Įkraunama...
Įkraunama...

Sanpaulijos

QUOTE(dzūkė @ 2016 04 24, 18:37)
Tik atrodo, 1,85m


Nuostabi palangė thumbup.gif Su tokia palange jokios pavasarinės depresijos negresia.
O pirmoji balta ar ne Sorano Golden Autumn?
Atsakyti
Taip, evora, mylima Golden Autumn wub.gif

Ačiū visoms už pagyras blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti

Dzuke,tiesiok fantastiskas grozis 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Dzuke, dejau jau foto, kur mano gelytes gyvena (ant pinto krepsio prie balkono duru). Pas mus ner langu, tik balkonines durys, tai net ner kur to stalo pristatyt lotuliukas.gif Silvija kazkaip mane padrasino, sako pagamins vyriskis lentynas kokias nors, ir susidesi. Nu tai dabar galva suku, kokiu lentynu noreciau. Tuo labiau dar gelyciu atkeliauja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2016 04 24, 20:17)
Neišgyvenčiau  lotuliukas.gif Stalą prie lango pasistatyčiau ir apkraučiau gėlėm  lotuliukas.gif



Palangė, o šalia dar ir stalas biggrin.gif user posted image
Čia dar žieminis vaizdas, dabar patrigubėjo vaikų doh.gif ... bet iki Silvijos lentynų dar toli biggrin.gif
O Jūsų palangė tai nuostabi wub.gif Aš tai tik laukiu dar žiedų, kol kas tik pumpuruojasi visos...
Взбитые Сливки - jau žinojau, kad labai sportuojanti, tai nenustebau, kad gavosi kaip tam Radausko eilėrašty apie gėlę ir vėją tongue.gif - tik per padidinamą stiklą matosi užuominos į rausvus pakraštėlius, ir garbanų mažoka... na, bet žiedai didžiuliai, gražūs, gal kitas žydėjimas bus kitoks? g.gif
user posted image

O čia va kaip atrodo mano Lituanika: user posted image
Atsakyti
zuikis,ar cia virtuve,ir pietaujat tarp geliu,matos uzkandos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(silvija72 @ 2016 04 25, 13:29)
zuikis,ar cia virtuve,ir pietaujat tarp geliu,matos uzkandos biggrin.gif


nu čia toks a la valgomasis -svetainė, prie to stalo dar vienas stalas, taip valgom ir žiūrim į gėles biggrin.gif čia kadangi pusę namo remontuoja ir teko atkraustyt, mao gėlėms buvo atskiras stalas dar padėtas biggrin.gif Vasarai gal reiks kraustyt jas kitur, bus per karšta čia, pietinė pusė...
Atsakyti
Kilminga, bet vardas nežinomas-vadinu OBELĖLE ax.gif

user posted image]My Webpage[/URL]

Ir dar prašau konsultacijos.

Gercoginia baigia žydėti, liko tik trys žiedeliai( o žydėjo labai gausiai) , bet taip nei vienas iki galo visu grožiu ir neišsiskleidė. Kažkokie užsimiegoję kūtvėlos. lotuliukas.gif Visi lapai kažkokie labai šviesiai gelsvai žali ir nulinkę žemyn. Stovėjo ant pietinės pusės palangės.
Ar yra kokių nukrypimų nuo standarto?
O labiausiai jaudina -kas tiems gelsviems lapams negerai? g.gif

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 04 25, 17:57)
.... Stovėjo ant pietinės pusės palangės.
....

Gal, kad stovėjo ant pietinės palangės g.gif


Blue Victoria pradeda skleist savo grožį biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Man taip šviečiasi, kad jai žiauriai trūksta gero trešimo. Kai mano akvariumo augalams būna šviesiai gelsvai žali lapai ir tamsios žalios lapų gyslos, tai trūkumas geležies. Reiks dėt į vandenėlį kokio Delfan ar Šulc trąšikių.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 04 25, 16:57)
Visi lapai kažkokie labai  šviesiai gelsvai žali ir nulinkę žemyn. Stovėjo ant pietinės pusės palangės.
O labiausiai jaudina -kas tiems gelsviems lapams negerai? g.gif

Maniškės taip atrodo (ir dar geltonesnės), kai patingiu pasaugoti ir gauna per daug tiesioginių saulės spindulių g.gif :
nuleisti pašviesėję lapai, vidurys užtankėjęs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimmuse: 25 balandžio 2016 - 19:44
Kur šiemet tos saulės daug yra? Galima ant pirštų suskaičiuoti kiek valandų švietė biggrin.gif
Atsakyti