Įkraunama...
Įkraunama...

Rožės - 17 oji tema, rožių auginimas ir priežiūra

Tas augalų sodinimas tarp rožių man nelabai patinka. Jei tai augalai, kurie smarkiai plečiasi, viskas. Išravėti praktiškai neįmanoma, išnaikinti tų palydovų irgi nelabai. Tai dabar pūstatauriai, net levandos auga arba priekyje, arba už rožių. Į tarpus sodinu tik tulpes ir galtonijas.
Norisi dar vieno rožyno - gėlyno, bet kad rožės jau nebūtų pagrindinės g.gif
Atsakyti
[quote=Emvida,2016 09 07, 15:31]
[quote=Lyžuka,2016 09 07, 12:35]

Rožes geriau sodinti rudenį, juolab, kad rudenys vis ilgėja pas mus. Rožės pradeda augti anksčiau, bus stipresnės. O pavasarį niekas anksti nesiunčia, nes juk turi pamatyti, kaip peržiemojo.
[/quote]
tuoj ikalbesit, bet sibirkos rozyne jau nebera ko man norisi, viena kita roze mane dominanti likus. Dar skaitysiu, aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 09 07, 16:48)
Tas augalų sodinimas tarp rožių man nelabai patinka. Jei tai augalai, kurie smarkiai plečiasi, viskas. Išravėti praktiškai neįmanoma, išnaikinti tų palydovų irgi nelabai. Tai dabar pūstatauriai, net levandos auga arba priekyje, arba už rožių. Į tarpus sodinu tik tulpes ir galtonijas.
Norisi  dar vieno rožyno - gėlyno, bet kad rožės jau nebūtų pagrindinės g.gif

tai kol visi dar mazi tie augalai, dar ziurisi, bet kai pasileidzia augti, psio, amen, nebegrazu, tie pustatauriai isgula nuo aukscio, iskeliaus i sodyba, gales ten reikstis biggrin.gif
Atsakyti
Paeksperimentavau. vienoj vietoj pabandziau zemuti ciobreli tarp roziu pasodinti. Dabar graziai pleciasi. Ateityje bus matyti ar tiks jis ten

Cia siaip pasirodom ax.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 07 rugsėjo 2016 - 20:50
grazu, vardas koks?
Atsakyti
blush2.gif g.gif 4u.gif o gal kas auginat White Jacques Cartier, šiaip norėjau ružavo , bet nėr dabar pas Sibirką...tai nežinau ką daryti...gal galite pakomentuoti , o gal ji kaip tik labai puiki g.gif
Ir Sidonie g.gif - abejoju , nes nelabai ką žinau...gal patartumėt , gal vertesnę kokią , ar ši labai puiki g.gif iš portlando rožių g.gif
Vick's Caprice- o šią kas nors auginat ir galit pakomentuoti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 08 rugsėjo 2016 - 08:27
4u.gif o gal kas irgi renkatės rudeniui iš Sibirkos...įdomu -ką pasirinkot...blaškausi tarp jų cool.gif g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2016 09 08, 09:49)
4u.gif o gal kas irgi renkatės rudeniui iš Sibirkos...įdomu -ką pasirinkot...blaškausi tarp jų cool.gif  g.gif  rolleyes.gif

Aš tai irgi blaškaus, bet lyg jau matau finišo tiesiąją g.gif

renkuosi i viena kampą 3 kur nelabai reik dengti:
Aicha, John Davis ir Prairie Joy

tada į kita ala trikampį:
J.W. v. Goethe Rose 3 vnt (?) neturiu supratimo ar ne bus per daug, o gal per mažai

tada dar šiaip noriu Mozart (neisivaizduoju kur ji gražiai žiuretųsi) mirksiukas.gif
ir The Piligrim čia i kompaniją gelsvų-oranžinių atspalvių

O kokios Diuni domina?

http://www.davidaustinroses.co.uk/

Siuntėtės?
Papildyta:
dar į akį krite:
http://www.rozes.lt/...ommersonne.html

ir

http://www.rozes.lt/...hippendale.html

žodžiu, žodžiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 rugsėjo 2016 - 08:59
John Davis- turiu...ką galiu pasakyti , žydi gausiai ir gražiai , atspari...tačiau jau taip lėtai pas mane auga...pasodinau pernai pavasarį ankstyvą , antrametę...tai dar ji nuo žemės nepasikėlė...auga pažeme tik dar... g.gif
Mozart - bus , manau , nuostabi , nes panaši gal kaip Balerina , o tą turiu...aukšta , ilgai žydi , žiedeliai nuostabūs...labai tinka man laukiniame gėlyne greta gaurų...
Aš išsirinkau dabar dar Britanią...irgi iš tos pačios kompanijos...
Piligrimą turiu - nuostabi , bet gal daugiau prie baltų dėčiau ją...
Chipendeilą turiu , vamzdelinę šiemet sodinau , bet dar nežydėjo...
o aš išsirinkau šias

Mme Knorr



Sidonie


Mme Isaac Pereire


Charles de Mills



Duc de Guiche


Wollerton Old Hall ®


Britannia


Pomponella ®


Vick's Caprice
Papildyta:
Getės rožė nuostabi tikrai...
galvoju , gal tarp mano pasirinktų bus labai panašių...negaliu iki galo nuspręsti... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 08 rugsėjo 2016 - 09:48
Todėl man svarbūs bet kokie augintojų pastebėjimai apie jas mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Piligrimas ir bus tarp Winchester Chathedral (balta) ir Jubilee Celebration, o už jų Lady of Shalot

o apie John Davis ir Aicha skaičiau , kad jos tik po keliu metų pakyla į viršų, nu matysiu nes jau šitos pirmos saraše, aišku jei kas neišpirks


Kaip alternatyva Mozart dar žiuriu į Paganini
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 rugsėjo 2016 - 10:14
QUOTE(Lyžuka @ 2016 09 08, 11:13)
Piligrimas ir  bus tarp Winchester Chathedral (balta) ir Jubilee Celebration, o už jų Lady of Shalot

o apie John Davis ir Aicha skaičiau , kad jos tik po keliu metų pakyla į viršų, nu matysiu nes jau šitos pirmos saraše, aišku jei kas neišpirks
Kaip alternatyva Mozart dar žiuriu į Paganini

Winchester Chathedral- turiu , nuostabi...bet ar tiks toje grupėje , negaliu pasakyti , jos baltumas kotoks , gal prie Piligrimo bus nelabai... g.gif
Paganini irgi nuostabus...na jos skiriasi tik spalvomis gal...Turiu tik Baleriną , tai tiek ir težinau... unsure.gif
O dėl tų - tai nesulaukiu , kada jis kils viršun...net nesitiki , kad taip bus kada biggrin.gif
vat ir Aicha nuostabi , bet , jeigu ir toji gulės ant žemės kokius 3 metus , tai gal tuomet geriau imčiau Rosa Jacqueline du Pre, bet Sibirkoje jos nėr,...
http://www.rosebook....queline-du-pre/
Vitafloroje yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 08 rugsėjo 2016 - 10:30
QUOTE(diuni @ 2016 09 08, 11:17)
Winchester Chathedral- turiu , nuostabi...bet ar tiks toje grupėje , negaliu pasakyti , jos baltumas kotoks , gal prie Piligrimo bus nelabai... g.gif
Paganini irgi nuostabus...na jos skiriasi tik spalvomis gal...Turiu tik Baleriną , tai tiek ir težinau... unsure.gif
O dėl tų - tai nesulaukiu , kada jis kils viršun...net nesitiki , kad taip bus kada biggrin.gif
vat ir Aicha nuostabi , bet , jeigu ir toji gulės ant žemės kokius 3 metus , tai gal tuomet geriau imčiau  Rosa Jacqueline du Pre, bet Sibirkoje jos nėr,...
http://www.rosebook....queline-du-pre/
Vitafloroje yra...

Nu tas Piligrimas gali ir pasislinkti tarp jubilee celbration ir lady of shalot g.gif ,bet man vistiek kažko noris prie balto, kad paskui eitų link citrininio g.gif

aicha mačius gyvai , nepaklausiau kiek metu, žydejo nuostabiai, tokie platūs žiedai, kažkas artimo plukės žiedui, bet iš pirmo žvilgsnio tai sakyčiau šliaužianti ji o ne krumas iki 2 m biggrin.gif

Iš vitafloros ką tik pirkau kitą rožę, ligota, net nesugebėta nudžiuvę lapai nuskabyt , žodžiu kolkas daugiau iš jos nenoriu, geriau primokesiu bet bandysiu iš kitur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 rugsėjo 2016 - 10:39