Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir facebook'as

maniske beveik 10 m, apie feisbuka zino, bet nera uzsiregistravus. . zinoma bus diena, kada kasnors paklaus "kaaaa, tu dar nesi ten????" bet manau kuo veliau tokie dalykai, tuo geriau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 10 23, 19:00)
maniske beveik 10 m, apie feisbuka zino, bet nera uzsiregistravus.  . zinoma bus diena, kada kasnors paklaus "kaaaa, tu dar nesi ten????" bet manau kuo veliau tokie dalykai, tuo geriau. smile.gif

Kad ir suauge ne visi ten sedi. As manau, kad tiesiog praeis ta feisbuko mada. Nes naudos dideles is jo tai neizvelgiu. O gal atsiras kas visai naujo.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2016 10 02, 20:04)
o man jusu gaila. kompu naudotis tikrai spes ismokti, o kaip tie vaikai bendraut ismoks kur sedi tik prie pc ir televizoriaus?  g.gif


Mano trečiokė 9 m. visus metus mokykloje pasaulio pažinimo referatus rašo. Informaciją turi susirasti patys ir puikiausiai visi jos klasiokai susiranda internete, kas su tėvų pagalba, kas be. Idomu kaip jusu rašytu?
nebutinai nuo ryto iki vakaro sedėti tame kompe, yra ir labai naudingų dalykų, išijunkite : youtube ir paleiskit anglu kalbos mokyma pradinukams ir idomu ir naudinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marie @ 2017 01 20, 13:37)
Mano trečiokė 9 m. visus metus mokykloje  pasaulio pažinimo referatus rašo. Informaciją turi susirasti patys ir puikiausiai visi jos klasiokai susiranda internete, kas su tėvų pagalba, kas be. Idomu kaip jusu rašytu?
nebutinai nuo ryto iki vakaro sedėti tame kompe, yra ir labai naudingų dalykų, išijunkite : youtube ir paleiskit anglu kalbos mokyma pradinukams ir idomu ir naudinga smile.gif


Informaciją galima gauti ne tik iš kompų, bet ir iš knygų. Manau svarbu vaikams parodyti, kad yra biblioteka ir viską galima rasti knygose.
Kompiuteris iš esmės nėra blogis ir šiais laikais manau visi vaikai privalo išmokti jais naudotis, tačiau svarbu riboti buvimo laiką prie kompiuterio ir aišku stebėti kokia veikla vaikai užsiima prie kompiuterių. Vadinasi, pirmiausia mes, tėvai, turime rodyti pavyzdį ir jeigu mes patys visą dieną negalime iš facebook išlįsti, tai ko mes galime tikėtis iš savo vaikų? Jie elgsis taip pat. Todėl pirmiausia reikia mums patiems su savo silpnybėmis susidoroti, o tada vaikus auklėti smile.gif
Mano vaikai dar maži, bet aš labai tikiuosi ir manau darysiu viską kas įmanoma, kad socialinius tinklus jie atrastų kuo vėliau ir kad pirmiausia pamatytų koks malonus yra gyvas bendravimas su žmonėmis.
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2017 01 20, 13:27)
Informaciją galima gauti ne tik iš kompų, bet ir iš knygų. Manau svarbu vaikams parodyti, kad yra biblioteka ir viską galima rasti knygose.
Kompiuteris iš esmės nėra blogis ir šiais laikais manau visi vaikai privalo išmokti jais naudotis, tačiau svarbu riboti buvimo laiką prie kompiuterio ir aišku stebėti kokia veikla vaikai užsiima prie kompiuterių. Vadinasi, pirmiausia mes, tėvai, turime rodyti pavyzdį ir jeigu mes patys visą dieną negalime iš facebook išlįsti, tai ko mes galime tikėtis iš savo vaikų? Jie elgsis taip pat. Todėl pirmiausia reikia mums patiems su savo silpnybėmis susidoroti, o tada vaikus auklėti smile.gif
Mano vaikai dar maži, bet aš labai tikiuosi ir manau darysiu viską kas įmanoma, kad socialinius tinklus jie atrastų kuo vėliau ir kad pirmiausia pamatytų koks malonus yra gyvas bendravimas su žmonėmis.


skaitom, skaitom nuo 5 metu kuo puikiausiai skaitom biggrin.gif tai tame ir esmė, kad visame kame turi buti ribos, ir bendrauti ir skaityti ir sportuoti ar muzikuoti ir pažaisti kompiuteriu (bet ne facebooke žinoma )ar pažiurėti pusvalandį per dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marie: 20 sausio 2017 - 18:08
musu laikais kompu, internetu nelabai buvo, bet referatus irgi rasem, knygos buvo.

maniske uzsiregistravus, bet as zinau slaptazodi, prakontroliuoju kur ka daro, pasikalbam apie tai, ka ir kam galima rodyti ir rasyti. bet nesedi ten istisai, nelabai jai idomu.
Atsakyti
Maniskei 10, facebook'as uzdraustas ax.gif baisu man to, kas ten dedasi tarp paaugliu.
Atsakyti
QUOTE(Adaya2 @ 2017 07 06, 11:52)
Maniskei 10, facebook'as uzdraustas  ax.gif  baisu man to, kas ten dedasi tarp paaugliu.

Kad daugiau tokiu mamu kaip jus, o tai kitos dar ir fotkes uz vaika deda, baisu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Adaya2 @ 2017 07 06, 11:52)
Maniskei 10, facebook'as uzdraustas  ax.gif  baisu man to, kas ten dedasi tarp paaugliu.

o kas ten vyksta ? maniske pasyvi dalyve, bet kiek teko matyti draugu vaiku, tai nieko blogo nepastebejau, jokiu pykciu, jokiu varymu, tik grazios foto, pozityvios zinutes is vaiku.
bet gal visokiu buna.

foto as esu idejus uz dukra, kai nemokejo pati. geriau su mano pagalba padori foto, paaiskinant, kas galima, negu neaisku kas. asmenine info neviesiname.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VėjoVaikas: 06 liepos 2017 - 12:28
Gal tiesiog cia mano patirtis neigiama unsure.gif Maciau kaip vaikuciai labai graziai turi viena "oficialu" profili teveliams su suniuku ir meskuciu nuotraukom, o kita tikra....
Aisku pats facebook cia ne prie ko...Kalbetis reikia su vaiku apie viska.
Bet kartais ir tai nepadeda....
O jei rimtai nenoriu, kad maniskei sirdi skaudetu, del to, kad kokia "drauge" nepalaikino kokio vaizdelio, ar kazkas is kazkur ismete ir pan.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 10 23, 20:00)
maniske beveik 10 m, apie feisbuka zino, bet nera uzsiregistravus.  . zinoma bus diena, kada kasnors paklaus "kaaaa, tu dar nesi ten????" bet manau kuo veliau tokie dalykai, tuo geriau. smile.gif


nebus taip. Paskaitykit, tas bf jau "is mados" iseina http://www.delfi.lt/...s.d?id=75546141
Atsakyti
mano 10 metų anketą turi, bet nenaudoja. prireikia kai kokiam žaidimui regitracija reikalinga. Kolkas draugai irgi dar nenaudoja FB. Tačiau vaikas jau turi savo kanalą ir jame dalinasi trumpais filmukais.
Ar leidžiate savo vaikams kurtis kanalus?
Atsakyti