Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Sveikutes. 4u.gif Stai savaites rezultatai.
user posted image

Musu saunuoles:
first.gif Ingridele21
second.gif Airise
third.gif Caramelia30

Jerda irgi saunuole. 4u.gif
Tedi reikia susiimti. Bet kai tokia situacija, tai kazkiek pateisinama. Tikiuosi maziuke greit pasveiks ir vel stosi i vezes. 4u.gif

QUOTE(Ingridele21 @ 2016 05 27, 07:43)
Šaunuolė aš laukiu greičiau iš 9.. zonos išlipti
Aciu, tu irgi si karta gerai pavarei. Oj, as is 9 zonos jau metai kaip noriu islipti, bet vis nesigauna. Buvau ilga laika pastrigus ant 93. Dabar kai antras skaicius 1, nors po kablelio ir 9, bet jausmas neapsakomas. Maziau nei 93 esu sverus pries gera desimtmeti. lotuliukas.gif
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 27, 07:51)
Labas rytas, šaunuolės, su minusiukais  ypač už Airisę džiaugiuosi, pagaliau pajudėjus žemyn  aš priduodu 81.9 kg  smile.gif  po truputį, bet vis žemyn, didžiuojuosi savim  15 kg numesta
Aciu labai, uz palaikyma. wub.gif Tu rigi saunuole. Stabiliai link tikslo. 15kg tai ziauriai geras rezultatas. thumbup.gif Rodai gera pavyzdi.
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 27, 21:30)
Pažiūrėjau ką tik savo endomondo istoriją, per dvi savaites suvaikščiojau 90 km
Eina sau, is Kauno i Vilniu atejai, galima sakyt. thumbup.gif
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 28, 09:42)
Labas rytas geriu kavą su bananu ir įsiuungiau savo kilo.lt paskyrą, įvertint vakar dieną. Ogi pasibaigė narystė galvoju čia ženklas gal koks, kad atostogos ar prasitęst vėl
Mano irgi pasibaigus. Irgi nezinau ar test. Gal reiktu gyvai su treneriu susitart del sporto. Va pazistama pasisamde treneri, tai ziauriai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 05 28, 12:27)


Aciu, tu irgi si karta gerai pavarei. Oj, as is 9 zonos jau metai kaip noriu islipti, bet vis nesigauna. Buvau ilga laika pastrigus ant 93. Dabar kai antras skaicius 1, nors po kablelio ir 9, bet jausmas neapsakomas. Maziau nei 93 esu sverus pries gera desimtmeti. lotuliukas.gif



Kaip smagu ax.gif bet praitą savaitę daug veiklos turėjau tai gal tai įtakojo svoriuką smile.gif bet aišku ir šiaip stengiuosi prisižiūrėti maistą ir pajudėti kuo galima daugiau ax.gif
O šiandien aš jau po giminės suėjimo, bet pakankamai tvarkingai atsilaikiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 05 28, 13:27)
Sveikutes. 4u.gif Stai savaites rezultatai.
user posted image

Musu saunuoles:
first.gif Ingridele21
second.gif Airise
third.gif Caramelia30

Jerda irgi saunuole. 4u.gif
Tedi reikia susiimti. Bet kai tokia situacija, tai kazkiek pateisinama. Tikiuosi maziuke greit pasveiks ir vel stosi i vezes. 4u.gif

Aciu, tu irgi si karta gerai pavarei. Oj, as is 9 zonos jau metai kaip noriu islipti, bet vis nesigauna. Buvau ilga laika pastrigus ant 93. Dabar kai antras skaicius 1, nors po kablelio ir 9, bet jausmas neapsakomas. Maziau nei 93 esu sverus pries gera desimtmeti. lotuliukas.gif
Aciu labai, uz palaikyma. wub.gif Tu rigi saunuole. Stabiliai link tikslo.  15kg tai ziauriai geras rezultatas. thumbup.gif Rodai gera pavyzdi.
Eina sau, is Kauno i Vilniu atejai, galima sakyt. thumbup.gif
Mano irgi pasibaigus. Irgi nezinau ar test. Gal reiktu gyvai su treneriu susitart del sporto. Va pazistama pasisamde treneri, tai ziauriai patenkinta.

Ačiū už lentelę ir taurę 4u.gif rolleyes.gif 15 kg tai kaip ir neitin daug atrodo palyginus su kitų numetamais 40 kg ar dar daugiau, bet aš žiauriai gerai jaučiuosi bigsmile.gif pilna energijos, jokios rinkės nenervuoja ir nuotaikos negadina (bent jau kai stoviu biggrin.gif ), nereikia nieko maskuot ar slapstyt, ir labai didžiuojuos savimi, nes pati nesitikėjau, kad pavyks bigsmile.gif atrodo tik tiek, o koks didelis skirtumas, atsiranda meilė sau po truputį, dar 5 tie kg liko, bet jau niekur neskubėsiu, kol kas kilo narystės netęsiu, nebent sugalvočiau į gym'ą eiti, dėl programos sudarymo imčiau blush2.gif daug daug stangrinimo reikia blush2.gif o dėl trenerių, tai gerai jie, tiems kas patys neprisiverčia, bet aš geriau jaučiuosi šiaip viena sportuodama, nenorėčiau kad kas šalia visą laiką man spaudimą darytų lotuliukas.gif man sportas malonumas, tik laiko atrasti reikia sau, kas darosi sunkiau ir sunkiau su mano būreliu. Kol gražūs orai va, pakeičiau pratimus į ėjimą, super gerai kalorijų padeginu thumbup.gif

Labas rytas. Savaitgalis, cheatinu, lyg mažas nori sirgt, nusimato vangi savaitė, mergaitėms atostogos, atostogausiu ir aš doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 29 gegužės 2016 - 08:21
Labas rytas 4u.gif

Sekmadienis,tylu ir ramu čia biggrin.gif jez,o man vienintelė normali išeiginė per kurią tvarkausi namus,skalbiuosi, eisiu apsipirkt ir t.t. lotuliukas.gif
Pietums jau pasidariau šaltibarščių wub.gif dzin,kad niūri diena laukia,vistiek sueis smile.gif

Caramelia, šaunuolė tu tikra 4u.gif jei būčiau nepaslydusi,mano rezultatai jau irgi būtų geri doh.gif unsure.gif pati kalta..

Klausimas, kaip jūs tuos žingsnius skaičiuojat? blink.gif blink.gif per endomondo?
Atsakyti
QUOTE(Piroška @ 2016 05 29, 11:40)
Labas rytas 4u.gif

Sekmadienis,tylu ir ramu čia biggrin.gif jez,o man vienintelė normali išeiginė per kurią tvarkausi namus,skalbiuosi, eisiu apsipirkt ir t.t.  lotuliukas.gif



ir tai vadinasi išeiginė doh.gif Beje maniškė irgi tokia pat lotuliukas.gif Valau langus, skalbiu užuolaidas, patalynę ir tt... Gal geriau darbo dienos-mažiau pavargsti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piroška @ 2016 05 29, 11:40)
Labas rytas 4u.gif

Sekmadienis,tylu ir ramu čia biggrin.gif jez,o man vienintelė normali išeiginė per kurią tvarkausi namus,skalbiuosi, eisiu apsipirkt ir t.t.  lotuliukas.gif
Pietums jau pasidariau šaltibarščių wub.gif dzin,kad niūri diena laukia,vistiek sueis smile.gif

Caramelia, šaunuolė tu tikra 4u.gif  jei būčiau nepaslydusi,mano rezultatai jau irgi būtų geri doh.gif  unsure.gif pati kalta..

Klausimas, kaip jūs tuos žingsnius skaičiuojat? blink.gif  blink.gif per endomondo?

Tai va, tos laisvos dienos tokios ir būna, apsikuopt, suspėt viską, ko šiokią dieną nesigauna doh.gif aš irgi tvarkaus, siurbliuojuos kai vaikų nereik į daržą tyst, apsipirkinėju kai vyrui laisvos ir su vaikais pabūna biggrin.gif
Tikrai taip, VISOS jei eitume link tikslo be paslydimų, būtume žymiai greičiau patenkintos savim, bet visos mes žmonės, nebūtume aplamai storos, jei "neslidinėtume" lotuliukas.gif
aš žingsnius skaičiuoju su žingsniamačiu Omron, atstumą su Endomondo pagal gps.
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2016 05 29, 10:09)
ir tai vadinasi išeiginė  doh.gif  Beje maniškė irgi tokia pat  lotuliukas.gif  Valau langus, skalbiu užuolaidas, patalynę ir tt... Gal geriau darbo dienos-mažiau pavargsti  bigsmile.gif


Aha,išeiginė nuo darbo lotuliukas.gif
Per darbo dienas aš nusikalu kaip šuo.. Kad ir trumpesnės valandos dabar,bet nebėra jėgų niekam kai grįžtu verysad.gif blink.gif

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 29, 11:07)
Tai va, tos laisvos dienos tokios ir būna, apsikuopt, suspėt viską, ko šiokią dieną nesigauna  doh.gif 

Tikrai taip, VISOS jei eitume link tikslo be paslydimų, būtume žymiai greičiau patenkintos savim, bet visos mes žmonės, nebūtume aplamai storos, jei "neslidinėtume"  lotuliukas.gif
aš žingsnius skaičiuoju su žingsniamačiu Omron, atstumą su Endomondo pagal gps.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif su abiem teiginiais thumbup.gif drinks_cheers.gif

Bliam,norėčiau ir aš žingsniamačio g.gif vien dėl įdomumo sužinoti kiek kasdien jų padarau. Nes darbo dienom aš vien tik "ant koju"
Atsakyti
QUOTE(Piroška @ 2016 05 29, 16:05)
Bliam,norėčiau ir aš žingsniamačio g.gif vien dėl įdomumo sužinoti kiek kasdien jų padarau. Nes darbo dienom aš vien tik "ant koju"

Tai įsigyk, visai faina savo judėjimą stebėti, jei tik žingsnių skaičiavimas domina, tai visai jie nebrangūs mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,saunuoles merginos,kudejat mazejat 4u.gif mes tai su maziuke sergam doh.gif ziuriu pasilpes mano imunitetas visiskai,o dar vakar lauke bebunant kazkas keliose vietose ikando,tai db tokie dideli blynai issoke karsti blink.gif nesuprantu blush2.gif
geros darbingos savaites 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
frolka, sveikit🎈 per nėštumus vis imunitetas pasėda, bet vasarą gal prikaupsit vitaminų ir sustiprėsit smile.gif
Tedi, kaip tavo mažoji? Tikiuosi sveiksta ir gerai jaučiasi 4u.gif Gal jau pareini į mūsų sektą? biggrin.gif

Aš po vemiegės nakties, mažas vienas kažko visą laiką pupsėjo, nežinau kas ham ar dantys ar koks peršalimas ar virusas kimba g.gif aš po apsiėdimų kavą geriu, galvoju ką čia toliau daryt, atostogaut ar iškrovaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 30, 10:50)
Labas rytas 4u.gif 

Tedi, kaip tavo mažoji? Tikiuosi sveiksta ir gerai jaučiasi 4u.gif  Gal jau pareini į mūsų sektą?  biggrin.gif

Sveiksta mazoji, bet dar nepasveiko pilnai. Kariaujam, kol tuos antibiotikus sugirdau doh.gif

O as, o as... nezinau rolleyes.gif
Dar nesusiemiau. Tikiuosi šiandien pavyks nepaslysti ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif na aš jau šiandien ir parėjau į doros kelią, nes savaitgalis buvo sotus doh.gif tikiuosi penktadienį vėl išspausti minusiuką, noriu greičiau išlipti iš 9 zonos smile.gif

Tedi sveikatos mergaitei 4u.gif
Atsakyti