Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums atrodo, kuo bus užaugęs jūsų vaikas?

as tai girdejau toki dalyka, kad negerai kai tevai vaikam nuo mazens sako kai uzaugsi tai busi pvz daktaru, nes kai vaikas paaugs jei jis nejaus pasaukimo but daktaru tai grausis kad neispildo tevu lukesciu. maniskis (5 metai) tai pats sako kad ukininkaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mano berniukas sako, kad bus policininkas ax.gif , sako "gaudysiu negerus dedes" biggrin.gif . O siaip jis labai graziai piesia. Tuom uzsiimineti gali kiauras dienas doh.gif . O kuom jau nuspres buti, tai tik paskatinsiu 4u.gif
Atsakyti
maza, ko as noreciau rolleyes.gif noreciau kad viena is dukru butu gydytoja, kita kokia nors meno zmogus.. bet cia mano problemos ko as noriu..o jos gales buti kuo nores ax.gif
Atsakyti
Tevai turi nurodyti krypti, bet pasirinkti turi pats vaikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cobyte @ 2009 10 10, 00:50)
as tai pat pritariu tai nuomonei,kad dar pe ranksti spresti kuom bus tavo vaikas,vienu amziumi jis domisi policininko ar gaisrininko darbu,paskui ji pradeda dominti krepsinis ar statyba,juk ne mamos sprendzia kuom bus jos vaikas,o kad mazam vaikui patinka policininkai ir gaisrininkai tai cia jau daznas reikalas tai dar nereiskia kad jis tuom ir bus. 4u.gif
nesvarbu kuom bus,svarbiausia,kad butu sveikas darbingas ir doras pilietis 4u.gif

o man regis labai labai gerai kad bet kokio amžiaus vaikas nori kažkuo būti thumbup.gif tai labai šaunu kad vaikas turi savo nuomonę ir visai nesvarbu kiek kartų apsigalvos nors ir visą 100. kadangi man teko praktiką atlikt policijoje, tai kelis kartus ir savo vaiką buvau pasėmusi kad su policijos mašina pavažiuotu tai jau laimės buvo ojojoi. ir faktas kad ne mamos sprendžia kuo vaikas bus, mano gali ir banditu būti biggrin.gif biggrin.gif vistiek bus mūsų vaikas. o kad vaikai turi nuomonę tai labai gerai, nes kiek pamenu kai baigėm vidurinę pusė klsiokų net nežinojo kuo nori būt, va čia tai manau nelabai gerai g.gif . o jam nuo pat mažų dienų patinka tiek policija tiek gaisrinė, jis netgi elgiasi kaip jie . susimuša vaikai kieme jis nuveda vieną į vieną pusę o kitą į kitą pusę ir aiškina jų teises biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif sako turite teisę tylėti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
na dabar jau sako kad diena bus policininku o vakarais dailininku ir ką tu jam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų dukrytė nuo pustrečių metų kalba,kad bus gydytoja.Pati taip sumąstė,net užuominos nedavėm.Galvojau,gal išaugs,bet ji nusistatymo nekeičia,tik profilį-kai vyrui diagnozavo stuburo išvaržą, iš pediatrijos "perėjo" į neurologiją
doctor.gif
Jau taupom pinigus studijoms
Atsakyti
maniškis ryškiai koks nors renginių vedėjas bus g.gif Jau toks aktyvistas visur, ir plepys begalinis lotuliukas.gif
Atsakyti
Net nežinau kuo maniškiai bus užaugę g.gif
Atsakyti
Mano tai pati susigalvojo-dokumentė bus sakė,žaidžia su lapais ir kompiuteriu lotuliukas.gif O kaip bus tik laikas,gyvenimas parodys,bet tikrai "nekišiu" ten kur aš norėčiau o jinai ne,pati rinksis o mes tėveliai jai padėsim ir pritarsim smile.gif
Atsakyti
Rūpinamės tik netolima ateitim 4u.gif Dar nemąstom, kuo bus užaugę mūsų vaikučiai smile.gif
Bus gerai viskas, tik ne plėšikai ir pnš. biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Musu lelius dar negimes, bet mes su vyru jau juokaujame, kad architektas(e) bus, nes mes abu esame labai nagingi, tik vyras labiau technikoje ir elektronikoje, o as linkusi i visokius rankdarbius, pati sukuriu dizaina ir t.t. Zodziu, jei paveldes is musu abieju sias savybes, iseis puikus architektas(e) bigsmile.gif

Aisku, cia juokai, niekada nespausciau savo vaiko daryti tai, ko jis nenori. Esu labai dekinga savo tevams, kad jie niekada manes nespaude ir leido rinktis.
Atsakyti
manau,kad reikia vaikuciam patiems leisti pasirinkti likima 4u.gif
Atsakyti