Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvukų namučiai

QUOTE(vasarosziedai @ 2016 05 06, 14:30)
777, aha, simtadienis thumbup.gif
Utrogestano as tau 1 deze galesiu perleisti, nes as jau kas 2d naudoju, o jei ka- man israsys.
Kuri cia gyd tokia ant visko padejus?? Jooo.

Jackjack, gal jau judesius jauti?  bigsmile.gif
Mane jau spardo ohoho, net nesitiki nestuke.gif

Matulionytė doh.gif oj super jei galėtum perleisti, bandysiu vėl patekt pas savo daktarytę blush2.gif aš tau į až parašiau ax.gif
Mane irgi jau spardo vyriokas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 05 06, 13:30)
777, aha, simtadienis thumbup.gif
Utrogestano as tau 1 deze galesiu perleisti, nes as jau kas 2d naudoju, o jei ka- man israsys.
Kuri cia gyd tokia ant visko padejus?? Jooo.

Jackjack, gal jau judesius jauti?  bigsmile.gif
Mane jau spardo ohoho, net nesitiki nestuke.gif

nea dar sad.gif toki pavieniai kartais pasijaucia. Katinas kai atsigula ant pilvo tikrai jauciu kaip ji suspardo lotuliukas.gif Laukiu kantriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 05 06, 14:50)
Matulionytė doh.gif oj super jei galėtum perleisti, bandysiu vėl patekt pas savo daktarytę blush2.gif aš tau į až parašiau  ax.gif
Mane irgi jau spardo vyriokas wub.gif


4u.gif turi mergaites iš Turkų temutės,berods magute ir dar kazkoki skaiciukai prie nico,vis siūlo parduoti progestan ir crinone,pasiieškok.
Atsakyti
Valio valio!!! 100 dienu!!!! wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 05 07, 10:19)
Valio valio!!! 100 dienu!!!! wub.gif  nestuke.gif



wub.gif su šimtadieniu thumbup.gif
Atsakyti
Labutis, ar galėtumėte man parašyti koks yra O. Kazlauskienės mobilusis? labai reikia
Atsakyti
Mergaites, ar jus pastoviai vienodai spardo? Man viena diena vos vos juda, kita diena- smarkiau g.gif
Kai ramu pilve, kazkaip man neramu darosi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 05 12, 11:43)
Mergaites, ar jus pastoviai vienodai spardo? Man viena diena vos vos juda, kita diena- smarkiau g.gif
Kai ramu pilve, kazkaip man neramu darosi... unsure.gif


Neramu neramu ir man buna.bet viskas tikrai gerai.viena savaite mano merguzele isvis tinginiavo o as mamule jau vietos sau neradau, buvai antradieni pasimatyme, tai jau kasytes pradeja augti wub.gif
Tad bukime ramios ir laukime savo stebukliuku, kedenkime jau pataliukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LISKAUS @ 2016 05 12, 11:49)
Neramu neramu ir man buna.bet viskas tikrai gerai.viena savaite mano merguzele isvis tinginiavo o as mamule jau vietos sau neradau, buvai antradieni pasimatyme, tai jau kasytes pradeja augti  wub.gif
Tad bukime ramios ir laukime savo stebukliuku, kedenkime jau pataliukus  4u.gif


Kasytes? wub.gif
Man dabar galvosukis ka su sauskelnem daryti doh.gif ar jau nusipirkot ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 05 12, 19:00)
Kasytes?  wub.gif
Man dabar galvosukis ka su sauskelnem daryti doh.gif ar jau nusipirkot ? biggrin.gif



aš jau turiu pampersu,drauge iš Norvegijos prisiunte,kadangi nezinau kurios tiks,tai ivairiu rušių pripirko,ir serveteliu dregnu iš ten,kazkaip nelabai noriu iš mūsų prekybos centrų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 05 12, 19:00)
Kasytes?  wub.gif
Man dabar galvosukis ka su sauskelnem daryti doh.gif ar jau nusipirkot ? biggrin.gif

Aš rai neatkreipiau dėmesio, kažkaip rodos jus visada vienodai spardo man šonus lotuliukas.gif
Sauskelnių dar neturiu, bet jau užsisakiau kad parvežtų iš NO.
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 05 12, 21:55)
Aš rai neatkreipiau dėmesio, kažkaip rodos jus visada vienodai spardo man šonus  lotuliukas.gif
Sauskelnių dar neturiu, bet jau užsisakiau kad parvežtų iš NO.


o man tai labai nevienodai,buna naktu kai miegot per spardymasi neina,o buna kad ramybė ilga ilgai,buna kelias dienas duodasi kad net susiraukiu nuo nemalonumo,o buna dienu kai vos vos keli silpni pastuksenimai,tai jau tada labai nelaiminga pasijauciu biggrin.gif
Atsakyti