Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Labas rytas, mergaites.

Padariau vakar skiepa nuo zpv Gardasil9. Jaučiuosi puikiai, kaip nieko niekur. Dar du skiepus reikes padaryti vėliau. Gal kuri iš jūsų irgi skiepyjuotes?
Kas liečia  pačios operacijos konizacijos , nustebau skaitydama , jog kai kurioms daro be anestezijos. Baisu čia. Manęs net neklausė. Iškart gydytojas onkologas pasake, kad bus vietine narkoze. Beje gydytoja vakar man pasake dabar vis dažniau daro narkoze tam, kad viską švariausiai nupjauti , kadan gi be narkozes to taip tiksliai dėl skausmo padaryti neįmanoma ir tenka operuoti antra karta. Na, čia tokie pastebėjimai, kad vis gi tas, kurias dar laukia operacija žinokite , kad galimas toks variantas. 
O dėl spiralės irgi pokalbiai įvairus. Visi gydytojai balsu sako jog ji kaip tik sutvarko hormonus . Na , o aš žiūrėsiu pagal savo tyrimo rezultatus. Jei pakitimu nebus paliksiu, jei kažka ras, prašysiu išimti. Toliau stebime. Ne piniguose esmė . Taip pat po metu patikrinau krūtis - viskas ok. Laukia šiandien dar visų organų ehoskopija , vėliau žarnyno kolonoskopija ir skrandžio zondas(visa tai jau irgi tikrina su narkoze), plaučių rentgenas , aišku bijoti nėra ko. 😊 Viską nusprendžiau patikrinti tiesiog profilaktiškai, nes senokai žiūrėti . 
Taip pat noriu pridurti dėl visu citologiniu tyrimu , kad geriausia primokėti ir padaryti skystoje terpėje, nes jis tiksliausias. O kodėl atsakymai skyriaisi prieš ir po biopsija, nes tepinelį paima iš vidaus gimdos kaklelio ( ląsteles dar nespėja daugintis taip greitai, kaip viduje), o nupjovus ir darant analazę jie mato pilnai vidų .

Štai tokie reikaliukai. Geros dienos, mergaites! Būkite sveikos. 


Atsakyti

Sveikos,

planavome pirmąjį nėštumą, atrodė, kad jau teigiami NT testai ir persileidau labai greitai (nėštumas buvo vos keletos dienų). Kitą dieną sužinojau, kad man rado ŽPV 16, LSIL PAP tepinėlyje ir tas pats pasikartojo skystoje terpėje. 

Aš šiom dienom pastoviai verkiu, man kažkaip tas persileidimas galvą sujaukė, taip pat gąsdina mane, kad man daug maudžia pilvą, dabar mm ir man vaidenasi, kad tas maudimas nėra įprastas mm, o kitoks. Jis realiai yra kitoks, bet aš anskčiau mažai kreipdavau dėmesio į tuos skausmas, nes skausmingos mm būdavo. 

Dabar laukiu kolposkopijos. Tikiuosi, dar ims biopsiją, jeigu ne, prašysiu mokamai. ir Cintec plus prašysiu. Man ginė siūlo labai tą skiepą. Kitas ginius skeptiškai žiūri į skiepą, kai žpv jau yra. Šiaip man nesunku tą skiepą pasidaryti (maža ką, o gal padės), bet tada pusę metų negalime planuoti, o man jau virš trisdešimt, tai laikas irgi nėra sąjungininkas. aišku, čia neaišku, kaip baigsis visi šie tyrimai. kažkaip stiprinti imunitetą. 

Atsakyti

Užjaučiu Jūs, bet nemanau, kad persileidote dėl ZPV ir LSIL, nes pas mane buvo panaši situacija. Man nustatė net kelis aukšto pavojingumo ZPV ir HSIL. Labai išsigandau ir pasiprasiau siuntimo pas onkogonekolus, ir per pora savaičių kol ten pakliuvau, paaiškėjo kad laukiuosi. Tuomet žinoma nieko nedarė, sakė ateiti pagimdžius. O pagimdžius pas mane iš vis nieko nebeliko ne ZPV nei bet kokiu pakitimų. Tas tęsiasi jau 12 metų, bet žinoma baisu, tai tikrinuosi kasmet. 

Atsakyti
QUOTE(Leyla @ 2020 02 03, 00:43)
<p>Sveikos,</p><p></p><p>planavome pirmąjį nėštumą, atrodė, kad jau teigiami NT testai ir persileidau labai greitai (nėštumas buvo vos keletos dienų). Kitą dieną sužinojau, kad man rado ŽPV 16, LSIL PAP tepinėlyje ir tas pats pasikartojo skystoje terpėje. </p><p>Aš šiom dienom pastoviai verkiu, man kažkaip tas persileidimas galvą sujaukė, taip pat gąsdina mane, kad man daug maudžia pilvą, dabar mm ir man vaidenasi, kad tas maudimas nėra įprastas mm, o kitoks. Jis realiai yra kitoks, bet aš anskčiau mažai kreipdavau dėmesio į tuos skausmas, nes skausmingos mm būdavo. </p><p></p><p>Dabar laukiu kolposkopijos. Tikiuosi, dar ims biopsiją, jeigu ne, prašysiu mokamai. ir Cintec plus prašysiu. Man ginė siūlo labai tą skiepą. Kitas ginius skeptiškai žiūri į skiepą, kai žpv jau yra. Šiaip man nesunku tą skiepą pasidaryti (maža ką, o gal padės), bet tada pusę metų negalime planuoti, o man jau virš trisdešimt, tai laikas irgi nėra sąjungininkas. aišku, čia neaišku, kaip baigsis visi šie tyrimai. kažkaip stiprinti imunitetą. </p>

Užjaučiu dėl persileidimo, bet nemanyčiau, kad tai susiję, nes ne vienas atvejis ir su ŽPV, ir su didesniais pakitimais su sėkmingais nėštumais mano aplinkoje buvo ax.gif O ką patys daktarai sako?
Palaukite kolposkopijos, biopsijos ir kitų tyrimų atsakymo ir, jei nieko smarkiau neparodys, tiesiog stiprinkite imuninę sistemą.
Atsakyti
QUOTE(Leyla @ 2020 02 02, 23:43)
<p>Sveikos,</p><p></p><p>planavome pirmąjį nėštumą, atrodė, kad jau teigiami NT testai ir persileidau labai greitai (nėštumas buvo vos keletos dienų). Kitą dieną sužinojau, kad man rado ŽPV 16, LSIL PAP tepinėlyje ir tas pats pasikartojo skystoje terpėje. </p><p>Aš šiom dienom pastoviai verkiu, man kažkaip tas persileidimas galvą sujaukė, taip pat gąsdina mane, kad man daug maudžia pilvą, dabar mm ir man vaidenasi, kad tas maudimas nėra įprastas mm, o kitoks. Jis realiai yra kitoks, bet aš anskčiau mažai kreipdavau dėmesio į tuos skausmas, nes skausmingos mm būdavo. </p><p></p><p>Dabar laukiu kolposkopijos. Tikiuosi, dar ims biopsiją, jeigu ne, prašysiu mokamai. ir Cintec plus prašysiu. Man ginė siūlo labai tą skiepą. Kitas ginius skeptiškai žiūri į skiepą, kai žpv jau yra. Šiaip man nesunku tą skiepą pasidaryti (maža ką, o gal padės), bet tada pusę metų negalime planuoti, o man jau virš trisdešimt, tai laikas irgi nėra sąjungininkas. aišku, čia neaišku, kaip baigsis visi šie tyrimai. kažkaip stiprinti imunitetą. </p>

Žinau, kad liūdna, bet šios bėdos su nėštumu nesusiję. Tokie kelių dienų nėštumai pasibaigia daugybei moterų, kitos to net nesužino jeigu nėštumo testo nedaro. Gal blogai implantavosi ir pan., tai dar neskaitoma persileidimu.
Atsakyti

Žinau, kad liūdna, bet šios bėdos su nėštumu nesusiję. Tokie kelių dienų nėštumai pasibaigia daugybei moterų, kitos to net nesužino jeigu nėštumo testo nedaro. Gal blogai implantavosi ir pan., tai dar neskaitoma persileidimu.

Aš irgi manau , kad ne tame bėda. Ir patarčiau padaryti skiepa, sustiprinti imunitetą ir vėl bandyti pastoti. Viskas bus gerai ! Stiprybes! 

Atsakyti
O šiaip, ką duoda skiepas turint ŽPV? ax.gif Nuo kitų tipų? Nes nelabai suprantu prasmės
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2020 02 04, 14:55)
O šiaip, ką duoda skiepas turint ŽPV?  ax.gif Nuo kitų tipų? Nes nelabai suprantu prasmės

Yra tokia nuomonė, jog skiepas padeda nugalėti jau esantį virusą. Nors skirtingų gydytojų nuomonės šiuo atveju skirtingos. Gal žinote kiek kainuoja skiepas ? Galvoju ir aš ar verta.
Atsakyti

ačiū, iš tikro apie nėštumą dabar mažiausiai kalbos. Aš manau, kad persileidau nuo progesterono trūkumo, bet čia jau kita tema... 

skiepas kainuoja vienas apie 200 eur, o reikia trijų. mane skatina skiepytis, nes logika tokia: jeigu organizmas sunkiai kovoja prieš tą 16 tipą, tai bent nuo kitų apsaugotų

Atsakyti

Teisingai, reikia trijų vakcinų. Pirmos kaina apie 112 eur. Kitu man pasake gali brangti. Aš darausi šį skiepą:
Vakcina Gardasil9 leidžiama norint apsaugoti nuo ligų, kurias sukelia 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52 ar 58 tipo ŽPV”

Tyrimai rodo, kad tokiu atveju skiepai apsaugo jus nuo visų kitų ŽPV tipų.  O jei virusas pasišalina iš organizmo, tai padeda daugiau neužsikrėsti.  Kitaip tariant, rizika susirgti vėžiu mažėja. 

Atsakyti
QUOTE(Leyla @ 2020 02 04, 20:01)
<p>ačiū, iš tikro apie nėštumą dabar mažiausiai kalbos. Aš manau, kad persileidau nuo progesterono trūkumo, bet čia jau kita tema... </p><p>skiepas kainuoja vienas apie 200 eur, o reikia trijų. mane skatina skiepytis, nes logika tokia: jeigu organizmas sunkiai kovoja prieš tą 16 tipą, tai bent nuo kitų apsaugotų</p>

Oho kaina tai solidi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leyla @ 2020 02 04, 21:01)
<p>ačiū, iš tikro apie nėštumą dabar mažiausiai kalbos. Aš manau, kad persileidau nuo progesterono trūkumo, bet čia jau kita tema... </p><p>skiepas kainuoja vienas apie 200 eur, o reikia trijų. mane skatina skiepytis, nes logika tokia: jeigu organizmas sunkiai kovoja prieš tą 16 tipą, tai bent nuo kitų apsaugotų</p>

Na nežinau, mano logika tai kiek kitokia ax.gif Jei organizmas sunkiai kovoja prieš 16 (kas yra vienas labiausiai paplitusių, agresyvių), tai reikia stiprinti organizmą, kad virusas užmigtų ir su kitais kovotų. Labai jau marketingu skamba man tas skiepų propagavimas ax.gif

Olgaolga477: kiek esu skaičiusi, virusas nepasišalina, jis tik būna "užmigdomas" ax.gif
Atsakyti