Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums atrodo, kuo bus užaugęs jūsų vaikas?

Mano dukrytes paklausus atrezia:- as niekada neuzaugsiu!!!
Fantastika, kad tik taip butu smile.gif
Atsakyti
mes su vyru kartais pajuokaujame.
sakom, kad musu maze, kai uzaugs, bus blondine didele krutine ir remontuos masinas, tiksliau tiuninguos jas.. niu kaip filmuose buna thumbup.gif ir bus liuks vairuotoja ir pas ja eiles bus didziausios visada.
sunglasses2.gif

nes jai labai patinka masinytes, cia jau tevelis pasistenge.. 4u.gif tai ko tik neprisigalvoji, kai netingi, ania? ax.gif

o jei rimtai galvoju, kazi ar au galima pamatyti, i ka mazas vaikas linksta ir ko nori. nors maniske tai aiskiai i mus abu. is manes skaiciukai jai patinka (gerokai labiau nei raides biggrin.gif ) o is tevelio menine siela pasiemusi, nes paiso bigsmile.gif
niu bent jau mums taip atrodo blush2.gif
tai jei isvada padarius, gaunasi buhaltere - dailininke, ar ka? doh.gif g.gif ne ne, tda vis tik liekam ir toliau prie masinu speces thumbup.gif kur reiks priskaicuos daugiau, kur reiks papaisys ka idomiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trys_spirgiukai: 03 vasario 2008 - 22:58
Maniškis, tai ryškiai bus koks nors renginių vedėjas, dainininkas, kompozitorius ar aktorius irnesakyk.gif , žodžiu auga Galkino pamaina hihihi.gif Klausą turi absoliut absoliučią (čia jau genai, kaip sakant mirksiukas.gif ), tai dar ir dainų moka aibes (mes jų tiek nemokinom, tiesiog kelis kartus pažiūrėjus per teliką atsimena beveik visus žodžius). Ir ne šiaip dainuoja, o su visokiais: - dabar visi kartu plojam ir dainuojam su manimi!!! Dabar jūs dainuojat!!! Gerai šaunuoliai, aš jus myliu!!! ir t.t. lotuliukas.gif Pasiėmęs gitarą (be stygų jau hihihi.gif ) ir atidarytuvą (tipo mikrofonas) ir varo programą, visą vakarą gali koncertuoti rolleyes.gif , o jei dar svečių turim ir dar jie leipsta juokais nuo jo programos, nu tai viskas doh.gif - nei pašnekėsi, nei filmų pažiūrėsi, reikia į jį mat dėmesį sutelkti blink.gif Dar ne visas raides normaliai ištaria, o jau suaugusių frazėm kalba doh.gif , niekada neatsakys į klausima taip arba ne, būtinai su išvedžiojimais visokiais lotuliukas.gif
Atsakyti
As manau kad neimanoma nuspeti kuo bus uzauges vaikas, nes siuo metu 4m vaiku viskas idomu mastau.gif
Atsakyti
pagal dabartinius jo pomegius ,zaidimus ir visus piesimus g.gif tai jo akyse ir mintyse tik automobiliai bigsmile.gif tai kalba bus kaip tete vairuotojas ax.gif
o apie mazaja tai nezinau g.gif kuo cia ji galetu buti schmoll.gif
Atsakyti
sunku pasakyt kas cia is jo bus uzaugusio.. g.gif dabar jei paklausi tai arba fubolistas sako arba krepsininkas biggrin.gif siaip 3.6m. jam, bet kamuoli valdo tai neblogai..darzeli aukletoja apakus sake smile.gif Mociute sako, kad jis bus veterinaras nes visokius gyvunelius vabaliukus sliekiukus, varliukus rankioja biggrin.gif
Atsakyti
mano sūnus labai į tėvą atsigimęs -- nori būti tik kareivis, o talentas -- architektūra. dabar stato miestus iš visko kas po ranka pakliuvo doh.gif kol užaugs, reiks įtikint, kad architektai daugiau uždirba nei kareiviai g.gif užtenka jau šeimoj kareivių dry.gif
Atsakyti
Dukra svaigsta apie teisę, manau, davinių tam turi, nes suvarto visus ir visaip doh.gif ,kalbos dovana neregėta, kad tik kantrybės nepritrūktų mokytis..

Sūnus galėtų būti kompiuteristas , ar pan., nes kompe pabunda ir užmiega ir išmano apie jį tūkstantį kartų daugiau, nei mes visi kartu sudėję..bet jau tinginys... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano dičkis sako, kad užaugęs bus reindžeris. Mes su vyru stebėdami savo vaikus labai dažnai jukaujame apie tai, kuo jie bus. Didysis- būsimasis inteligentas, profesorius ir pan. Jis neįtikėtinai mandagus (prašau, atsiprašau, laba diena, iki pasimatymo ir pan.), tvarkingas (parduotuvėse nuo grindinio surenka išmėtytus čekius ir sumeta į šiukšlių dėžę doh.gif , pamato net mažutę šiukšlę, numesta kur nors ne vietoje...), nori, kad visi aplinkiniai laikytųsi gero elgesio, saugaus eismo ir pan. taisyklių, visems kuo galėdamas padeda, užjaučia. Žodžiu tikras gerietis. Na, ko ne būsimasis inteligentas? lotuliukas.gif
Mažasis jau dabar po truputį atskleidžia visai kitokį nei brolio charakterį. Riksmais, veiksmais išsikovoja tai ko nori. Eina kaip tankas, šluoja viską iš kelio. Užsispyręs. Su vyru juokaujame, kad bus koks nors verslininkas ir materialiai rems savo neturtingą inetiligentą brolį.
Rimtai šnekant tikrai neįsivaizduoju kuo užaugę bus mano sūnūs. Labiausiai noriu, kad būtų dori žmonės.
Atsakyti
Na galvoti kuom bus tai nesugalvosi, bet dukrelė mano visiems ir darželyje sako : būsiu buhaltere smile.gif Mat mama jos yra buhalterė.
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 07 24, 01:05)
Kažkaip vieną vakarą pagalvojau...Kuom bus užaugęs mano sūnus ?  g.gif 
Ogi - neturiu "žalio" supratimo  lotuliukas.gif 
Jis nerealiai mėgsta dėlioti dėliones - puzzles. Sudeda net 160 detalių...kas jo amžiuje dar būtų ankstoka.... Ar tai ką nors reiškia???  g.gif
Kažkas man pasakojo, kaip maža mergaitė (kažkieno dukra) žaisdama kieme kviesdavo visus praeivius atsigerti kavos su pyragėliais (tėvai net pykdavo ir baimindavosi dėl tokio jos elgesio)...pasirodo užaugusi ta mergaitė (moteris) atidarė savo kavinę  blink.gif 
Man būtų labai įdomu sužinoti ką jus manot apie savo vaikų ateitį? Ar galit bent įsivaizduot kuom jie bus užaugę? Jei galit, iš ko tai sprendžiat?
Ar yra tokių tėvų/mamų kurie bando vaiko ateitį bent kažkiek planuoti....?
Aš pvz. labai norėčiau, kad mano sūnus grotu smuiku...ir žinau, kad tikrai bandysiu jį tam palenkt (pirštus ilgus turi, klausą neblogą, o ir tėvas (biologinis) smuikininkas). Sakau bandysiu, jei jis nenorės neversiu  schmoll.gif 
Taigi, pasidalinkit savo spėjimais, viltimis ir abejonėmis  ax.gif


Na as pati buvusi smuikininke, bet ne, gal sakysiu kad tiesiog baigiau muzikos mokykloj smuiko klase, nes tikrai nesu smuikininke. Labai nemegau groti, ejau nes mama verte. Nors klausytis smuiku gyvai man patinka.
Siaip mes su vyru abu muzikalus, ir sunus matau gerai girdi, labai puikiai pataiko i natas, nenusidainuoja zodziu. Nezinau, ziuresiu, jei jis nores muzikuoti tai gales eiti, bet nezinau ar to noreciau.. g.gif
O dabar pastebejau, kad jam labai patinka visokie planai ir zemelapiai. Jis ir pats braizo planus (jam 5eri beje), pvz musu buto plana nupaiso labai gerai, arba nuo namu iki parduotuves planas, su visais namais, gatvem. Pakabinau ant sienos dideli pasaulio zemelapi tai daznai jis ten nagrineja ir klausineja kur kas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 07 24, 23:03)
Mamulės jūs labai rimtai į šią temą pažiūrėjot  lotuliukas.gif 
Klausiu ar įsivaizduojat? Ar bandot įsivaizduot kuom tas jūsų vaikas bus užaugęs??? Pvz ar įsivaizduojat savo vaiką gydytoju? Veterinaru, ar kosmonautu  lotuliukas.gif 
Čia ne rimta tema apie vaikų ateitį...tik šiap pasvajojimams  mirksiukas.gif


taip, kai tik atidavė man į rankas mano pirmagimį, tai paėmus jį garsiai ir pasakiau - na dabar aš iš tavęs žmogų padarysiu rolleyes.gif
Sekė diagnozės, pasitvirtinę ir ne... paralyžius, hidrocefalija, emocijų sutrikimai, raidos sutrikimai, autizmas...
jis dar mažas... Bet aš vistiek svajoju.. svajoju, kuo galėtų būti ir kiti mano vaikai.

Blogas tas mokinys, kuris neaplenkia savo mokytojo, todėl svajoju palydėti savo sūnus į Oksfordą, svajoju pamatyt ant olimpinių apdovanojimų pakylos, svajoju pamatyt juos laimingus su savo vaikais jų jaukiuose namuose.

Prastas tas kareivis, kuris nesvajoja tapti generolu.
Išmokysiu savo vaikus svajoti. Ir pasiekti.
Atsakyti