei, del to tau sunkiau g.gif
Ar stipriai kraujuoji? Tau taip pat tik polypa salino?
Jo, gyd. Mecejus tikrai thumbup.gif
Man siandien jau 10 dienu po operacijos ax.gif dabar svarstau, kada pas savo gydytoja apsilankyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 18, 20:58)
Na saunu, kad viskas puikiai pavyko  thumbup.gif
As tai ta diena, kai operavo tokia sunki jauciausi, kita diena jau geriau buvo, o trecia diena jau dirbau, jauciausi puikiai. Gal tu sunkiau narkoze pernesei, del to tau sunkiau  g.gif 
Ar stipriai kraujuoji? Tau taip pat tik polypa salino?
Jo, gyd. Mecejus tikrai  thumbup.gif
Man siandien jau 10 dienu po operacijos  ax.gif dabar svarstau, kada pas savo gydytoja apsilankyti  g.gif

sveika,nu ne narkoze normaliai pernesiau,bet mano toks organizmas nusilpes buvo,tai gal del to,ir galva apsisukus buvo,nu nieko dabar jau tik apacia skauda,kraujuoju nedaug,jo polypa salino ir gimdos sieneles buvo apsinesusios g.gif ,taip gydytojas sake ,kad jos labai storos tokios buvos nuo gleiviniu doh.gif ,as tai nelabai suprantu apie tai schmoll.gif ,nu nuveik pasirodyt pas gydytoja kaip jau prais 2 savaites vistiek tegu pasiziuri bigsmile.gif ,o tau po menesio ,ir gi bus tik atsakymai kur eme ligoninei?
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 02 18, 20:17)
,o tau po menesio ,ir gi bus tik atsakymai kur eme ligoninei?


Aha, sake, kad po menesio mazdaug bus atsakymas. Bet man ji issius i mano ginekologijos klinika, pas mano gydytoja.
O tu vaziuosi i Antakalni rezultatu, gal pas Meceju eisi konsultacijai tuo paciu?

Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 18, 21:22)
Aha, sake, kad po menesio mazdaug bus atsakymas. Bet man ji issius i mano ginekologijos klinika, pas mano gydytoja.
O tu vaziuosi i Antakalni rezultatu, gal pas Meceju eisi konsultacijai tuo paciu?

ne poliklinikoi bus atsakymai,bet jai kokiu problemu iskils tikrai pas ji vel kreipsiuos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 18, 19:22)
Aha, sake, kad po menesio mazdaug bus atsakymas. Bet man ji issius i mano ginekologijos klinika, pas mano gydytoja.
O tu vaziuosi i Antakalni rezultatu, gal pas Meceju eisi konsultacijai tuo paciu?


del atsakymo, tai man irgi sake, kad issius, bet as nesulaukus nuejau i archyva ir man atsakyma dave i rankas, sake, kad prazioplino, jog atsakyma reikejo issiusti, tai, kad jei kazkiek uztruks, geriau nueikite pasiimti atsakymo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangine @ 2010 02 19, 13:40)
del atsakymo, tai man irgi sake, kad issius, bet as nesulaukus nuejau i archyva ir man atsakyma dave i rankas, sake, kad prazioplino, jog atsakyma reikejo issiusti, tai, kad jei kazkiek uztruks, geriau nueikite pasiimti atsakymo wink.gif

sveika,nu tikrai ziopli jie kaip galima pamirst,o sakyk kada idomu jie buna ju ligoninei atsakymai?o kaip tavo tyrimu atsakymai? mirksiukas.gif
Atsakyti