Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas- mikropigmentacija

Zinokite kur dariausi,tai nera kokia nepatyrus meistre..keleta metu dirba,taciau kad taip ryskiai padarys man ne minties.... as pasakiau kad noriu labiau i raudonuma,o ne ruzavuma kaip kad buvo jau padaryta kitos meistres..poto aptareme kad maisysim dvi spalvytes:raudona ir ruzava,nes patare kad gal naturaliau atrodys nei vien raudona..gal ji ne taip mane suprato:( bet vistiek galejo ispeti kad darys lb ryskiai,paklausti ar nebijosiu lb ryskaus efekto, plius ir sendina pagal mane lb ryskiai.:( tuo labiau pati esu neryskiu bruozu,sviecia db tik lupos is tolo:(

Nes norejau kad lupos naturaliai butu rausvesnes,bet ne ryskiai raudonos,kad akyvaizdziai neatrodytu kaip pridazytos lb ryskiai.... nzn koks vaizdas bus nukritus sasiukams..bet panasu  jau db kad bus gan rysku:(( ech nezinau kaip ryt ir i darba kaip eiti taip ryskiai:((

Merginos,gal turite kokios patirties ant saves arba savo klienciu,kai padarytos lb ryskiai raudonai lupos (ikeliau foto auksciau) sugijus nebeatrodo jau labai issaukianciai?:( nes lazeriu tai tikrai nenoreciau naikintis,bet ir vaiskcioti visada lyg lb ryskiai prisidazius nenoriu:( jau man taip atrodo neskoningai:(

Atsakyti
Kad nebutu tokio soko pabandykite krempudra minimaliai pamaskuoti. As antakius sausa pudra lengvai sepeteliu perbraukdavau kad kaip apuoko nestovetu...

Siaip foto man labai grazus atspalvis pas jus ir jeigu ciut maziau liks ryskumo gal nebus labau blogai? Juk truputi pradzioje krempudros ir nuomtu ta ryskuma o su laiku prasviesetu iki jums tinkamos... kremudra reiktu gal kiek "praskiesti" ar kokiu lupu blizgiu ar kokiu kremuku tinkamu lupoms. As taip paakius maskuoju. Nekenciu kaukes vaizdo tai ant rankos lasiuka kremo hightlihterio ir paakiu maskuokio, pirstu sumaisau ir patapsnoju lengvai kad vaizdas naturalus...

Paeksperimentuokite su krempudros variantais ir jausites komfortiskiau 😊 zinodama kad pamaskuosit ir isgyvensit 😉
Atsakyti

Kiek laiko po proceduros praeje?

Visai ne tamsi raudona, taip rysku, bet atspalvis grazus ir siaip dabar madinga ryskios lupos. Nesijaudinkit, jums paciai neiprasta toks ryskumas, o bendras vaizdas tikrai grazus :4u: 

Atsakyti

Po proceduros nuotraukoje tik pirma dienele.... zinau,kad dar ryskumas turetu apmazeti,taciau is arciau paziurejus kur vietomis issausejimai/sasiukai nukrite,tai atrodo vistiek tokia pat ryski spalva ..

Na ka siandiena antra diena po proceduros,ryskumas toks pats kolkas ir net tamsesnis nes sasiuku daugiau uzsidejo..na tai pries darba pamaskavau su mineraline pudra siek tiek,ir uztepiau sviesesnio lupdazio... gal nelabai gerai kai dar nesugije,juk jas reikia nuolatos drekinti,t.y.tepti spec tepaliuku, bet na negalejau perlipti per save ir sitaip mano nuomone vulgariai atrodany eiti i zmones:D lupos dabar isvis kietos, sypsotis be sansu:D kaip manot gal nepakenksiu dar labiau taip pamaskavusi?

vyras tai juokiasi,sako nu ko tu pergyveni ka ten darbe pagalvos,ka negali moteris ryskiau lupu pasidazyti...?sako na ir susireiksminus tu kas ka pagalvos:D pavydziu jo tokio poziurio:D

Atsakyti

Bet vistiek gal zinote,ar imanoma ant virsaus kokia sviesesne spalvyte prigesinti ta ryskia rekiancia raudona spalva ant lupu? Ikeliu foto kaip atrodo siandiena,lupos pateptos vazelinu.. Na negaliu ziureti i save veidrodyje nors tu ka..jau taip vulgariai jauciuosi:(

Dar is apacios lupu ar dazai apsilupo ar ka..bet lenda naturali spalva lupu ir isvis atrodo kaip nuvalgytas raudonas lupdazis:(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistela85: 20 lapkričio 2017 - 08:12
QUOTE(Aistela85 @ 2017 11 20, 10:08)
<p>Bet vistiek gal zinote,ar imanoma ant virsaus kokia sviesesne spalvyte prigesinti ta ryskia rekiancia raudona spalva ant lupu? Ikeliu foto kaip atrodo siandiena,lupos pateptos vazelinu.. Na negaliu ziureti i save veidrodyje nors tu ka..jau taip vulgariai jauciuosi:(</p>
<p>Dar is apacios lupu ar dazai apsilupo ar ka..bet lenda naturali spalva lupu ir isvis atrodo kaip nuvalgytas raudonas lupdazis:(</p>


Dar neužgijo Jūsiškės lūpos, o jau norit spalvą koreguot, gi dar nežinia kokia ji bus nukritus šašams, neįsiteikit sau, kad ji bus per ryški, netinkama ir t.t... Laukiam mirksiukas.gif Va kai nukris šašai, jei jau tikrai netiks ta spalva, manau, susisiekit su meistre kuri darė, ji patars ką daryt, bet nemanau, kad kas gausis dedant šviesesnę spalvą, nebent lazeris + koregavimas kita spalva.
Foto nerodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 21 lapkričio 2017 - 09:27

Na zinokite tie vadinami sasiukai- t.y.sudziuve ir atsilupe nuo virsutinio lupu sluoksnio dazai jau nukrito man..liko lupos glotnios beveik,tai speju niekas nenukris daugiau ir spalva nebepabluks... tai vat matau jau ta spalva ir vistiek mano akiai per ryski,ir visas konturas labai jau ryskiai/grieztai padarytas..kazkaip norejau naturalesnio minkstesnio vaizdo. Nezinau kaip reikes iprasti,nes negaliu ziureti i save veidrodyje:(  lupos kaip vakarinio makiazo.. kabant zmones ziuri ne i akis,o i lupas matau. Ir dar sulaukiau keliu komentaru,kad oho kad ryskiai lupytes pasidazius:D Dar jauciu mazos herpeso puslytes kyla,nors geriu vaistus.kazin tose vietose iseis pigmentas?na ir prisidirbau as cia:(  

 

O del lazerio,tai sakot tai vienintele iseitis....?maniau jei uzdeti sviesesnios spalvos darant korekcija gal butu imanoma susvelninti spalvyte? Nes jei naikinti lazeriu tai gal neuzsiimsiu geriau tada pralauksiu,juk vistiek su laiku turi prablukti naturaliai.....?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistela85: 21 lapkričio 2017 - 11:40

Aistela85, graziai konturas padarytas ir forma jusu lupu grazi. Supraskite, dabar vyksta gyjimo procesas, nekrapstykite, i veidrodi maziau ziurekite ir isvis nevertinkite, kol nera galutinio rezultato. 

Noresiu pamatyti jus po 2 - 3 savaiciu :B

 

 

As darausi antakiu permanenta daug metu, labai naturaliai, neryskiai, bet jau zinau, kad po proceduros vaizdas buna siaubingas, sutraumuota oda, sasai, nezmoniskas ryskumas, visuomet pasiimu 10 dienu atostogu, nes neimanoma dirbti su klientais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 23 lapkričio 2017 - 15:45

Sveiki, apziurekite siuos darbus- ivairus, o ne pagal sablona ispiesti antakiai visoms vienodi, ir geri atsiliepimai:

https://www.facebook...itkaitiene.PMU/

Atsakyti

Sveikos. O vesliems bet sviesiems antakiams koks budas tinka ? Ar sasai stori buna po proc ? Ar neisslenka naturalus plaukeliai ??

Atsakyti

Noreciau labai pagrazint paryskint bet taip bijau kas bus po to

Atsakyti
Sveikos!

Noriu mamai dovanų kuponą nupirkt (veiksmas Vilniuje). Klausiau Junonos, ji neturi, bet pasiūlė kolegę Avgustiną. FB labai nedaug nuotraukų.. Ar kas darėtės pas ją? Kokie įpūdžiai? Dėkui smile.gif
Gal kažką be jos galite rekomenduoti? Mama neatleis, jei belenkokia išeis biggrin.gif
Atsakyti