Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Tedi @ 2016 05 27, 11:35)
as rezervuojuos pacia garbingiausia vieta gedos stulpe  cool.gif
savaite besaikio valgymo, 0 judejimo ir +1kg dovanu  rolleyes.gif
88.9. su tuo save ir sveikinu  doh.gif

Tai dar labai nedaug privalgei bigsmile.gif aš per savaitę daug daugiau sugebu lotuliukas.gif užtai, jei susiimsi, kitą savaitę nus diiiidelis minusas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 27, 12:11)
Tai dar labai nedaug privalgei bigsmile.gif  aš per savaitę daug daugiau sugebu  lotuliukas.gif  užtai, jei susiimsi, kitą savaitę nus diiiidelis minusas  mirksiukas.gif

Valgiau daug, tik aciu D ne tortus ir sokoladus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jei butu buve pakankamai judejimo, buciau gal ir be pliuso praslydusi..

Anyway, yra kaip yra. Reikia susiimti. Kažkaip.
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 27, 12:47)
Valgiau daug, tik aciu D ne tortus ir sokoladus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jei butu buve pakankamai judejimo, buciau gal ir be pliuso praslydusi..

Anyway, yra kaip yra. Reikia susiimti. Kažkaip.

Jau aš kai valgau, tai viską šluoju doh.gif biggrin.gif tai va, kitą savaitę man atostogos, prašau mano vietą užimt ir palaikyt čia frontą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 27, 13:47)
Jau aš kai valgau, tai viską šluoju  doh.gif  biggrin.gif  tai va, kitą savaitę man atostogos, prašau mano vietą užimt ir palaikyt čia frontą  mirksiukas.gif

Neiseis. Katik is gydytojo grįžom - bronchitas maziukei, gavo antibu ir toliau sekmingai sedim namie... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Pagaliau penktadienis thumbup.gif aš jau po darbo ir sėdžiu kirpykloj gražinuosi ax.gif ryt turėsiu baliuką tai reikės stengtis neprisivalgyt doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nepasisvėriau doh.gif begalvė..

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 26, 18:22)



Tikiuosi,kad greitai atsiras unsure.gif

Aš ryt einu viršvalandžių dirbti lotuliukas.gif doh.gif juokas pro ašaras jau..
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 27, 14:50)
Neiseis. Katik is gydytojo grįžom - bronchitas maziukei, gavo antibu ir toliau sekmingai sedim namie...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

O temperatūros turi? Jei ne, tai aš vesčiau į lauką.
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 05 27, 18:46)
O temperatūros turi? Jei ne, tai aš vesčiau į lauką.

Laikosi ir temperatūra. Ne auksta jau, bet bijau rizikuoti, kad dar labiau neisisirgtu.
Dantukai lenda, nusilpusi visa, tai ir kimba visos nesamones doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 05 27, 19:13)
Laikosi ir temperatūra. Ne auksta jau, bet bijau rizikuoti, kad dar labiau neisisirgtu.
Dantukai lenda, nusilpusi visa, tai ir kimba visos nesamones  doh.gif

Niu jo tada, jei laikos neaukšta tai nei mušt ją nei ką. Tada išsibūkit geriau namie, antibiotikai greit suveiks ir pasveiksit. Pagirdyk kokių gerųjų bakterijų, nes pilvuką išbalansuos 4u.gif vargas su tais vaikiukais, kai serga.
Atsakyti
Aš šiandien 12 000 sužingsniavau biggrin.gif vakarienei buvo namų gamybos kebabai, tai galima sakyt be nuodėmės ax.gif

Pažiūrėjau ką tik savo endomondo istoriją, per dvi savaites suvaikščiojau 90 km lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 27 gegužės 2016 - 21:43
Labas vakaras. Na šiandien aš prisigriešijau, su draugėmis pasisėdėjau ir oi kiek prisivalgiau doh.gif Na reiks susiimti vėl. O taip gera buvo atsipalaiduoti, bet apsunkau ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif geriu kavą su bananu ir įsiuungiau savo kilo.lt paskyrą, įvertint vakar dieną. Ogi pasibaigė narystė blink.gif galvoju čia ženklas gal koks, kad atostogos ar prasitęst vėl lotuliukas.gif
Atsakyti