Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN nevaisingumo klinika Lenkijoje

QUOTE(nefifi @ 2016 04 22, 11:14)
Ar klinika atsakinėja emailu?

Kiek atsimenu iš diskusijų tai niekas emailų atsakymo negavo.
Atsakyti
Ne, tik skambučiai 4u.gif


QUOTE(nefifi @ 2016 04 22, 11:14)
Ar klinika atsakinėja emailu?

Atsakyti
Laba vakara smile.gif

Prisiduodu. Grisinejam is Lenkijos. Nuvaziavom, paeme tyrimus, viskas ok, tik vitaminas D zemas. Paziurejo echo, nemate kiausidziu.. Sake taip buna kartais po kt, nuslopina taip, kad visiskai susitraukia. Pradejo stimuliuot. Uz tyrimus ir echo 370 zlotu sumokejom, uz vaistus stimuliacijai 3300 zlotu. Dabar atvaziuoti po savaites..
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 04 23, 18:14)
Laba vakara smile.gif

Prisiduodu. Grisinejam is Lenkijos. Nuvaziavom, paeme tyrimus, viskas ok, tik vitaminas D zemas. Paziurejo echo, nemate kiausidziu.. Sake taip buna kartais po kt, nuslopina taip, kad visiskai susitraukia. Pradejo stimuliuot. Uz tyrimus ir echo 370 zlotu sumokejom, uz vaistus stimuliacijai 3300 zlotu. Dabar atvaziuoti po savaites..

Labas rytas 4u.gif smagu, kad jau startavot. Brangoki vaistai pas jus stimuliacijai. Priminkit kokios pas Jus problemytės? g.gif
Atsakyti
Na tuomet ir aš prisiduodu.
Rytoj punkcija happy.gif penktadienį buvom Bocian'e. Sumokėjome už 3 hormonų tyrimus ir kraujo grupės nustatymą 145zl. (35€) už konsultaciją ir echo neemė. Ir vaistus prieš ir po punkcijos 1095zl. (267€). Folikulų daug (~18-20). Pasak Mrugac, galima buvo mažiau Menopur leistis, bet jis pabijojo, kad neišsistimuliuos visai. Foliai buvo dar šiek tiek per maži, susileidau dar 75 Menopur. Vakar Gonapeptyl vakare. Ryt negerus, nevalgius į PL. Tokios naujienos iš manęs rolleyes.gif
Papildyta:
Merginos, gal reikėtų forumo pradžioje sukūrti kažką panašaus kaip Turkijos temoje?
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2016 04 24, 10:20)
Labas rytas  4u.gif  smagu, kad jau startavot. Brangoki vaistai pas jus stimuliacijai. Priminkit kokios pas Jus problemytės?  g.gif


Vienas nepratekamas kiausintakis, III stadijos endometrioze, saaugos ir MB turto itin bloga morfologija. Stimuliuos stipriom dozem, tai reikejo pirkt 2 dezutes stimuliuojanciu, viena 1634 zlotai.. O antra net pilnai nesusinaudos. Bent jau tikiuosi, kad stimuliacijai daugiau pirkti nereikes. Ir taip vakar grizau labai finansiskai nuskausminta biggrin.gif

Ir labai tikiuosi, kad to vieno karto uzteks..
Atsakyti
O kokiais vaistais stimuliuos?
Man irgi tokią pat būsena buvo, po vaistų stimuliacijai pirkimo, nors aš sumokėjau ~1900zl. biggrin.gif


QUOTE(debesyse* @ 2016 04 24, 09:36)
Stimuliuos stipriom dozem, tai reikejo pirkt 2 dezutes stimuliuojanciu, viena 1634 zlotai.. O antra net pilnai nesusinaudos. Bent jau tikiuosi, kad stimuliacijai daugiau pirkti nereikes. Ir taip vak

Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 04 24, 09:34)
Na tuomet ir aš prisiduodu.
Rytoj punkcija happy.gif penktadienį buvom Bocian'e. Sumokėjome už 3 hormonų tyrimus ir kraujo grupės nustatymą 145zl. (35€) už konsultaciją ir echo neemė. Ir vaistus prieš ir po punkcijos 1095zl. (267€). Folikulų daug (~18-20). Pasak Mrugac, galima buvo mažiau Menopur leistis, bet jis pabijojo, kad neišsistimuliuos visai. Foliai buvo dar šiek tiek per maži, susileidau dar 75 Menopur. Vakar Gonapeptyl vakare. Ryt negerus, nevalgius į PL. Tokios naujienos iš manęs rolleyes.gif
Papildyta:
Merginos, gal reikėtų forumo pradžioje sukūrti kažką panašaus kaip Turkijos temoje?

Kelintą cd darys punkciją? Man labai anksti darė g.gif
Dėl temos pradžios pritariu! ax.gif
Atsakyti
Stimuliuoti pradėjo nuo 3CD, punkcija 12CD, įsodinimas (jei bus ką) arba 15CD (3 dienų) arba 17CD (5 dienų) 4u.gif
o pas tave?


QUOTE(žydroji svajonė @ 2016 04 24, 09:57)
Kelintą cd darys punkciją? Man labai anksti darė  g.gif
Dėl temos pradžios pritariu!  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 04 24, 10:40)
O kokiais vaistais stimuliuos?
Man irgi tokią pat būsena buvo, po vaistų stimuliacijai pirkimo, nors aš sumokėjau ~1900zl.  biggrin.gif


Menopur (jei gerai prisimenu pavadinima, nes neturiu db vaistu salia), 300 dozem.

As tai net neturiu supratimo kada man is viso ka darys. Ilgas protokolas, geriau kt, po ju atejo menesines, tai sian 8 diena, buvo kaip ir nustoje kraujuos, bet sian dar pasirode kraujo. Stimuliuot iseina pradejo 7 ciklo diena. O gydytojas sake, kad pas mane ciklo dienu is viso nera, kiausidziu veikla sustabdyta buvo, o menesines po kt tai ne menesines, o tiesiog kraujavimas. Tamsus miskas man is viso kas cia vyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 04 24, 10:07)
Stimuliuoti pradėjo nuo 3CD, punkcija 12CD, įsodinimas (jei bus ką) arba 15CD (3 dienų) arba 17CD (5 dienų) 4u.gif
o pas tave?

Pas mane irgi tas pats.. 12 puncija 15 įsodinimas. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(debesyse* @ 2016 04 24, 10:23)
Menopur (jei gerai prisimenu pavadinima, nes neturiu db vaistu salia), 300 dozem.

As tai net neturiu supratimo kada man is viso ka darys. Ilgas protokolas, geriau kt, po ju atejo menesines, tai sian 8 diena, buvo kaip ir nustoje kraujuos, bet sian dar pasirode kraujo. Stimuliuot iseina pradejo 7 ciklo diena. O gydytojas sake, kad pas mane ciklo dienu is viso nera, kiausidziu veikla sustabdyta buvo, o menesines po kt tai ne menesines, o tiesiog kraujavimas. Tamsus miskas man is viso kas cia vyksta doh.gif

Kaip idomiai g.gif
Galvoju gal LP pasidaryti Lenkijoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2016 04 24, 11:28)
Pas mane irgi tas pats.. 12 puncija 15 įsodinimas. ax.gif

Papildyta:

Kaip idomiai  g.gif
Galvoju gal LP pasidaryti Lenkijoj  g.gif


Man irgi idomiai. Bet paaiskino, kad ilgas protokolas, del to kitaip viskas. Paskutine normaliu menesiniu diena buvo vasario 26. Po to kiausides nuslopintos vaistais.. Bet reikia tiketis, zino ka daro biggrin.gif
Atsakyti