Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės

Gal kas turite issipirke vieta naisiuose ir negalesite dalyvauti? Perpirkciau ax.gif
Atsakyti
Ieškau vietos Naisiuose, jeigu kas kurit parasykit. Paimčiau prekiausiu maistu t.y Keksais ir ledais.

Atsakyti
QUOTE(Bozena12 @ 2016 06 26, 23:38)
Gal kas planuojate dalyvauti Šakiuose 07.02?



Molio šventė Molėtuose, aš ten dalyvausiu bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas nori perpirkti vieta Kedainiu Agurku Šventėje ? Mes nebedalyvausim tikriausiai, vieta gera, kampine 59 numeriukas
Atsakyti
Gal kas esate pernai buvę Agurkų šventėje? Šiemet planuoju važiuot, tik įdomu kaip ten prekyba vyksta? Ar apsimoka tiek kelio važiuot?
Papildyta:
QUOTE(mazu-le @ 2016 06 28, 21:12)
Molio šventė Molėtuose, aš ten dalyvausiu  bigsmile.gif



Kaip Jums sekėsi Molėtuose? Buvo pirkėjų tokią baisiai karštą dieną?
Atsakyti
QUOTE(Bozena12 @ 2016 07 04, 21:57)
Gal kas esate pernai buvę Agurkų šventėje? Šiemet planuoju važiuot, tik įdomu kaip ten prekyba vyksta? Ar apsimoka tiek kelio važiuot?
Papildyta:
Kaip Jums sekėsi Molėtuose? Buvo pirkėjų tokią baisiai karštą dieną?


Buvom pernai Kedainiu miesto sventeje tai prekyba buvo tragiska todel i Kedainius siemet net nesizvalgau.

Moletai ne veltui is pernai liko mano mugiu sarase. Mazas miestas bet labai didele prekeiviu ir pirkeju prasme muge. Net labai karsta diena netruko pirkeju. Esu labai patenkinta prekyba. Trumpa gal nuo 10h iki kokios 13h trunksnti prekyba o apyvarta kaip didziuju miestu mugese kur iki tamsos sedi. Taigi Moletus kaip ir Kretinga labai megstu thumbup.gif
Atsakyti
Mes pernai buvom Moletuose. siemet buvo isbraukti, nes prekyba mums nekokia buvo. O kedainiu mieste labai gerai pirko. Taigi kaip visda nuo prekes priklauso. Praeitais metais Kedainiai nemokami buvo, dabar ziuriu festivus pereme, tai viskas jau pinigausis doh.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, koki jūsų nuomonė apie Anykščius? Gal kas dalyvavote, kaip ten mugės?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2016 07 05, 07:43)
Mes pernai buvom Moletuose. siemet buvo isbraukti, nes prekyba mums nekokia buvo. O kedainiu mieste labai gerai pirko. Taigi kaip visda nuo prekes priklauso.  Praeitais metais Kedainiai nemokami buvo, dabar ziuriu festivus pereme, tai viskas jau pinigausis doh.gif

Agurkų šventė ir miesto šventė- dvi skirtingos mugės ir šventės 4u.gif

Sumokėti už vietą reikės, bet nors nebus muštynių dėl jų ir nesąmoningų važiavimų dieną prieš vien dėl vietos "išmušimo" doh.gif
Atsakyti
As atsakiau i Mazu-les komentara apie Moletus ir Kedainiu miesto svente. Agurku sventes neminejau, nes neteko joje buti wink.gif

Mes nevaziavom pries diena, ir neuzsieminejom vietos. Atvaziavome ta pati ryta. Viskas buvo normaliai. Patiko, kad zmones ryte ateina apsiperka ir nuo 12 jau namo leki. Nereikia visa diena per karsti sedet smile.gif Matot pas visus tikrai skirtingos patiryts 4u.gif
Bet kai festivus dabar uzsisauks 40eur uz vieta, tai nebevaziuosim.

Ir Utenoj praeitais metais buvo nebloga muge. Organizavo kulturos centras. Dabar ziuriu Festivus irgi pereme. verysad.gif IR dar kiek vietu pripyckino doh.gif Visas muges jie sugadina. Atsisake ju festivaliai, nes pridirbo nesamoniu, tai dabar nori okupuoti mazus miestelius doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mazu-le @ 2016 07 05, 09:49)
Norėjau paklausti, koki jūsų nuomonė apie Anykščius? Gal kas dalyvavote, kaip ten mugės?

siemet pirmakart bandysim. Nes praeitais metais sutapo su Juros svente. O atsiliepimus girdejau neblogus. Bet jau kol prisiskambinau doh.gif daugiau nei 2val prie tel. sedejau doh.gif
Atsakyti
Tuomet reikės ir man "šturmuot" Anyksčių telefoną, jei dar bus likę vietų. Aejojau, kelias tolimas, bet dabar pasiskaičius visai susigundžiau.
Atsakyti
o kokiu tlf ten skambint?
Atsakyti