Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(fuchia @ 2016 08 30, 14:30)
Kemsa, nes jus jo nenuplaunat. Jei nuplautumet tikrai nekimstu, pabandykit mirksiukas.gif

Aciu merginos uz patarimus, ant pakuotes raso nenuplauti, bet matyt tikrai reikia 4u.gif
Atsakyti
La Roche posay vanduo
user posted image
Klorane vanduo veidui
user posted image
Sephora veidrodėlis
user posted image
Mažylis Bvlgari omnia amethyste
user posted image
Atsakyti
user posted image nuo pirmuju rauksliu su zaliuoju bananu
user posted image matinis
Atsakyti
Silk'n'Flash plaukeliu salinimo aparatas
user posted image

Makeup Forever C211 Rosewood spalvos lupdazis
user posted image

Josie Maran 'crisp apple' kuno sviestas
user posted image

Tangle Teezer sepetys
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 31 rugpjūčio 2016 - 20:02
QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 08 26, 20:48)

Idomu kaip patiks Jefferey James produkcija. Turiu isgirtaji kremuka, bet pakolkas ...man jis ...joks... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Estela_ @ 2016 08 21, 06:12)

...ir matinė grožybė  - The Balm Meet Matt(e) Hughes Committed

user posted image

Apie sita ilgai uodega suku...nes lupdaziu ir blizgiu turbut minimum desimtmeciui I prieki...idomu nesausina lupu, nesubega I rauksleles? :-)
Atsakyti
user posted image
dantų pastoms geros nuolaidos norfoje 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2016 09 01, 11:08)
Idomu kaip patiks Jefferey James produkcija. Turiu isgirtaji kremuka, bet pakolkas ...man jis ...joks... ax.gif


Esu lyg krema ir seruma ar tonika turejus, nepamenu tiksliai kuriuos ir ka jau, tai visai patiko, bet akivaizdu, kad ne tiek, jog kartociau biggrin.gif Bet pacia firma vistiek rekomenduociau isbandyt kitiems ir todel pati pirkau dabartinius produktus. Kauke kolkas i sandeliuka - arba greitu metu pradesiu naudot ja, arba imsiu naudojimui kita. O sveitiklis atejo pustustis, neisbeges siuntinyje, o tiesiog vos puse pakuotej jo buvo, tai parduotuve nauja siuncia. Laukiu ir iskart griebsiu naudot. To pustuscio nebandziau ant veido, bet ant ranku smagus.
Atsakyti
Givenchy Play 30ml,
user posted image
Ir plaukų kaukė il salone crema
user posted image
foto skolintos
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2016 09 01, 10:08)
Apie sita ilgai uodega suku...nes lupdaziu ir blizgiu turbut minimum desimtmeciui I prieki...idomu nesausina lupu, nesubega I rauksleles? :-)

Apie The Balm Meet Matt (e) Hughes

Labai džiaugiuosi šiuo pirkiniu, ant lūpų gana ryškus bet nerėkiantis, puikiai tinka dieniniam "ofisiniam" makiažui.
Išlieka gerai, na po valgio tikrai nelieka ta spalva tokia pat ryški, bet jau tiek aš ir nesitikiu :)

Nesubėga tikrai, čia jau aš problemų dažnai turiu, tai už šį galvą dedu, kad tikrai patikimas biggrin.gif

Sausinimas, aišku, kažkiek jaučiasi, nes visgi matinė formulė, bet tikrai taip nesausina kad reikėtų kažkokių papildomų priemonių imtis po to. Bent jau būnant su juo tikrai lūpų netempia ir neskilinėja.

Šiek tiek mane erzina sintetinis mėtinis kvapas/skonis ir tas šaldantis dilgčiojimas, nelabai man šie dalykai prie širdies, bet nėra taip kad negalima būtų naudoti.

Apibendrinus, tikrai kokybiškas, gražiai atrodantis lūpdažis, manau pirksiu dar vieną spalvą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 02 rugsėjo 2016 - 12:06
Dior Star Spalva 010
user posted image

Kartojami visi:

Rene Furterer Complexe 5 plaukų šaknų stiprinimui
user posted image

Uriage terminis vanduo 150ml
user posted image

Babe Hydra Exfoliator veido šveitiklis
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
lumi, kur pirkote Klorane makiažo valiklį-vandenį? 4u.gif
Atsakyti