Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius: pamatyti, parodyti, pabūti

QUOTE(Supronti @ 2019 12 04, 15:07)
GAl galit pasidalinti kokia ta programa. Ačiū
p.s. pradejau skaitinėti nuo pirmo puslapio. Daug naudingos informacijos. Tik truputį neramu, pirma bus savarankiška kelionė. Bet juk reikia kada ryžtis ir pradėti savarankiškai keliauti smile.gif

Musu pirma savarankiska kelione irgi buvo i paryziu 10-čiai dienų. Bijojau dėl susisiekimo, metro, bet ten jis toks primityvus, nesudėtingas, viskas aiskiau nei aisku, turbut net neskaitantis susigaudytų biggrin.gif Pasiimkit ir metro liniju žemėlapiuka ir visad turėkit su savim.
Mes is oro uosto atvykom nakti, buvo jau tamsu, bet sugebėjo pirma kartą gyvenime pasinaudoje metro tiesiai kaip pirstu i aki nuvaziuot ten, kur reikia.

Va pamenu buvom Maskvoj, tai ten metro man kazkoks kosmosas, gerai kad as rusiskai lengvai kalbu, tai klausem kas keli metrai kur, į kurią kryptį ir pan, va ten tai pravalas su metro. Iki keliones galo taip ir neįkirtom kaip ten kas vyksta, kaskart vis klausinet reikedavo po keleta kartu, nei popierinis zemelapis kisenėj nepadejo unsure.gif
Atsakyti
Perkam bilietus smile.gif kovo 8-11 d. Dabar iškilo klausimas- o ten yra nedarbo dienos muziejams? Nesinorėtų atskridus niekur nepapulti. Nes kai nedaug dienų tebūsime.... Sekmadienis-trečiadienis
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2019 12 06, 09:44)
Perkam bilietus smile.gif kovo 8-11 d. Dabar iškilo klausimas- o ten yra nedarbo dienos muziejams? Nesinorėtų atskridus niekur nepapulti. Nes kai nedaug dienų tebūsime.... Sekmadienis-trečiadienis


Pats miestas - kaip muziejus.. ;) Žiūrint, kokius muziejus norit lankyt. - Perbėkit per jų www puslapius, ir viskas bus aišku.
Atsakyti
Ne bent bus streikas kaip dabar, daug muzieju neveikia smile.gif
Atsakyti
Ačiū visiems už padrąsinimus ir linkėjimus. Taip gera paliko, kokie draugiški visi/visos smile.gif 4u.gif


QUOTE(Juritute @ 2019 12 04, 15:20)
<p>Sekmes Jums!nuostabus tas Paryzius❤🥰</p>



QUOTE(Harienė @ 2019 12 04, 19:59)
Jei liko neaiškumų, klauskit.
ko konkrečiai ieškot, gal atspėčiau išėjimą? smile.gif




QUOTE(Arturas15 @ 2019 12 05, 09:17)
Smagios kelionės, ir linkiu - įsimylėti Paryžių  wub.gif .



QUOTE(Harienė @ 2019 12 05, 10:58)
Viskas bus gerai!  bigsmile.gif



QUOTE(NORIKA @ 2019 12 05, 17:14)
Musu pirma savarankiska kelione irgi buvo i paryziu 10-čiai dienų.

Atsakyti
Sveiki, kitais metais ir man nusimato kelionė į Paryžių !!!
Skaitau temą ir randu labai daug naudingos informacijos. Bet kažkaip neužkliuvo apie Kvepalų muziejų- fragrance (lyg taip) Gal kas buvote ir galite daugiau info suteikti?
Norėčiau kvepalus nusipirkti (draugė buvo prieš n metų parvežusi, toks geltonas nepermatomas buteliukas). Tai kyla klausimas- ar oro uoste man jo neatims, skrisčiau tik su rankiniu bagažu.
Atsakyti
https://shop.aeropor...ce442e39d87fcbb ar teisingai suprantu, čia pervežimo bilietas pirmyn-atgal ir galioja 12 mėn?
Atsakyti
QUOTE(Drakoša86 @ 2019 12 13, 11:40)
https://shop.aeropor...ce442e39d87fcbb  ar teisingai suprantu, čia pervežimo bilietas pirmyn-atgal ir galioja 12 mėn?

Taip
Atsakyti
QUOTE(Drakoša86 @ 2019 12 13, 12:21)
Sveiki, kitais metais ir man nusimato kelionė į Paryžių !!!
Skaitau temą ir randu labai daug naudingos informacijos. Bet kažkaip neužkliuvo apie Kvepalų muziejų- fragrance (lyg taip) Gal kas buvote ir galite daugiau info suteikti?
Norėčiau kvepalus nusipirkti (draugė buvo prieš n metų parvežusi, toks geltonas nepermatomas buteliukas). Tai kyla klausimas- ar oro uoste man jo neatims, skrisčiau tik su rankiniu bagažu.

Didele tikimybe, kad atims, jei buteliukas bus daugiau kaip 100 ml
Atsakyti
Ar verta vakare apsilankyti Lido kabarete?
Atsakyti
QUOTE(Drakoša86 @ 2019 12 13, 10:21)
Sveiki, kitais metais ir man nusimato kelionė į Paryžių !!!
Skaitau temą ir randu labai daug naudingos informacijos. Bet kažkaip neužkliuvo apie Kvepalų muziejų- fragrance (lyg taip) Gal kas buvote ir galite daugiau info suteikti?
Norėčiau kvepalus nusipirkti (draugė buvo prieš n metų parvežusi, toks geltonas nepermatomas buteliukas). Tai kyla klausimas- ar oro uoste man jo neatims, skrisčiau tik su rankiniu bagažu.

Pirkit iki 100ml ir viskas bus gerai. Beje rekomenduoju pirkt geriau po 30 keletą buteliukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Drakoša86 @ 2019 12 13, 11:21)
Sveiki, kitais metais ir man nusimato kelionė į Paryžių !!!
Skaitau temą ir randu labai daug naudingos informacijos. Bet kažkaip neužkliuvo apie Kvepalų muziejų- fragrance (lyg taip) Gal kas buvote ir galite daugiau info suteikti?
Norėčiau kvepalus nusipirkti (draugė buvo prieš n metų parvežusi, toks geltonas nepermatomas buteliukas). Tai kyla klausimas- ar oro uoste man jo neatims, skrisčiau tik su rankiniu bagažu.


https://www.fragonar...actories/scribe
Perėjusi ekspoziciją, nusileisit tiesiai į parduotuvę. Muziejus nemokamas.
Jei norit tik kvepalų, apsilankykit artimiausioje parduotuvėje. Sąrašas čia:
https://www.fragonard.com/en/shop
Tačiau muziejus Scibe gatvėje - prie pat gražiosios Operos. Tai būtų du zuikiai vienu šūviu. ;)

Atsakyti