Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Na va, galiu pakomentuoti kaip po-operacinis periodas bent man. Operacija buvo užvakar, tai vakar ryte visai normaliai jaučiausi, po pietų jau ne kažką.. Šiandien jau geriau, rytoj planuoju į darbą grįžti. Beje, tikrai sunkesnių daiktų nekilokit ar kažkaip nesitampykite, nes iškart pasijaučia... ax.gif
Atsakyti

Taip taip! Ir geriausiai rekomendacijų laikytis ilgiau. Man dar nugara iki šiol skaudą, kai maišus iš parduotuves panešioju. 

Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2020 02 13, 18:06)
Na va, galiu pakomentuoti kaip po-operacinis periodas bent man. Operacija buvo užvakar, tai vakar ryte visai normaliai jaučiausi, po pietų jau ne kažką.. Šiandien jau geriau, rytoj planuoju į darbą grįžti. Beje, tikrai sunkesnių daiktų nekilokit ar kažkaip nesitampykite, nes iškart pasijaučia...  ax.gif

O kaip dėl sėdėjimo, neskauda ? Galvoju ar paprasta visą dieną išsėdėti, nes darbas sėdimas. Nors man minėjo, jog 5 dienoms nedarbinguma duos.
Atsakyti
QUOTE(Arizona112 @ 2020 02 13, 20:05)
O kaip dėl sėdėjimo, neskauda ? Galvoju ar paprasta visą dieną išsėdėti, nes darbas sėdimas. Nors man minėjo, jog 5 dienoms nedarbinguma duos.

Na man irgi siūlė ilgiau nedarbingumą imti, bet kadangi darbo bet kuriuo atveju šiandien turiu, tai.. ax.gif
Pažiūrėsiu kaip seksis išsėdėti, mano darbas nemaža dalimi irgi sėdimas. Šiaip manau išsėdėti neturėtų būti sunku, sunkiau vaikščioti ilgiau, stovėti rankas iškėlus (bent jau man) ir pan.
Šiaip savijauta man kažkodėl primena nėštumą paskutinėmis savaitėmis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikatos, geliuke ;)
o kaip būna po biopsijos?
Rudaitis kolposkopu nematė jokios vietos su pakitimais, padarė dar tyrimą, ar nėra pakitimų kaklelio kanale (ten viskas ok), tai po poros sav.darys biopsiją ir tyrimui paims iš kelių atsitiktinių vietų. Intensyviai sportuoju su treneriu salėj su svoriais, kažin ilgam pertraukos reiks? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sagrarija @ 2020 02 14, 09:27)
Sveikatos, geliuke ;)
o kaip būna po biopsijos?
Rudaitis kolposkopu nematė jokios vietos su pakitimais, padarė dar tyrimą, ar nėra pakitimų kaklelio kanale (ten viskas ok), tai po poros sav.darys biopsiją ir tyrimui paims iš kelių atsitiktinių vietų. Intensyviai sportuoju su treneriu salėj su svoriais, kažin ilgam pertraukos reiks? verysad.gif

Ačiū 4u.gif
Man po biopsijos porą dienų pamaudė, šiek tiek patepliojo, o visa kita kaip ir normaliai; bet jaučiu priklauso nuo to, kiek ir kaip paima tų mėginių ir šiaip individualiai žiūrėkite kaip pati jausitės ir pasiklauskite Rudaičio, nes paprastoj biopsijoj nieko ten tokio ax.gif
Atsakyti
Kažin ar po konizacijos užtenka paprastų paketų ar reikia kaip po gimdymo ? Kokio lygio tas kraujavimas ?
Atsakyti
QUOTE(Arizona112 @ 2020 02 15, 19:48)
Kažin ar po konizacijos užtenka paprastų paketų ar reikia kaip po gimdymo ? Kokio lygio tas kraujavimas ?

Iškart po konizacijos? Aš nekraujavau visai, man bent idėjo tokį alia įdėklą, kurį reikėjo kitą dieną išsitraukti (jaučiu kažkuo suteptas bintas/ merliukas). Nors su savim vežiausi naktinius paketus, po operacijos žiūrėjo ar nekraujuoju ax.gif
Atsakyti
Buvau konsultacijoje pas Intaitę. Klausė ar pas juos noriu daryti konizaciją ? sakiau pas jus. užregistravo sesutė, Bet dabar suabejojau ar pati Intaitė operuos, ar bet kas iš NVI ? Aš tikiuosi jeigu buvau konsultacijoje pas ją tai ji ir operuos .
Ir po operacijos išleidžia tą pačią dieną ? Nedarbingumą išrašo jie kažkuriam laikui ?

Atsakyti
QUOTE(naujoke401 @ 2020 02 22, 17:34)
Buvau konsultacijoje pas Intaitę. Klausė ar pas juos noriu daryti konizaciją ? sakiau pas jus. užregistravo  sesutė,  Bet dabar suabejojau ar pati Intaitė operuos, ar bet kas iš NVI ? Aš tikiuosi jeigu buvau konsultacijoje pas ją tai ji ir operuos .
Ir po operacijos išleidžia tą pačią dieną ? Nedarbingumą išrašo jie kažkuriam laikui ?

Tai ji pati ir operuos, jei pati užrašė smile.gif Seselė juk registruoja, ne pati gydytoja mirksiukas.gif
Išleidžia tą pačią dieną, nedarbingumą išrašo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2020 02 24, 08:02)
Tai ji pati ir operuos, jei pati užrašė smile.gif Seselė juk registruoja, ne pati gydytoja  mirksiukas.gif
Išleidžia tą pačią dieną, nedarbingumą išrašo  4u.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre27 @ 2020 02 25, 00:27)

kada užsirašėt?
Atsakyti