Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius: pamatyti, parodyti, pabūti

Pervėžėją? Čia turite omeny kur iš viešbučio paslaugą atvežt iš oro uosto? Ar kažką kitą?

Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2020 02 12, 21:59)
<p>Pervėžėją? Čia turite omeny kur iš viešbučio paslaugą atvežt iš oro uosto? Ar kažką kitą?</p>

Yra kad ir viešbučiai siūlo pervežimą, bookinge esu mačiusi. Taip pat 1 žinutėje yra parašyta. Dar alexandras toks perveža, jo el.paštas alexgnk@yahoo.com jam rašyti reikia rusiškai.
Atsakyti
Kažin streikai Paryžiuje tebesitęsia? Per žinias apart to viruso nieko nebekalba....Artėja kelionė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 18 vasario 2020 - 13:17

Yra toks puslapis Local.fr ten daug info kuom Paryžius gyvena šiom dienom. Transporto streikai baigėsi sausio pabaigoje, pavieniai dar būna, pvz pirmadienį buvo, bet masinių nebe. Dabar streikuoja šiukšlių išvežėjai, slidinėjimo kurortai. 

Atsakyti
Tai streikai, tai virusai.... kažkaip ši kelionė su visokiais nesklandumais....
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2020 02 25, 10:02)
Tai streikai, tai virusai.... kažkaip ši kelionė su visokiais nesklandumais....

Iš tikro aš jau nebenoriu skristi....
Atsakyti

Man kelionė jau šį sekmadienį. Iki rytoj galiu nemokamai atšaukti viešbutį, nuostoliais liktų tik Wizzair bilietai už kuriuos pinigų nebeatgaučiau. Baigiu pražilt nuo to svarstymo ką daryti, bet linkstu prie to kad nevyksime, nerizikuosime :(

Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2020 02 26, 11:30)
<p>Man kelionė jau šį sekmadienį. Iki rytoj galiu nemokamai atšaukti viešbutį, nuostoliais liktų tik Wizzair bilietai už kuriuos pinigų nebeatgaučiau. Baigiu pražilt nuo to svarstymo ką daryti, bet linkstu prie to kad nevyksime, nerizikuosime verysad.gif
</p>

Man kelionė kovo 8
Pirma savarankiškai suorganizuota, su SM šios temos pagalba. Turime vykti su draugėmis. Bet jaučiu irgi nerizikuosime, neverta. Nuostolis taip pat wizzair bilietai. Bet, bus dar tų kelionių smile.gif Jei ne pavasarį, tai gal rudenį pasidžiaugsime Paryžiumi ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 26 vasario 2020 - 13:20
QUOTE(eglytelyte @ 2020 02 26, 12:30)
<p>Man kelionė jau šį sekmadienį. Iki rytoj galiu nemokamai atšaukti viešbutį, nuostoliais liktų tik Wizzair bilietai už kuriuos pinigų nebeatgaučiau. Baigiu pražilt nuo to svarstymo ką daryti, bet linkstu prie to kad nevyksime, nerizikuosime verysad.gif
</p>

ka tik gryzom is Paryziaus, ir jums siulau vykti ir nepanikuoti 4u.gif Ten jokios itampos, nerimo del viruso nera, skridom marsrutu Londonas - Paryzius- Londonas ir niekur tarp tokios gausybes zmoniu jokiu kaukiu, jokiu gasdinimu kaip cia Lietuvoj, zmones atsipalaive, laimingi ir linksmi mirksiukas.gif
O pats Paryzius tiesiog tobulas, tikrai isskirtine atsmosfera jauciasi prie Eifelio boksto, tikejausi tik didelio metalo statinio ( aplinkos itaka ), bet lukesciai pranokti su kaupu, tiesiog magiska vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 26 vasario 2020 - 14:22

Per paskutines 24 valandas Prancūzijoje patvirtinti 5 nauji Koronaviruso atvejai (iš jų 1 Paryžiuje)+1 miręs (Paryžiuje) ir karantinas kažkokio miestelio viešbutyje dėl ten mirusios kinietės (nežinia nuo ko bet karantiną paskelbė). Man tai baisoka... ne tiek dėl užsikrėtimo, kiek dėl galimybės papulti į kokį karantiną.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglytelyte: 26 vasario 2020 - 15:13
QUOTE(ritinelis1 @ 2020 02 26, 14:16)
ka tik gryzom is Paryziaus, ir jums siulau vykti ir nepanikuoti  4u.gif 


Na aš manau kad šiuo atveju jau vykti labai neatsakinga. Skaičius užsikrėtusių žmonių didėja valandomis. O jei tokia situacija- būnant Paryžiuje paskelbia karantiną? kaip tada elgtis? Jei virusą parvešiu į Lietuvą? Gal su amžiumi atsakingiau pradedi žiūrėti į tokius dalykus. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 26 vasario 2020 - 16:53
QUOTE(Supronti @ 2020 02 26, 17:52)
Na aš manau kad šiuo atveju jau vykti labai neatsakinga. Skaičius užsikrėtusių žmonių didėja valandomis. O jei tokia situacija- būnant Paryžiuje paskelbia karantiną? kaip tada elgtis? Jei virusą parvešiu į Lietuvą? Gal su amžiumi atsakingiau pradedi žiūrėti į tokius dalykus.  ax.gif

Na tai jusu apsisprendimo reikalas bigsmile.gif
Atsakyti