Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums atrodo, kuo bus užaugęs jūsų vaikas?

QUOTE(juraza @ 2009 03 04, 15:20)
Dažnai paklausiu sūnaus,kuo norėtų būti užaugęs, tai kaskart išgirstu vis kitą atsakymą - policininku, gydytoju,pardavėju kolonėlėj, lenktyninku,muzikantu, ar net kalėdų seneliu lotuliukas.gif  Tačiau jau kuris laikas apsistojo ties "gelbėtojo" specialybe smile.gif O man visiškai nesvarbu,kuobus,svarbu, kad laimingas būtų wub.gif


mano pazystamos mergaite sake bus-ponia, tarnaite ir prostitute lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matukoniene @ 2009 03 04, 22:17)
mano pazystamos mergaite sake bus-ponia, tarnaite ir prostitute  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Maniškis tai zoro tikriausiai lotuliukas.gif
Atsakyti
As savo maziukui kalu i galvele, kad uzauges jis bus chirurgas tongue.gif Tai taip juokingai kartais gaunasi, paklausia kas busi kai uzaugsi, sako -chirurgas, o ka dirbsi?Zeme kasiu! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matukoniene @ 2009 03 04, 22:17)
mano pazystamos mergaite sake bus-ponia, tarnaite ir prostitute  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš visai negalvoju kuo maniškis bus. Nenoriu nulemti jo ateities tegu pasirinks pats, o aš jam kiek galėdama padėsiu. O tai paskui labai sunku kai tikiesiplanuoji, o vaikas visai priešingai pasielgia, kam tos bėdos. Lavinam po truputį, o po to tegu pats renkasi.
Atsakyti
mano dukryte jau keli metai paklausta kuo bus uzaugus atsako "busiu Mama". paskui pagalvojus priduria "nu galiu but ir mokytoja" lotuliukas.gif . bet jei atvirai tai net neisivaizduoju kuria kryptim nukreipt: labai megsta dainuoti ir sokti, puikiai piesia, skaiciuoja iki keliu simtu, delioja puzles ir pan. kadangi kol kas gabumu tiek daug tai net sunku ka nors sugalvoti g.gif
Atsakyti
Mano mazasis, sake bus policininku biggrin.gif
Atsakyti
Jau kuo bus tuo bus lotuliukas.gif Siaip kol kas nematau ypatingu gabumu kokioj nors srity. Paziuresim kas bus veliau smile.gif
Atsakyti
nzn ar verta planuoti kuom bus vaikas. Kai uzaugs, kuo bus tuom......... bet viena zinau jog jie taip ir liks mano vaikais.......... wub.gif
Atsakyti
Pagal dabartinį elgesį, tai maniškė pretenduoja į viršininkes doh.gif
Atsakyti
nezinau, kazkaip dar negalvoju , kuo jis gali but uzauges, tik siaip noreciau kad butu paveldejes polinky i mena rolleyes.gif , bet kuom bus, tuom bus, palaikysiu manau bet koki jo sprendima mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo kad reikia vaika pastumti i ta kripti kuri jam pravers ateitij. O kai jau nebus paauglis tai tegul pats sprendzia apie savo ateiti. Na cia mano nuomone ir ziuriu pagal savo situacija. Nes man niekas nieko nesake, dariau kaip man atrode geriau, ir nieko gero nebutu, jejgu ne mano viras kurio deka galiu nedirbti ir eiti mokytis kad gauti gera isilavinima ir daryti gal kokia karjera. Ir dabar mastau gal geriau bus jejgu priversti vaikus gauti tokia profesija su kuria tikrai nebadaus. g.gif
Atsakyti