Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

QUOTE(Ryana @ 2010 09 16, 19:21)
mano daktare kai planavo LP sake tuo paciu ir histeroskopija padarys, jei prireiks IVF, kad po to nereiktu vel narkozem save nuodyt.


Tai kad atliekant diagnostinę histeroskopiją nereikia narkozės, procedūra trumpa ir iškenčiama be nuskausminimo.
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 09 16, 19:39)
Tai kad atliekant diagnostinę histeroskopiją nereikia narkozės, procedūra trumpa ir iškenčiama be nuskausminimo.

as nezinau kokia buna diagnostine kokia ne, bet prie LP tuo paciu metu atliko hiteroskopija ir rado polipa kuri ir pasalino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asiuklis1 @ 2010 09 16, 14:15)
Man laparoskopija atlikta pries 3 metus, turiu vaika. Dabar nepasiseke 2 ivf, tai , kaip manot, ar vertetu atlikti histeroskopija? Cia gyd turi rekomenduoti, ar tiesiog kreiptis pas seimos gyd, paprasyti siuntimo?


100proc. taip 4u.gif Kazkodel LT gydytojai rizikuoja atlikineti IVF be visu tyrimu... g.gif Man paciai po H pasake, jog gimdoje apsigyveno endometrioze doh.gif o per 3 laparoskopijas jos nemate... smile.gif
Atsakyti
Mergaites, noriu paklausti kiek reikia pabuti stacionare po sios proceduros ir ar kuri daretes embrions Rygoje? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 09 25, 19:33)
Mergaites, noriu paklausti kiek reikia pabuti stacionare po sios proceduros ir ar kuri daretes embrions Rygoje? Aciu  4u.gif

Sveikute,dariaus Embr.klinikoje ,viena diena padare rytojaus diena vaziavau namo,pasake jei gerai jausies,taip ir buvo man dare laparoskopija ir hiteroskopija,jauciaus gerai. Pilna narkoze ir 2 val. po operacijos aktyvaus stebejimo palata,paskui vezai i savo palata.
Atsakyti
QUOTE(rugegele1 @ 2010 09 26, 09:51)
Sveikute,dariaus Embr.klinikoje ,viena diena padare rytojaus diena  vaziavau namo,pasake jei gerai jausies,taip ir buvo man dare laparoskopija ir hiteroskopija,jauciaus gerai. Pilna narkoze ir  2 val. po operacijos aktyvaus stebejimo palata,paskui vezai  i savo palata.

Na man tai tik histeroskopija, tai gal isleidzia ta pacia diena g.gif O gal kainas prisimeni? Kai susake viska tai per ta strioka pamirsau blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 09 26, 10:34)
Na man tai tik histeroskopija, tai gal isleidzia ta pacia diena  g.gif O gal kainas prisimeni? Kai susake viska tai per ta strioka pamirsau  blush2.gif Aciu  4u.gif

Sveikute,žinai kai viska sudeda i kruva nelabai ir tiksliai pasakysiu,laparoskopija ,palata,histeroskopija,mazdauk gali buti apytikriai apie 5 -6 simtai litų-o gal 4simtai,nu gal tau kas tiksliau pasakys, menesį pries operacija laparoskopija sake kainuos pusantro okai nuvaziavau apziurejo ir nutare daryti ir hiteroskopija sumokejau benrai uz viska 2100litų,sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele1 @ 2010 09 27, 10:46)
Sveikute,žinai kai viska sudeda i kruva nelabai ir tiksliai pasakysiu,laparoskopija ,palata,histeroskopija,mazdauk gali buti apytikriai apie 5 -6 simtai litų-o gal 4simtai,nu gal tau kas tiksliau pasakys, menesį pries operacija laparoskopija sake kainuos pusantro okai nuvaziavau apziurejo ir nutare daryti ir hiteroskopija sumokejau benrai uz viska 2100litų,sekmes tau 4u.gif
sveikutes,as irgi dariau histeroskopija ir kelias turejau laparaskopijas,bet tokiu sumu nemokejau,as gyd daviau 200,o anezteziologui 100, g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele1 @ 2010 09 27, 09:46)
Sveikute,žinai kai viska sudeda i kruva nelabai ir tiksliai pasakysiu,laparoskopija ,palata,histeroskopija,mazdauk gali buti apytikriai apie 5 -6 simtai litų-o gal 4simtai,nu gal tau kas tiksliau pasakys, menesį pries operacija laparoskopija sake kainuos pusantro okai nuvaziavau apziurejo ir nutare daryti ir hiteroskopija sumokejau benrai uz viska 2100litų,sekmes tau 4u.gif

Aciu uz info, bet dar idomu visas pasiruosimas. Ar klizmuoja pries tai, ar reikia pilnos depiliacijos blush2.gif Jau penktadieni darys man, tikiuosi ta pacia diena grizti namo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mykolina: 12 spalio 2010 - 20:36
QUOTE(mykolina @ 2010 10 12, 21:35)
Aciu uz info, bet dar idomu visas pasiruosimas. Ar klizmuoja pries tai, ar reikia pilnos depiliacijos blush2.gif Jau penktadieni darys man, tikiuosi ta pacia diena grizti namo  rolleyes.gif



Nezinau kaip kitur, bet Vilniuje, Antakalnio klinikose neklizmuoja, pilnos depiliacijos taip pat nereikia. O del namu, tai jei savijauta gera, ppraktiskai uz poros trejeto valandu galima drozti namo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 10 12, 21:55)
Nezinau kaip kitur, bet Vilniuje, Antakalnio klinikose neklizmuoja, pilnos depiliacijos taip pat nereikia. O del namu, tai jei savijauta gera, ppraktiskai uz poros trejeto valandu galima drozti namo 4u.gif

aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 13, 18:16)



O svarbiausia, nesinervinti ir nebijoti, nieko baisaus nebus 4u.gif
Atsakyti