Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės

Laba diena,

noriu patarimo.. matau festivus organizuoja dainu svente.
Kiek žinau ten yra labai daug žmonių.. bet klausimas ar perka tie žmonės kurie ateina į koncertus?

Gal jau kam teko dalyvauti? gal galite pasidalinti komentarais?
Atsakyti
Ar yra palapinės spalvos reikalavimai mugėse? blush2.gif Kažkur kažkada ligtai užskaičiau, kad kažkurioj tai mugėj yra privaloma balta palapinė unsure.gif Kaip yra iš tikrųjų? Kaip tik šiomis dienomis planuoju pirkti, bet va susimąsčiau dėl spalvos g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinnta @ 2016 06 02, 18:21)
Ar yra palapinės spalvos reikalavimai mugėse?  blush2.gif Kažkur kažkada ligtai užskaičiau, kad kažkurioj tai mugėj yra privaloma balta palapinė unsure.gif  Kaip yra iš tikrųjų? Kaip tik šiomis dienomis planuoju pirkti, bet va susimąsčiau dėl spalvos g.gif  blush2.gif

yra mugių,kur reikalaujama balta palapinė, ir šiaip baltoje šviesiau vakare, darbai geriau atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucija Devyndarbė @ 2016 06 02, 19:32)
yra mugių,kur reikalaujama balta palapinė, ir šiaip baltoje šviesiau vakare, darbai geriau atrodo  4u.gif



Ačiū labai už pastebėjimą 4u.gif matyt baltą ir rinksiuosi, nors iš pradžių buvau nusprendusi raudoną biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, vėl aš dėl palapinės blush2.gif

Renkuosi atsakingai, tad labai reikalinga nuomonė ar asmeninė patirtis dėl greito surinkimo palapinių. blush2.gif Ar patvarios tos pigiausios po 120-140 eur? Ar vis dėlto geriau rinktis brangesnes, kur storesnės konstrukcijos? Kaina jų beveik dvigubai didesnė, tad ar tikrai verta? (Nekalbu apie tas aliumines, kur kainos kosminės ir jau ir prisitraukimus galima daryt biggrin.gif)
Palapinė bus naudojama nedaug, max porą kartų per metus. Laukiu jūsų nuomonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinnta @ 2016 06 03, 14:39)
Sveiki, vėl aš dėl palapinės blush2.gif

Renkuosi atsakingai, tad labai reikalinga nuomonė ar asmeninė patirtis dėl greito surinkimo palapinių.  blush2.gif Ar patvarios tos pigiausios po 120-140 eur? Ar vis dėlto geriau rinktis brangesnes, kur storesnės konstrukcijos? Kaina jų beveik dvigubai didesnė, tad ar tikrai verta? (Nekalbu apie tas aliumines, kur kainos kosminės ir jau ir prisitraukimus galima daryt  biggrin.gif)
Palapinė bus naudojama nedaug, max porą kartų per metus. Laukiu jūsų nuomonių  4u.gif

jums užtektų ir pigesnės, jos visai neblogos
Atsakyti
QUOTE(Orinnta @ 2016 06 03, 14:39)
Sveiki, vėl aš dėl palapinės blush2.gif

Renkuosi atsakingai, tad labai reikalinga nuomonė ar asmeninė patirtis dėl greito surinkimo palapinių.  blush2.gif Ar patvarios tos pigiausios po 120-140 eur? Ar vis dėlto geriau rinktis brangesnes, kur storesnės konstrukcijos? Kaina jų beveik dvigubai didesnė, tad ar tikrai verta? (Nekalbu apie tas aliumines, kur kainos kosminės ir jau ir prisitraukimus galima daryt  biggrin.gif)
Palapinė bus naudojama nedaug, max porą kartų per metus. Laukiu jūsų nuomonių  4u.gif



QUOTE(dita0506 @ 2016 06 04, 23:29)
jums užtektų ir pigesnės, jos visai neblogos


Labai paprieštaraučiau, jos tikrai nepatvarios ir tragiškai nekokybiškos, skleidžiasi vos pastačius, o apie didesnį vėją nėra nei kalbos, ant jo jus jos net neiškleisiste, o rišite ar nerišite ji nestovės. Net jeigu du kartus o pataikysite nat didesnio vėjo - suvargsite ne tas žodis.
Turiu tą tvirtą, sunkesnio rėmo lenkų gamybos, prie mažesnio vėjo ji net nereguoja, o prie didesnio smeigiu į žemę, puikiai laikosi, atlaikė ne vieną audrą net. Tvirta, nesiklaipo, naudoju jau gerokai virš metų. Šonai tvirtinasi patogiai, dedasi atskirai, nusipirkau dar papildomą priekį jeigu reikia užstentuoju visus 4, jeigu reikia galiu nei vieno nedėti. Taio viena jos neiškleisite, bet man mielai mugės kaimynai vyriškiai padeda su ja susidoroti. Taip tiesa ji sunki, apie 35 kg ir vežti ji tilps tik į prailgintą mašiną.
Šiaip jeigu taip mažai naudotis tai manau tos "sabiralkės" kaip aš vadinu idealiausios, nes brangi palapinė turi "atrgoti" savo kainą, kad atsipirktų mirksiukas.gif
Šiaip galėčiau tą tvirtąją lenkų gamybos palapinę aprvežti už 250 eur, baltu ar kreminiu tentu, 2x3 m. Tik kad aš Klaipėdoje pasiėmimas jeigune vietiniai problema ir važiuoju aš į lenkus į mėnesį kartą, tai kam jeigu neskubu kreipkitės mirksiukas.gif
Aš apie tokias kalbu
palapine
Papildyta:
Tik jokiu būdu nesusgundykite šia
palapine
Kur foto su melynu stogu doh.gif Avarija o ne palapine doh.gif
Atsakyti
Šiandien Gtenta, pirkau palapine, aš pas juos perku jau nepirmą kartą.. ka galiu pasakyti mokėjau už 3x2 250 € , nes pirkau jau trečia kartą. Patikimos palapinės rekomanduoju...

Atsakyti
QUOTE(Gijūnė @ 2016 06 09, 16:46)
Šiandien Gtenta, pirkau palapine, aš pas juos perku jau nepirmą kartą.. ka galiu pasakyti mokėjau už 3x2 250 € , nes pirkau jau trečia kartą. Patikimos palapinės rekomanduoju...


O daug jums moka jie už reklamą? doh.gif
Nes kaip jau be jūsų pareklamavimo gtentos, o Gelomoj tos palapines tiek pat kainuoja. Ir tokios kaina 280, nes žmogus pirks pirmą kartą doh.gif Ir palapinių ir stalų tiek prisipirkot ir kas kartą čia pasigiriat lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš tokias palapines turiu 2 nu ir ne iš Gtentos ir žinokit tokios pat patikimos lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

taip jie man padaro nuolaidas, aš prižadėjau gerai atsiliepti wink.gif Ir visada duoda patarimu dėl mugių wink.gif Esu palapinių pirkusi ir iš kitur.. bet apie muges ir nuolaidas jokios informacijos negavau...

Kas rytoj dalyvaujat maisto mugėje Kaune?

Atsakyti
Sveiki visi, matau nemenka diskusija užvirė apie palapines. Kaip visada nuomonės išsiskiria, nes vieniems tinka viena, kitiems kita. smile.gif
Esu Mantas iš Gtentos ir jeigu norite objektyvios nuomonės ar patarimo galite kreiptis į mane.Aš tikrai patarsiu kuri palapinė yra tinkamiausia Jums. smile.gif
Palieku savo kontaktus: 867007023 arba mantas@gtenta.lt


Tai ne reklama o tik noras padėti žmonėms. smile.gif



Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 06 09, 15:51)
Labai paprieštaraučiau, jos tikrai nepatvarios ir tragiškai nekokybiškos, skleidžiasi vos pastačius, o apie didesnį vėją nėra nei kalbos, ant jo jus jos net neiškleisiste, o rišite ar nerišite ji nestovės. Net jeigu du kartus o pataikysite nat didesnio vėjo - suvargsite ne tas žodis.
Turiu tą tvirtą, sunkesnio rėmo lenkų gamybos, prie mažesnio vėjo ji net nereguoja, o prie didesnio smeigiu į žemę, puikiai laikosi, atlaikė ne vieną audrą net. Tvirta, nesiklaipo, naudoju jau gerokai virš metų. Šonai tvirtinasi patogiai, dedasi atskirai, nusipirkau dar papildomą priekį jeigu reikia užstentuoju visus 4, jeigu reikia galiu nei vieno nedėti. Taio viena jos neiškleisite, bet man mielai mugės kaimynai vyriškiai padeda su ja susidoroti. Taip tiesa ji sunki, apie 35 kg ir vežti ji tilps tik į prailgintą mašiną.
Šiaip jeigu taip mažai naudotis tai manau tos "sabiralkės" kaip aš vadinu idealiausios, nes brangi palapinė turi "atrgoti" savo kainą, kad atsipirktų  mirksiukas.gif
Šiaip galėčiau tą tvirtąją lenkų gamybos palapinę aprvežti už 250 eur, baltu ar kreminiu tentu, 2x3 m. Tik kad aš Klaipėdoje pasiėmimas jeigune vietiniai problema ir važiuoju aš į lenkus į mėnesį kartą, tai kam jeigu neskubu kreipkitės  mirksiukas.gif 
Aš apie tokias kalbu
palapine
Papildyta:
Tik jokiu būdu nesusgundykite šia
palapine
Kur foto su melynu stogu  doh.gif  Avarija o ne palapine  doh.gif


O jergutėliau ko jūs taip vėlai atsakėte verysad.gif aš jau nusipirkau doh.gif Ir tą tokią kaipminėjot tą mėlyną, tik baltą. Tik pirkau iš http://palapines-pav...es_steel30_3x3/ Kad viena neištiesiu tai suprantu, bus kas pagelbėja, bet dėl kokybės tai išgąsdinot unsure.gif Bandėme pastatyti, tvirtumu tikrai nepasymi, visa klibanti, nors statėme lygiame išklotame kieme, vėjui papūtus baugoka buvo kad nenupūstų unsure.gif Rytoj ir poryt parodos, žadėjau dalyvaut, bet kad lietų ir vėją pranešė tai nebeapsisprendžiu ką daryt, kad nereikėtų paskui palapinės saugot frusty.gif
Atsakyti