Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(smile_at @ 2016 04 07, 21:50)

Nuzudykit mane, bet netikiu, kad uz 11 euru svarstykles bus tikslios, kad tik nebutu taip, kad kur nunesi, ten skirtingus svorius rodys kaip ir dabar
As savas jau 11-ti metai turiu, mokejau 200 lt, dizainas jau kaip atsibodes, vemt vercia, batareika gal 2 kartus keiciau, bet rodo gerai gyvates, jokiu sansu ismest ir atsinaujint. Stumdant buna paklaida nedidele, max 300 g ribose, retai as stumdau, jei jau pradedu, tai fiksuoju ta svori, kuri 3 kart is eiles parodo


parastos elektronines, kur tik svori rodo, uz tiek, su nuolaida, bus tikslios, bet ne tokios, kaip isvardino, ar irgi netikiu blush2.gif as saviskes irgi is maximos pirkau, tikrai nepamenu kiek mokejau, bet nedaug.
bet man mistika, kad per 5 metus porasyk keist batareikas. saviskes as turiu nu gal pora, nu gal beveik tris metus, tikrai nepamenu. nu bet batareikas kiek keitusi esu jau tai eina sikt doh.gif doh.gif dabar isvis, kas 2-3men keist reikia doh.gif

QUOTE(garbane @ 2016 04 07, 21:57)

Dar maciau ir topo centre nuolaida svarstyklems 30 proc.

bigsmile.gif va situo tai gal ir pasinaudosiu, jei dar galios, kai bus laiko nuvaziuot doh.gif nu gal nebent tikekimes gero oro, tai bandysiu suvaiksciot iki artimiausio topo centro, vis va kokie 10 km gausi gal smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
priduodu 0 smile.gif

Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 04 08, 07:56)
Labas rytas,
priduodu 0 smile.gif

blink.gif Pfff, kaip cia taip ? Sunku patiketi

As visa kaip suvazineta. Skauda visa kuna. O dar dirbti siandien.....

Labas rytas
Atsakyti
81.8 (-300g)
Atsakyti
Labas rytas

As ir su 0. Bet sakykim cia del mm.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
gerų minusiukų kurios neprisidave dar 4u.gif
NoTa vis dar nuo mankštos taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 08 balandžio 2016 - 07:25
Labas rytas smile.gif -900gr (63.1)
Siandien po darbo gryzusi tikrinsiu svarstykles, pasidesiu mechanines ir elektronines, nes jos man vienodai rodydavo, man atrodo kad elektronines grybaut pradejo g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ir pas mane startas nekoks, priduodu 0, kaltinu mm, kaip tik dar šiandien ir parėjo, manau ir skyščiai susikaupe, nes tokia patinus atsikėliau ax.gif .
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
-400(70.5)
Turbūt reikia badaut ,kad svoris kristų biggrin.gif Jau taip stengiausi šią savaitę rolleyes.gif
Savaitgalis bus įtampoj,nežinia kaip nepasiduot šitam malonumui 'paėst' g.gif
Atsakyti
Labas saulėtas rytas wub.gif
Nuotaika puiki cool.gif
-900gr pas mane (58,5 kg) thumbup.gif
Atsakyti
oj kokiu minusu turit wub.gif saunuoles pasistenget thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaškė @ 2016 04 08, 07:48)
Labas rytas smile.gif
-400(70.5)
Turbūt reikia badaut ,kad svoris kristų  biggrin.gif  Jau taip stengiausi šią savaitę rolleyes.gif
Savaitgalis bus įtampoj,nežinia kaip nepasiduot šitam malonumui 'paėst'  g.gif

tai krenta gi g.gif sakyciau tobulu greiciu
Atsakyti