Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės

QUOTE(mazu-le @ 2016 06 17, 11:12)
Nu aš nepavėlavau ir "zapasui" pasiėmiau net kelias vietas, taigi ir perleidžiu vieną. Parašiau jau koduką  :mirksiukas

Mano gelbėtoja smile.gif
Atsakyti
Gal kas norite pamasciau perleisti vieta Jonines Jonavoje birzelio 23 d. Prekyba trikotazo gaminiais buvo registruota. Viskas apsimpketa bet sumasciau gal nevaziuoti. Gal kas noretu sudalyvauti?
Atsakyti
QUOTE(Vaidutia @ 2016 06 20, 20:39)
Mano gelbėtoja smile.gif


blush2.gif Gi negaila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 06 20, 17:22)
Visi kurie registravosi gavo laiškus apie tai į kurį sąrašą pateko wink.gif Tikrinkite el.paštą  mirksiukas.gif

Na neklaidinkit tikrai nes ne visi gavo laiskus kuriuose nurodyta i kuri sarasa esi patekes mirksiukas.gif As laiska gavau ir kodas yra,bet apie sarasa nera nieko parasyta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arnaaa @ 2016 06 20, 23:47)
Na neklaidinkit tikrai nes ne visi gavo laiskus kuriuose nurodyta i kuri sarasa esi patekes  mirksiukas.gif  As laiska gavau ir kodas yra,bet apie sarasa nera nieko parasyta. smile.gif


Pakartotinus laiškus siuntė o ne su kodu kartu. Nu aš gavau, kitų visų nežinau tikrai ne vienas gyrėsi gavęs. Atleiskit gal ne visi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat apie sąrašą nieko nežinau,nors laišką gavau,kad sėkmingai užregistruota ir kodas yra g.gif bet apie sąrašus nieko,jų pagrindiniam psl. skelbiama,kad sąrašai bus paskelbti likus trims dienoms iki prekybos bilietais pradžios...
Atsakyti
Šiandien skambinau, sakė jokiu sarašų dar nėra.... Aš koda irgi gavau.
Atsakyti
Tai gal nesu vienintelė gavusi, sakyčiau informavo visus dėl pirmo sąrašo, bet kažkas sakė kad gavo ir dėl antro sąrašo.
user posted imageхостинг картинок
Atsakyti
Gal kas girdėt apie Žagarės vietas, kas kur gavo?
Atsakyti
QUOTE(Giedruma @ 2016 06 21, 20:55)
Aš taip pat apie sąrašą nieko nežinau,nors laišką gavau,kad sėkmingai užregistruota ir kodas yra  g.gif  bet apie sąrašus nieko,jų pagrindiniam psl. skelbiama,kad sąrašai bus paskelbti likus trims dienoms iki prekybos bilietais pradžios...

As uzklausiau el.pastu,kada sarasai,sake apytiksliai po Mindauginiu smile.gif
Atsakyti
Aišku aciuks.gif reiks nepramiegot kažkaip g.gif
Atsakyti
Gal kas planuojate dalyvauti Šakiuose 07.02?
Atsakyti