Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums atrodo, kuo bus užaugęs jūsų vaikas?

Pagal viską sprendžiant, mano vyresnėlis bus kompiuteristas - programuotojas, o mažiukas - gaisrininkų sirena...

Nors pažiūrėjus į žaislų dėžę, paraleliai gali dirbti kuo nors šrote hihihi.gif
Atsakyti
mano vyriausioji dirbs tik vadovaujanti darba, nes dabar visus " strojina" lotuliukas.gif antroji prie meno linkus, labai graziai piesia biggrin.gif , trecioji g.gif sunku dar nuspet, jai viskas idomu, o mazasis tai kunigu ar vienuoliu, nes jau dabar tylejimo izadus daves lotuliukas.gif lotuliukas.gif
iki siol dar nesneka verysad.gif , i viska tik pirstu rodo.....
Atsakyti
na pagal mano norus, tai galėtų būti koks stambus (ne tiesiogine prasme) verslininkas ar teisininkas tongue.gif lotuliukas.gif Bet svarbiausia, kad būtų geras ir laiminags žmogus, žinantis ko nori iš gyvenimo ir to siekiantis. ax.gif
Atsakyti
Maniškė, tai net jos neklausus visiems iš eilės aiškina kuo bus blush2.gif - dailininke ir direktore ax.gif
Įdomiausia, kad nei jai kas perša tokią mintį, kuo būti, ko siekti - pati sugalvojo ax.gif
Na dėl dailininkės...tai jos mėgstamiausias užsiėmimas piešti, o kad direktore nori būti, tai tikriausiai užkrėtė tėvelio pavyzdys - mato kaip jis vadovauja savo firmai ir pati padarė išvadas, kad geriau, kai pats vadovauji, o ne tau vadovauja blush2.gif Ir charakteris matyt reikšmės turi - pati irgi nuo mažumės prie vadovaujančių ax.gif
Ai bet kaip bus taip bus - manau, kad perdėtai vaikui dėl profesijos pasirinkimo spaudimo tikrai nedarysime, bet tikrai padėsime kuo galim pasirinktoj srity siekti kuo geresnių rezultatų ax.gif

O aš pati po šiai dienai vis dar abejoju, ar pasirinkau teisingai...pasirinkau tiksliuosius mokslus, bet jaučiu, kad širdžiai vistik mieliau menas blush2.gif
Atsakyti
Maniškė neatsiplėšia nuo kompo, gali nemiegoti, nevalgyti, bet būti be kompo negali. Nežinau, gerai tai ar blogai, jeigu neleisi naudotis, o mergaitė savo ateitį suriš su informatika, grauš sąžinė, jeigu pasiduosi jos norams, ar kompas jos nesugadins?
Atsakyti
Mano Aira tai ypatingai mėgsta šokti ir dainuoti ir jokios baimės neturi, ją tik vesk į koncertus ir nesvarbu kokius. thumbup.gif Bet dar neaišku kas bus...
Papildyta:
QUOTE(Medėja @ 2006 08 24, 21:16)
Maniškė neatsiplėšia nuo kompo, gali nemiegoti, nevalgyti, bet būti be kompo negali.  Nežinau, gerai tai ar blogai, jeigu neleisi naudotis, o mergaitė savo ateitį suriš su informatika, grauš sąžinė, jeigu pasiduosi jos norams, ar kompas jos nesugadins?


Visi jie tą kompą mėgsta rolleyes.gif maniškė irgi lenda ten neaišku ko, jau už mane daugiau moka lotuliukas.gif bet aš jai neleidžiu schmoll.gif
Atsakyti
as savo vaiko ateities konkreciai neplanuoju.
kai jis paaugs, prades eit i mokykla, skatinsiu ji lankyti ivairius burelius. pavyzdziui, sporto mokykla. taciau leisiu paciam pasirinkti, kas bus prie sirdies.
o labiausiai noretusi uztikrinti jam finansine parama. kitais zodziais tariant, nupirkti plaktuka, kad galetu planuoti savo ateiti: baigti mokslus ir pan.
Atsakyti
dar per anksti spresti apie vaiko gabumus,polinkius ir norus,visa tai priesakyje
Atsakyti
Sveikutes
O as daznai pagalvoju,kuom bus maniskis uzauges???
Jis pats sako,kad bus gydytojas,nes nores gydyti mamyte,kai busiu sena...Megsta zaisti su instrumentais gydytojo.Nemegsta piesti,jam kokius loginius zidimus butinai reikia spresti,arba aisku,dar didele reiksme jam turi ir masinytes.....
taigi,noreeeciau,kad butu koks chirurgas.....ar pan... ax.gif
Atsakyti
Mano sūnytis bus kosmoso policininkas ( 6metai ) lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Pats taip nusprendė lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 07 24, 01:05)
Kažkaip vieną vakarą pagalvojau...Kuom bus užaugęs mano sūnus ?  g.gif 
Ogi - neturiu "žalio" supratimo  lotuliukas.gif 
Jis nerealiai mėgsta dėlioti dėliones - puzzles. Sudeda net 160 detalių...kas jo amžiuje dar būtų ankstoka.... Ar tai ką nors reiškia???  g.gif
Kažkas man pasakojo, kaip maža mergaitė (kažkieno dukra) žaisdama kieme kviesdavo visus praeivius atsigerti kavos su pyragėliais (tėvai net pykdavo ir baimindavosi dėl tokio jos elgesio)...pasirodo užaugusi ta mergaitė (moteris) atidarė savo kavinę  blink.gif 
Man būtų labai įdomu sužinoti ką jus manot apie savo vaikų ateitį? Ar galit bent įsivaizduot kuom jie bus užaugę? Jei galit, iš ko tai sprendžiat?
Ar yra tokių tėvų/mamų kurie bando vaiko ateitį bent kažkiek planuoti....?
Aš pvz. labai norėčiau, kad mano sūnus grotu smuiku...ir žinau, kad tikrai bandysiu jį tam palenkt (pirštus ilgus turi, klausą neblogą, o ir tėvas (biologinis) smuikininkas). Sakau bandysiu, jei jis nenorės neversiu  schmoll.gif 
Taigi, pasidalinkit savo spėjimais, viltimis ir abejonėmis  ax.gif

manau kad vaikas pats pasirinks,tevai vargu ar gali nusprest uz jio,buk dantu gydytojas,ar langu valytojas,bijau net apie tai galvot,nors dar ir anksti apie tai gavlot
Atsakyti
Mano svajonėse- sūnus krepšininkas... ax.gif ..o realiuose noruose- kad tik doru žmogumi užaugtų ax.gif
Atsakyti