Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba, mielosios blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(Daidute @ 2016 09 08, 14:09)
Laba, mielosios  blush2.gif

wub.gif wub.gif Ir viskas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 09 08, 06:33)
Nieko sau, diplomų dar negana g.gif  doh.gif Turint galvoje tavo aktyvumą ir šaunumą, neužilgo atsiras ir tas trūkstamas diplomas  biggrin.gif  thumbup.gif  biggrin.gif  šaunuolė

O man jau atėjo laikas, kai visi diplomai tampa nebereikalingi, jau greitai išeisiu iš darbo visai.  Bet dėl to neliūdžiu, priešingai, man ši permaina labai laiku biggrin.gif

Gal to aktyvumo ir pabijojo mastau.gif hihihi.gif

Šiandien ryte paaiškėjo, kad užtenka ir beveik "dalinio" diplomo, aišku, bus sąlyga kaip galima greičiau jį turėti. Dabar laukiu atsakymo ar palauks dar savaitę, nes nuo 12-tos dienos nebespėju grįžti. Dar čia į naujus namus kraustomės, tai reikia šeimą perkraustyti ir važiuoti tada.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Daidute,neparaši kaip begyveni?
MamaEgle,o tai vyras liks Airijoje? g.gif Sėkmės dideliausios. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.
QUOTE(VDG @ 2016 09 08, 09:33)
Nieko sau, diplomų dar negana g.gif  doh.gif Turint galvoje tavo aktyvumą ir šaunumą, neužilgo atsiras ir tas trūkstamas diplomas  biggrin.gif  thumbup.gif  biggrin.gif  šaunuolė

O man jau atėjo laikas, kai visi diplomai tampa nebereikalingi, jau greitai išeisiu iš darbo visai.  Bet dėl to neliūdžiu, priešingai, man ši permaina labai laiku biggrin.gif

Labai įdomu kad tokia permaina laiku. Kaip tai? Juk viskas pinigų kiekyje. Neįsivaizduoju bet man atrodo tai labai sunkus žingsnis.



Pas mus viena aštuntoje dešimtyje nagais ragais įsikibus darbo vietą, direktorius minkšto charakterio, tai ta tik teismais pagrasino ir toliau vaikšto į darbą, dirbimu to jau nepavadintum bet kai pagalvoji kad neišgyvens iš pensijos....
Papildyta:
QUOTE(mamaEgle @ 2016 09 08, 23:24)
tai reikia šeimą perkraustyti ir važiuoti tada.

šeima lieka ten? Baisoka sakyčiau. g.gif
Atsakyti

laba diena
QUOTE(Enija @ 2016 09 09, 08:20)
man atrodo tai labai sunkus žingsnis.


Iš tikro nelengvas žingsnis, bet bet juk vis vien tenka jį žengti, anksčiau ar vėliau. Buvau save užprogramavusi , kad pensijon eisiu 55metų, tai tie darbo pratęsimai nebuvo malonūs, ypač paskutiniai trys metai. Teko imtis naujų temų, įsisavinti naujas metodikas, nauja aparatūra, viskas kompiuterizuota, viskas anglų kalba.....Buvo labai sunku. O energija ir sveikata juk su metais neišvengiamai silpsta. Nesinori čia labai skųstis, bet patikėk, nusistekenau visai. O kam reikalinga tokia darbuotoja, žmona, mama, sesuo, močiutė, draugė....??? g.gif schmoll.gif Tikiuosi, kad atsigausiu biggrin.gif . Dėl pinigų - ką gi, teks sumažinti poreikius, tur būt, bus nelengva, bet kaip nors.

O kas turi energijos ir kompetencijų - tegu darbuojasi, žaviuosi tokiais. Būna tokių puikių senolių, kad jaunimui iki jų toli, bet aš ne tokia.

Gero visom savaitgalio. Mudu su MB savaitgalį turėsim daug svečių
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 09 09, 10:05)
...Buvo labai sunku. O energija ir sveikata juk su metais neišvengiamai silpsta. Nesinori čia labai skųstis, bet patikėk, nusistekenau visai. O kam reikalinga  tokia darbuotoja, žmona, mama, sesuo, močiutė, draugė....??? g.gif  schmoll.gif Tikiuosi, kad atsigausiu biggrin.gif  . Dėl pinigų - ką gi, teks sumažinti poreikius, tur būt, bus nelengva, bet kaip nors.

o taip sveikata ir gera savijauta svarbiausia. Gal taip ir geriau. Linkiu atsigauti, jaustis sveikai ir laimingai.
Įdomu kaip man seksis išlaikyti tempą. Darbo daug darbe, doktorantūra irgi tinginiauti neleidžia. Svarbiausia kad koks alzhaimeris neužeitų lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, O galbūt tik dabar, kai iki pensijos liko dar vos ne 10 metų (mano atveju 7), atrodo, kad kaip bus gerai, kai nereiks eiti į darbą, skubėti, kai galėsiu visus darbus pasidaryt dieną, o ne vakarais po darbo, kaip kad yra dabar.Dabar atrodo, kad išeičiau sulig diena, jei kažkokie pastovūs pinigai būtų pragyvenimui g.gif O kai ateis ta tikroji diena, gal mintys bus visai kitos g.gif Gal tas nereikalingumo jausmas atsiras g.gif
Na, pernai, kai išbuvau biuletenyje 5 mėnesius, aš laaabai gerai jaučiausi, kaip sakau nugyvenau gražiausią gyvenimo vasarą, .Darbo visai nepasiilgau blush2.gif .Na ir kas, kad su ramentais 3 mėnesius pravaikščiojau, bet vis tiek turėjau pilnai užimtas visas dienas ir dar nespėjau visko padaryti biggrin.gif Gal miesto žmogui sunkiau, nes tada užsidarai tarp 4 sienų, o mums kaime sodas , daržas, kiemas...Kad tik sveikatos užtektų g.gif
Atsakyti
Bangele, ir miesto žmogui neliūdna pensijoj blush2.gif . Atsiranda tos veiklos. Aš taip laukiu, kada galėsiu kiek tik noriu užsiimt rankdarbiais... 4u.gif eit pasivaikščiot neskubėdama... bigsmile.gif paskaityt... anūkus lankyt... biggrin.gif Bet baisu pagalvojus, kad poreikius reikia sumažint iki minus minimumo. Nebebus iš ko tais rankdarbiais užsiimt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 09 09, 03:54)
MamaEgle,o tai vyras liks Airijoje? g.gif Sėkmės dideliausios. 4u.gif  4u.gif

QUOTE(Enija @ 2016 09 09, 04:20)
šeima lieka ten? Baisoka sakyčiau.  g.gif

Lieka čia dar kokiems netams/dviems. Nors bus matyt kaip bus, gal ir ankščiau grįžtų. Jam lengviau su darbais nei man ax.gif o gal dar aš pas jį sugrįšiu, ką gali žinoti kaip man seksis grįžus mastau.gif gal pabūsiu metus ir krausiu lagaminus atgal :ox: Enija, mes į čia taip važiavom, pirma vyras du metus vienas čia buvo, paskui jau mes su dukra atvažiavom. Dabar palengva grįžtam. Gal dar ir Justina paskui sugalvos mastau.gif nors kol kas savęs nemato Lietuvoje, o man jau norisi. Aš jau pavasarį jums rašiau, kad noriu grįžti, o čia tokia proga pasitaikė, reikia išnaudoti.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
user posted image
VDG,su labai gražia švente.
Atsakyti