Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums atrodo, kuo bus užaugęs jūsų vaikas?

QUOTE(Again @ 2011 03 16, 20:38)
manau,kad reikia vaikuciam patiems leisti pasirinkti likima 4u.gif

drinks_cheers.gif
Manau klausimas ar planuojate vaiko ateiti ir kaip atrodo kuom bus vaikas uzauges visiskai absurdiskas doh.gif forume nuo 3 iki 7 metu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2011 03 17, 22:38)
drinks_cheers.gif
Manau klausimas ar planuojate vaiko ateiti ir kaip atrodo kuom bus vaikas uzauges visiskai absurdiskas  doh.gif forume nuo 3 iki 7 metu  bigsmile.gif


Nu gi galima pajuokauti ir paspelioti ta tema, tai nereiskia, kad jau vaikams likima planuojam irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Again @ 2011 03 16, 21:38)
manau,kad reikia vaikuciam patiems leisti pasirinkti likima 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif neprotinga būtų norėti ar versti vaiką būti kažkuo, apie ką svajoja tėvai. Dažnai būna,kad tėvai savo neišsipildžiusias svajones ,,sudeda" į vaiką, taip padarydami meškos paslaugą.
Džiaugiuosi, kad gyvenime tėvai leido rinktis (nors ne itin buvo patenkinti) tai,kas priimtina ir miela man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 20 kovo 2011 - 16:53
Mano mergina sako uzaugus as busiu Tvarkytoja biggrin.gif lotuliukas.gif nors savo daiktu nesusideda ir nemegsta visai tvarkytis 4u.gif
Atsakyti
Na mano viresnele sake bus feja arba princese. Labai geras darbas biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis bus futbolistas smile.gif
Atsakyti
oj net nežinau, kas bus iš maniškio, greičiausiai laisvasis menininkas biggrin.gif o jei rimtai, tai svarbiausia, kad būtų laimingas dėl savo pasirinkimo, todėl tikrai nesvarstau ir nekuriu ateities palnų tuo klausimu.
Atsakyti
galvoju bus koks mokslininkas, nes labai megsta sedimus darbus: skaityti, rasyti, konstruoti. Turi muzikine klausa. Labai turi daug kantrybes, nesiblasko. (3m)
Atsakyti
mano vyresnėlis sako bus greitosios vairuotojas, gaisrinės mašinos vairuotojas, policijos mašinos vairuotojas, autobuso vairuotojas ir taksi vairuotojas. O iš darbo į darbą važinės su motociklu biggrin.gif
Atsakyti
mano sako,arba vairuotoju arba gudytoju biggrin.gif Visai "mazas" skirtumas tarp profesiju biggrin.gif
Atsakyti
Mano tai tipine dvyne...net neissivaizduoju, kuo ji bus...labai skirtingi pomegiai pas ja...tai prie meno linksta, tai jau ziurek skaiciai labai rupi... biggrin.gif
O jinai pati sake, kad bus daktare bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsų Pupa kol kas turi du norus: būti vaikų gydytoja arba šokėja (visai ,,panašios" profesijos) biggrin.gif Žiūrėsim kuo bus iš tikrųjų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 03 gruodžio 2011 - 15:12