Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas- mikropigmentacija

[quote=Soffyyy,2017 06 13, 16:42]
Mano nuomone, yra kur kas geresnių meistrų Kaune.

Gal galit pasidalint gerom meistrėm Kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2017 07 20, 20:14)
*Abi jos tokios, tiek Liucija kuri vos ne savimi laiduoja tiek Laura kuri pries metus man deklaravo "kad ji simtus tokiu proceduru darius ir nebuvo ne vienos nepatenkintos"

*iskalbingos foto. Apie atstuma tarp antakiu gavau atsakyma kad ne antakiai kreivi o mano veidas, o del auksciu skirtumo ir formos nenaturalio tai meistre geriau zino ka reik piesti.

* Labai daug yra nepatenkintų jų darbais. Pačiai, savom akim teko matyti moterį tik ką išėjusią iš jų procedūros. Susitikom ant slenksčio pas kosmetikę. Paskui jos paklausiau kodėl ta moteris vos neverkė, sako antakius šiandien pas Liuciją pasidarė...

*Taip, būtent tą pačią frazę ir man teko išgirsti biggrin.gif Tiesiog identiškai pasakyta biggrin.gif

QUOTE(Melajja @ 2017 07 24, 07:28)
Gal galit pasidalint gerom meistrėm Kaune? 4u.gif

Pažiūrėkit Baltic Brows (Rita Romo) smile.gif
Atsakyti

Kaune tik pas Liuciją Penkauskienę.  :wub: 

Aš dariausi antakius prieš metus, tai man po pirmo karto sunkiau įsisavino (esu  labai problematinės riebios odos), bet po korekcijos atrodė TOBULAI. Šiais metais pasidariau ir lūpas 3D Ombre ir antakių korekciją po metų. Esu labai patenkinta rezultatu kaip ir prieš metus, ir šiltu, profesionaliu bendravimu, kantrybe. Esu tikrai ne iš kantriausiu :))). Tad rekomenduočiau drąsiai. 

Norėjau šiem metams  ir mamą užrašyti, bet buvo ilga eilė, o norėjos prieš vasarą pasidaryti.

Užrašiau pas asistentę, taip pat pas ją klinikoje. Dabar vardo neatsimenu. Tas buvo prieš maždaug pusę metų. Taip pat tiek aš, tiek ji, esame patenkintos rezultatu. Nors mano mama vyresnė ir oda jau oda pakritusi, formos neįmanoma būdavo išgauti chemiškai, bet parinko idealiai ir tikrai atimė kokius bent 5 metus nuo veido. Labai natūraliai. Liuks

Atsakyti

Kaip ir geriausiuose pasaulio ar tai grožio salonuose, ar tai restoranuose, ar spa ar visur kitur,  visada atsiranda tokių žmonių, kuriems visada būna blogai. Atsikelia ryte ir žiūrėk, lyja - blogai, saulė šviečia - blogai, kažkas pažiūrėjo kreivai vėl blogai, žodžiu, tokie žmonės, kuriems viskas blogai, matau tokių yra ir čia :blink:  Visa laimė, kad į tokius, kuriems viskas blogai - mastantys dėmesio nekreipia, nes kitu atveju, tie restoranai, grožio salonai ir kt. klientų neturėtų, bet yra. 

Tie "laido riteriai" (čia tokių jūsų daug) rašinėja, kad tik rašinėt, matai kažkas kažkur pasakė, kad ten ir ten blogai, ir kaip sako rusai "pašlo ga..no po trubam" :huh2:  :yahoo:

Kas liečia permanento meistres, pažįstu ne vieną Pro, kurios turi pilna klienčių mėnesiams į priekį, ir kaip taisyklė pas visas atsiranda isterikių, kurioms būna viskas blogai, poto eina riteriaut į soc. tinklus, kaip ir čia, ir vėlgi kaip taisyklė niekada nepasako visos tiesos :hmm:  Oi tos nusivylusios gyvenimu namų šeimininkės :D 

Atsakyti
QUOTE(sp0t @ 2017 08 24, 17:16)
<p>Kaip ir geriausiuose pasaulio ar tai grožio salonuose, ar tai restoranuose, ar spa ar visur kitur,  visada atsiranda tokių žmonių, kuriems visada būna blogai. Atsikelia ryte ir žiūrėk, lyja - blogai, saulė šviečia - blogai, kažkas pažiūrėjo kreivai vėl blogai, žodžiu, tokie žmonės, kuriems <strong>viskas blogai</strong>, matau tokių yra ir čia blink.gif  Visa laimė, kad į tokius, kuriems viskas blogai - mastantys dėmesio nekreipia, nes kitu atveju, tie restoranai, grožio salonai ir kt. klientų neturėtų, bet yra. </p><p>Tie "laido riteriai" (<em>čia tokių jūsų daug</em>) rašinėja, kad tik rašinėt, matai kažkas kažkur pasakė, kad ten ir ten blogai, ir kaip sako rusai "pašlo ga..no po trubam" huh.gif  yahoo.gif</p><p>Kas liečia permanento meistres, pažįstu ne vieną Pro, kurios turi pilna klienčių mėnesiams į priekį, ir kaip taisyklė pas visas atsiranda <strong>isterikių</strong>, kurioms būna viskas blogai, poto eina riteriaut į soc. tinklus, kaip ir čia, ir vėlgi kaip taisyklė niekada nepasako visos tiesos hmm.gif  Oi tos nusivylusios gyvenimu namų šeimininkės biggrin.gif </p>


Bet kaip gerai kad yra toks paprastutis dalykelis kaip fotoaparatas, kuris viska parodo... ir buk kuom nori-isterike ar prezidente bet tai kas akivaizdziai kreiva tai ir lieka KREIVA ir galima melstis kiek nori toms PRO bet jeigu abi rankos pas jas kaires tai nieko rezultate nepakeisi. Na o neapsisprendusioms nuotraukos pades priimti sprendima
Atsakyti

rekomenduokite, prašau, meistrę, kuri galėtų atlikti antakių permanento atnaujinimą iki 50 eur. iš anksto dėkoju  :)  

Atsakyti

https://www.facebook...ozio.paslaugos/

Atsakyti

Labas vakaras . Siandien pasidariau mikroblading plaukeline technika. Praejus kelioms valandoms atrodo kad per storus pasidariau. Ar forma nekis kai sugis?

Atsakyti
QUOTE(Gerda Parchutik @ 2017 10 05, 21:22)
<p>Labas vakaras . Siandien pasidariau mikroblading plaukeline technika. Praejus kelioms valandoms atrodo kad per storus pasidariau. Ar forma nekis kai sugis?</p>


Visaip gali but. Gali "plaukeliai" iskristi su sasu, gali issvieset galai arba pradzia dazniausiai. Vizualiai atrodys sugije siauresni nes issvieses. Optine apgaule ypac kai konturus praras labai ryskius...
Atsakyti

As tai prisidirbau su lupomis:( seniau esu dariusis lupu permanentini,tai man buvo per rozines,bet nelabai ryskios,naturalaus atspalvio.. O va nuejau pas kita meistre,pasakiau kad noriu labiau raudonu nei roziniu..bet matyt pamirsau pamineti,kad nenoriu super duper raudonu ryskii!! Bet manau ir taip aisku,nes senasis lupu permanentinis buvo naturalus,o ne rekiancios spalvos.. plius pati esu neryskiu bruozu..Siandien tik antra diena,zinau kad spalva nebus tokia intensyvi..bet vistiek pamenu kai dariausi anuos kartus,net ir antra diena lupos nebudavo ant tiek intensyvios spalvos!! O dabar ryskiai tamsiai raudonos!! Kaip reiks daryti:( as nesidazau ryskiai, visad naturaliai..o lupos bus ryskiai raudonos dabar..  labai labai pergyvenu,nezinau kodel taip ryskiai man padare:(( ar kazkaip poto galima istaisyti situacija? Tarkim padarant ant virsaus permanentini su sviesesne spalva? Kaip reiks dabar buti su tokiokis lupomis kaip k....atsiprasant:(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistela85: 19 lapkričio 2017 - 10:06
QUOTE(Aistela85 @ 2017 11 19, 12:03)
<p>As tai prisidirbau su lupomis:( seniau esu dariusis lupu permanentini,tai man buvo per rozines,bet nelabai ryskios,naturalaus atspalvio.. O va nuejau pas kita meistre,pasakiau kad noriu labiau raudonu nei roziniu..bet matyt pamirsau pamineti,kad nenoriu super duper raudonu ryskii!! Bet manau ir taip aisku,nes senasis lupu permanentinis buvo naturalus,o ne rekiancios spalvos.. plius pati esu neryskiu bruozu..Siandien tik antra diena,zinau kad spalva nebus tokia intensyvi..bet vistiek pamenu kai dariausi anuos kartus,net ir antra diena lupos nebudavo ant tiek intensyvios spalvos!! O dabar ryskiai tamsiai raudonos!! Kaip reiks daryti:( as nesidazau ryskiai, visad naturaliai..o lupos bus ryskiai raudonos dabar..  labai labai pergyvenu,nezinau kodel taip ryskiai man padare:(( ar kazkaip poto galima istaisyti situacija? Tarkim padarant ant virsaus permanentini su sviesesne spalva? Kaip reiks dabar buti su tokiokis lupomis kaip k....atsiprasant:(</p>


Vat del savo subjaurotu antakiu kai info ieskojau kad daryti tai yra du variantai arba lazeriu naikinti (kas ir labai skausminga ir nesu tikra kad issivalytu vienodai) arba tikrai galima pas profa po sugijimo eiti ir prasyti sviesinti pigmentu unsure.gif itariu kaip dabar nejauku del tu lupu... nu bet gal susitvarkys po saso pakenciamai? unsure.gif
Atsakyti

Stai lupos...:([attachment=250065:20171119_100919.jpg]

Atsakyti