Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės

Pernai dalyvavau, buvo neblogai, sudalyvaučiau ir šiemet,d eja atostogauja šią savatę smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aleksiuke @ 2016 04 28, 04:42)
nuomonė buvo išsakyta praeitoje temoje :-D..anyway 4u.gif


O vat aš klausau žinių radijo, o ten nuolat šneka apie tai kaip kila ekonomika, trūksta darbuotojų- tai ir galvoju, kaip pakilo visų pažįstamų algos ir kai visi bedarbiai susirado darbus, o ne menininkais tapo smile.gif ir visi pribrendo brangioms vazoms mirksiukas.gif , kitą vertus , aš tuoj tapsiu beveik juvelyre ir pavarysiu toookius auskarus smile.gif, kad kavenskos damos dėl jų iš proto kraustysis.
mirksiukas.gif

Be abejo, kai gyveni Kaune, tai tikrai norisi Kaune kuo nors ir paprekiauti.
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2016 04 28, 19:40)
O vat aš klausau žinių radijo, o ten nuolat šneka apie tai kaip kila ekonomika, trūksta darbuotojų- tai ir galvoju, kaip pakilo visų pažįstamų algos ir kai visi bedarbiai susirado darbus, o ne menininkais tapo smile.gif ir visi pribrendo brangioms vazoms  mirksiukas.gif , kitą vertus , aš tuoj tapsiu beveik juvelyre ir pavarysiu toookius auskarus smile.gif, kad kavenskos damos dėl jų iš proto kraustysis.
mirksiukas.gif

Be abejo, kai gyveni Kaune, tai tikrai norisi Kaune kuo nors ir paprekiauti.


Bent jau aš ne radijo klausausi, o dirbu dirbu stengiuosi važiuoju visur, nes nuo radijo klausymosi pinigų tikrai neuždirbsi mirksiukas.gif Kuo daugiau dirbu tik nuo to jaučiu kyla mano alga ar ne, ir man vienodai šviečia kiek pakilo kitiems, jie su manim nesidalina o aš jų ir neprašau, aš vertinu kiek uždirbu daugiau pati ir tai kaip bebūtų tiesiogiai proporcinga įdėtam darbu ne tik pagaminant gaminį bet ir jį parduodant įdėtom pastangom mirksiukas.gif Mugė mufė nelygu ir tikrai ne visada tik miestą gali vertinti. Daug kas gal nuvertino mugę Ką pasėsi, tačiau nereali mugė, dalyvavau pirmą kartą ir tikri ne paskutinį, pačios geriausios emocijos iš ten parsivežtos mano šiems metams. Patys neigiamiausi atsiliepimai kol kas pie Vilniaus Kaziuką doh.gif Čia aš vertinu viską ir peln ir sugaištą laiką ir įdėtą energiją dėl vietos gavimo ir pačio prekiavimo ir aišku dėl apyvartos 4u.gif Kauno Kazys - 50ant 50 orai nenuskilo bet iš esmės kaip tokiu rgu buvo gerai. Marijampolė g.gif ar ten yra likę jaunų žmonių? Nu vienu žodžiu, šį savaitgalį Jurbarkas, tikiuosi bus taip gerai kaip pernai blush2.gif
Atsakyti
Gal kas žinote iki kelintos valandos Jurbarke reikia išsikrauti? Nes randu tik brošiūrą, kad mugė nuo 9val. g.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2016 04 29, 19:45)
Gal kas žinote iki kelintos valandos Jurbarke reikia išsikrauti? Nes randu tik brošiūrą, kad mugė nuo 9val.  g.gif


Ir kokie ispudziai po Jurbarko muges? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 04 27, 15:30)
Balandžio 4 d. buvau viena iš paskutiniųjų priimta ir tai todėl kad pusiau vietinė, jaunimas, savo rankų darbas, bet paskambinus buvo pasakyta priėmimą baigėme wink.gif Siunčiau darbų foto, gražų aprašymą ir įtikau smile.gif

Dėl hanza dienų galiu tik pasidžiaugti, paskambinus telefonu viską sutvarkė, užteko pasakyti kad pernai dalyvavom, pagal pavadinimą prisiminė, užrašė, net važiuoti nereikės  thumbup.gif



O kur rasti kontaktus registracijai i hanza dienas?
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 05 02, 00:08)
Ir kokie ispudziai po Jurbarko muges? g.gif

nekokie verysad.gif zmoniu tikrai daug mugėje buvo, bet kad perkanciu butu tai nelabai. IR su aplinkiniais pardavejais kiek pasnekejom, tai tas pats...
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2016 05 02, 06:02)
nekokie verysad.gif zmoniu tikrai daug mugėje buvo, bet kad perkanciu butu tai nelabai. IR su aplinkiniais pardavejais kiek pasnekejom, tai tas pats...


Ne iš jūsų vienos girdžiu, visi aplinkui taip kabėjo ir galiu patvirtini, pirkimas buvo vangus, labai nesiskundžiu nes man asmeniškai atsipirko ir uždirbau, bet kadangi čia mano gimtinė, nei kelionė vertinu nei nakvynę kokią tai todėl ir kartelė mažiau užkelta, bet ką galiu pasakyti, pernai suprekiavau 3 kartus daugiau smile.gif Pernai man Jurbarkas buvo viena iš geriausių mugių, statyčiau j į geriausiųjų trejetuką g.gif Šiemet, eilinė vidutinybė doh.gif Ačiū die buvo ir prastenių, šita dar dar...
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 05 02, 17:51)
Ne iš jūsų vienos girdžiu, visi aplinkui taip kabėjo ir galiu patvirtini, pirkimas buvo vangus, labai nesiskundžiu nes man asmeniškai atsipirko ir uždirbau, bet kadangi čia mano gimtinė, nei kelionė vertinu nei nakvynę kokią tai todėl ir kartelė mažiau užkelta, bet ką galiu pasakyti, pernai suprekiavau 3 kartus daugiau smile.gif Pernai man Jurbarkas buvo viena iš geriausių mugių, statyčiau j į geriausiųjų trejetuką  g.gif Šiemet, eilinė vidutinybė  doh.gif Ačiū die buvo ir prastenių, šita dar dar...

Na mums irgi atsipirko ir liko kelios kapeikos, bet ne tam ruosiesi, dirbi, kad tiesiog islaidos atsipirktu. Jei perpardavineciau, tai butu maziau abydna, nes darbo tiek neideta, bet kai daug darbo idedi, tai norisi ir rezultato.
Mes su vyru pasnekejom, kad kogero siemet visos muges bus prastesnes, nes isauge maisto produktu kainos sumazino zmoniu turimus pinigus kitoms prekems. verysad.gif
Tikiuosi, kad mes neteisus ax.gif

Na bet bent komplimenta isgirdau sirdi paglosciusi: "va cia tai matosi, kad mugeje dalyvaujanciu prekes" smile.gif Nes tikrai aplink labai daug buvo kinietisku prekiu ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 02 gegužės 2016 - 18:05
Atpuola mums važiavimas į Laivų paradą Klaipėdoje,lieka laisva vieta-prekybai (registruota buvo pintais gaminiais ir tekstile)-gal kam įdomu?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2016 05 02, 19:04)
Na mums irgi atsipirko ir liko kelios kapeikos, bet ne tam ruosiesi, dirbi, kad tiesiog islaidos atsipirktu. Jei perpardavineciau, tai butu maziau abydna, nes darbo tiek neideta, bet kai daug darbo idedi, tai norisi ir rezultato.
Mes su vyru pasnekejom, kad kogero siemet visos muges bus prastesnes, nes isauge maisto produktu kainos sumazino zmoniu turimus pinigus kitoms prekems.  verysad.gif
Tikiuosi, kad mes neteisus  ax.gif

Na bet bent komplimenta isgirdau sirdi paglosciusi: "va cia tai matosi, kad mugeje dalyvaujanciu prekes" smile.gif Nes tikrai aplink labai daug buvo kinietisku prekiu ir pan.


Aš taip pat prekiauju rankų darbu ir viskas pagaminta tikrai įdedant nemažai triūso. Stovėjau amatininkų zonoje, per dvi vietas nuo manęs stovėjo moteris su lenkiškom/kinietiškom 3d patalynėm doh.gif Priešais pjaustyklių ir spalvotų kažkokių valyklių nukrauti stalai buvo. Skaitėsi amatininkų zona doh.gif

Ištiesų mugės prastesnės kol kas, na Kauno Kaziukas pasikratė nemažai ir ypač buvo sėkminga man Ką pasėsi, kol kas ji pirmoje vietoje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jei dar kas nors turite vieta Laivu parade ir negalesite dalyvauti brukstelkit AZ perpirkciau 4u.gif
Atsakyti