Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvukų namučiai

QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 25, 19:54)
O tave ziuri ranka, ar tik vag. echo?  4u.gif



kaip tai mergaites ranka ?mane tik iš virsaus pilvo echoskopuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LISKAUS @ 2016 04 25, 20:43)
kaip tai mergaites ranka ?mane tik iš virsaus pilvo echoskopuoja 4u.gif


Nes tau nereikia kaklelio ziureti 4u.gif . Kaklelis per pilva labai netiksliai matosi.
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 25, 19:54)
O tave ziuri ranka, ar tik vag. echo?  4u.gif

Daro ir paprastą echo ir vaginalinį. Ant kėdės dar per visą nėštumą nesu sėdėjus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos pilvuziukes 4u.gif
Parasysiu ispudzius apie gliukozes toleravimo testa- vienas juokas, isgeri saldaus vandenelio ir 2 val. medituoji prie kabineto. mirksiukas.gif
Turejau citrinos- galima truputi isispausti. Ir. nescioms leidzia per tas 2 val. vandenuko truputi pagurksnoti biggrin.gif
Vienu zodziu, maniau bus baisiau. Tiesa, as megstu saldziai, kas nemegsta, gal tam sunkiau ax.gif

Rezultatu nezinau dar, bet tikiuosi geru blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarosziedai: 27 balandžio 2016 - 12:59
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 27, 12:57)
Sveikos pilvuziukes 4u.gif
Parasysiu ispudzius apie gliukozes toleravimo testa- vienas juokas, isgeri saldaus vandenelio ir 2 val. medituoji prie kabineto.  mirksiukas.gif
Turejau citrinos- galima truputi isispausti. Ir. nescioms leidzia per tas 2 val. vandenuko truputi pagurksnoti biggrin.gif
Vienu zodziu, maniau bus baisiau. Tiesa, as megstu saldziai, kas nemegsta, gal tam sunkiau ax.gif

Rezultatu nezinau dar, bet tikiuosi geru blush2.gif

Sveikos, geriau as ta slykstyne pries nestuma. Tai, kad skanu-nepasakysiu, bet galvoju, kad ir baisiau buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 27, 13:57)
Sveikos pilvuziukes 4u.gif
Parasysiu ispudzius apie gliukozes toleravimo testa- vienas juokas,..

Ne ne ne, ten nieko skanaus schmoll.gif esu sariusi ne kartą rą testą ir va vėl reikės tai jau net nupurto pagslvojus, aišku būna ir baisiau, bet ir čia malonumas menkas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 04 28, 20:04)
Ne ne ne, ten nieko skanaus  schmoll.gif esu sariusi ne kartą rą testą ir va vėl reikės tai jau net nupurto pagslvojus, aišku būna ir baisiau, bet ir čia malonumas menkas  ax.gif

Pritariu drinks_cheers.gif , net nupurtė prisiminus
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2016 04 29, 05:35)
Pritariu  drinks_cheers.gif , net nupurtė prisiminus


Man sunkiausia buvo issedeti tas 2 val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 29, 06:24)
Man sunkiausia buvo issedeti tas 2 val.  smile.gif

Sveikos. Man salia namai, tai isleidzia su salyga, kad gulesiu biggrin.gif
Atsakyti
na ir apmirė mūsų temutė... blink.gif
buvau vakar echo.. viskas pas mus gerai, augam vaikiukas jau sveria 890 g, atitinkom 25s6d bigsmile.gif sakė berniokas ilgakojis lotuliukas.gif matyt į tėvelį bus g.gif bet va bėda kita ištiko, mane priėmė ir apžiūrėjo ne mano daktarė, pavadavo kita nes manoji susirgo, tai žodžiu ta pavaduojanti atėjo, permetė ligos istoriją, aš jai dar šiek tiek papasakojau ką rekomendavę dėl išnešiojimo ir galimo gimdos plyšimo bei gimdos kaklelio trumpėjimo Mečėjus, turkai, mano daktarė.. tai ji man atšovė "nesamonė, čia niekaip nesusiję" ir t.t. sako dabar pas tave viskas tvarkoj, ko čia važinėji iš Panevėžio blink.gif aš jai dar bandžiau paaiškint, kad važinėjimas man yra pati mažiausia bėda ir niekai, kad tik viską stebėti, bet... ji net nepaskyrė kito vizito, liepė nutraukti progesteroną ir neišrašė recepto doh.gif tai utrogestan dar šiek tiek turiu, bet reiks ieškotis kur padpolna nusipirkt verysad.gif gal kuri iš jūsų turite liekamo? ax.gif bandysiu aišku ir iš naujo registruotis pas savo daktarę, bet laikų visiškai nėra, o į kabinetą seselei neprisiskambinu.. verysad.gif
va tokia ta mano apžiūra doh.gif

vasarosziedai
rytoj šimtadienis bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __777__: 06 gegužės 2016 - 08:41
Sveikos, aha ramu smile.gif
777 kaip idomiai? Nu mum, pradzioj, daktare ir sako cia jum vazinet, ar apsimoka, sakau dzin tas vazinejimas. Cia mes jau sprendziam smile.gif
Atsakyti
777, aha, simtadienis thumbup.gif
Utrogestano as tau 1 deze galesiu perleisti, nes as jau kas 2d naudoju, o jei ka- man israsys.
Kuri cia gyd tokia ant visko padejus?? Jooo.

Jackjack, gal jau judesius jauti? bigsmile.gif
Mane jau spardo ohoho, net nesitiki nestuke.gif

Atsakyti