Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

user posted image
Labas rytas.
Atsiprašau ištampiau puslapį. ax.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
Bangele, aš taip pat savo laboratorijoje esu vyriausia biggrin.gif
Savaitgalį ir pas mes nukasėm bulves.Tiesa, aš buvau atleista nuo kasimo, tvarkiau tuo metu gėlyną thumbup.gif
Trys mano anūkai mokinukai, viena išėjo į priešmokyklinę klasę. Vis pasvajoju - kaip būtų gerai, jei Aurutė būtų maniškių mokytoje biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai[taisyti | redaguoti kodą]
1905 – Pasirašyta Portsmuto taikos sutartis, užbaigusi Rusijos-Japonijos karą;
1961 – Belgrade įvyko pirmoji Neprisijungusiųjų judėjimo konferencija.

user posted image

Mes irgi savaitgalį nukasėm bulves. Dar MB nukųlė kviečius. Nuvežė priduot ir nepriėmė, tai teko dar ir tuos supilinėt. Juokiuos: gerai, kad mažasūkininkas, tai nebūtų kur deda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2016 09 02, 22:15)
Ai dar  užmiršau pirma parašyti.Vakar išleidom vieną mokytoją (mano dviejų dukrų pirmąją mokytoją)į pensiją.Tai nuo vakar tapau seniausiai dirbančia kolektyve ax.gif Pagal amžių yra ir senesnių už mane, bet dirbti jie atėjo  tada, kai aš jau dirbau ax.gif Nuo vakar man prasidėjo 29-ieji darbo metai šioje darbovietėje ax.gif


Aš irgi kolektyve amžiumi pirmauju :)
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1503 – pradėta statyti Vilniaus gynybinė siena;
1991 – TSRS pripažino Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybę.

user posted image
Atsakyti
Laba dienele 4u.gif

VDG, manau, kad ir tavo anūkėlių mokykloje yra puikūs mokytojai bigsmile.gif .

Amžiumi savo mokykloje dar nesu pirmūnė, bet... kai išeis lauk pensininkai, gresia ir man tai. Šį pavasarį direktorius neblogai "pašienevo" - tris išsiuntė poilsiaut. Matyt, taip reikėjo, nes mano porininkė irgi pensininkė, bet jos dar ir paprašo, nepalikt mūsų. Nors pensininkė, bet dirba nuostabiai.

Ryt grįžta iš Norvegijos marti su sūnaitėliu. Norėjo šeima būt kartu, bet nepavyko. Baisus vaiko pasipriešinimas sistemai. Viską daro priešingai. Neįsivaizduoju, kaip toliau bus.
Aišku, nesikišiu į jų sprendimus, bet labai širdį sopa. verysad.gif
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(VDG @ 2016 08 29, 14:04)
Darbe sugedo kompiuteris, tai man vos ne atostogos. Pasirodo, su be komp. nieko negaliu veikt :doh: Tai net nežinau, džiaugtis, ar verkti :g:

Kaip kažkada pas mus dingo elektra ir viskas sustojo :ox: kai jinai yra net nepagalvoji kad gali nebūti ir kiek daug reiškia. Nei valgyti pasidarysi, nei kavos/arbatos, nei šildymas, net vanduo ir tas greitai baigtųsi... O kur dar telefonai, internetas ir kiti šių dienų gėriai.... :ox:

QUOTE(VDG @ 2016 08 29, 14:04)
MamaEgle, kažko nesupratau, juk rodos visai neseniai buvai Vilniuje???

QUOTE(Aurute @ 2016 08 30, 05:50)
MamaEgle, laukiam naujienų  :g: . Pasakok kaip sekėsi, ką nusprendei?

VDG, buvau parlėkus į Vilnių pokalbiui dėl darbo. Enijai ačiū, užrodė vietą kur tikrai norėčiau dirbti, tik vat pritrūko man vieno diplomo, tenka darbines svajones bei svajones apie grįžimą į Lt atidėti kokiems metams, kol turėsiu viską ko reikia topsecret.gif Bet užtat dukra labai apsidžiaugė, kad neišvažiuoju ir dar draugė. Sakė net apsiverkė kai sužinojo, kad galiu išvažiuoti... cray.gif Užtat draugai Vilniuje kaip apsidžiaugę buvo tokia mano gyvenimo permaina ax.gif Bet jau norisi grįžti, bet gal dar metams pasilieku, o toliau bus matyt kaip bus.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 09 07, 18:25)
tik vat pritrūko man vieno diplomo

Nieko sau, diplomų dar negana g.gif doh.gif Turint galvoje tavo aktyvumą ir šaunumą, neužilgo atsiras ir tas trūkstamas diplomas biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif šaunuolė

O man jau atėjo laikas, kai visi diplomai tampa nebereikalingi, jau greitai išeisiu iš darbo visai. Bet dėl to neliūdžiu, priešingai, man ši permaina labai laiku biggrin.gif
Atsakyti