Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(laumzirge @ 2016 05 04, 07:57)
čia aukšto slėgio laminatai. Termopale mačiau, tik kainos doh.gif


Jei nemaišau, Jūs kažkada dar šituos minėjot http://www.ie-lamina..._id=672&lang=lt.
Šitie gražūs http://www.ie-lamina..._id=835&lang=lt, ypač juodas, irgi diskutavom kažkada.

Dar variantas, jei norisi balto, pvz. labai panašaus į marmurą, bet atsparaus stalviršio yra http://www.laminam.lt/. Geriausias kainas, kiek domėjaus, duoda Žybartuva. Pigiau nei granitas ir dirbtinis akmuo. Montuojamas ir apdorojamas panašiai kaip natūralus akmuo, paviršius gali būti ir poliruotas labai blizgus (mažiau praktiškas) ir šlifuotas. raštas, pvz marmuro gyslų eina per visą gylį, todėl atrodo labai natūraliai.
Buvau užsikepus dėti, nes norėjau balto, bet viskas apsisuko ir greičiausiai dėsiu tamsų granitą (be kalijų ir užrašų biggrin.gif )

Noa, jei gražių granitų pažiūrėti Kaune, tai gal Akmi - jie labiau apdailoj nei antkapiuose specializuojasi.

-----
Jei virtuvė atskira, tai stalviršio vaizdas nėr toks svarbus. Bet kai virtuvė kartu su svetaine, tai jau tenka pasukti galvą, kad svetainės nepaversti virtuve.
Tiesa, dabar ir tie šiuolaikiški paprasti laminuoti stalviršiai yra tokie, kad neiškart atskirsi, kad ne medis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 04 gegužės 2016 - 09:30
Aš jau apsisprendžiau!

Pažiūrėsiu granitus - irgi be lelijų, jei užsimanysiu, lelijas taip pasimerksiu, ant paviršiaus. Jei nuo kainos nualpsiu, tada eisiu ieškot į laminam, ir paprašysiu paskaičiuot.

Jei ir ten nualpsiu, imsiu paprastą ir nesuksiu galvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 05 04, 09:30)
Aš jau apsisprendžiau!

Pažiūrėsiu granitus - irgi be lelijų, jei užsimanysiu, lelijas taip pasimerksiu, ant paviršiaus. Jei nuo kainos nualpsiu, tada eisiu ieškot į laminam, ir paprašysiu paskaičiuot.

Jei ir ten nualpsiu, imsiu paprastą ir nesuksiu galvos biggrin.gif

O kiek nori moketi uz stalvirsi?
Mano draugai dare ta sviesu akmens stalvirsi su jau imontuota kriaukle plius tuo paciu denge ir tarpa tarp spinteliu ir stalvirsio. Pas juos ir plotas nemazas tai kainavo 7000 eur lotuliukas.gif atroso afigienai bet kaina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 05 04, 10:45)
Mano draugai dare ta sviesu akmens stalvirsi su jau imontuota kriaukle plius tuo paciu denge ir tarpa tarp spinteliu ir stalvirsio.

Iš laminam, ar dirbtinio akmens? Kriauklė iš to paties kaip stalviršis? O kiek maždaug kvadratų ten to akmens pas juos?
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 05 04, 10:45)
O kiek nori moketi uz stalvirsi?
Mano draugai dare ta sviesu akmens stalvirsi su jau imontuota kriaukle plius tuo paciu denge ir tarpa tarp spinteliu ir stalvirsio. Pas juos ir plotas nemazas tai kainavo 7000 eur  lotuliukas.gif atroso afigienai bet kaina  blink.gif


Kol kas išvis nieko mokėti nebenoriu biggrin.gif Kadangi neturiu dar anė jokio paskaičiavimo, tai nežinau jokių nuo - iki, noriu nemokėti, o virtuvę vis viena turėti biggrin.gif laukiu, kiek nulups špakliuotojai, elektrikai ir santechnikai, dar langininkai ir durininkai, o kai su jais atsiskaitysiu, bus man aišku, ar liko nors 15 eu tai virtuvei, ar ne biggrin.gif

Ir klausinėju čia dabar dėl to, kad kai man kas nors pirmas kainą pasakys, tai kad žinočiau, ar čia daug, ar mažai biggrin.gif

Bet 7000 tai mokėti nenoriu labiausiai. Kas čia gali norėt, aš ne arabų šeichas! Naftos už namo neradau biggrin.gif
O prie tokio stalviršio, jaučiu, ir baldai turi būti iš kokio tiko medžio, negi darysi iš plokštės, kaip tikras ubagas? biggrin.gif Dar šaldytuva sau pasistatai už 4000, dar kitą techniką priderini, kad būtų išlaikyta stiliaus vienovė... Ir furnitūra paauksuota. Arba ne, geriau auksinė. Ir nereikia žvengt, visi karaliai nuo seno taip gyveno dirol.gif

Va, taip vyrui ir pasakysiu, ir pažiūrėsiu, kas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 gegužės 2016 - 12:18
Paskaičiau kaip jūs čia linksminatės, tai net su balsu pasijuokiau smile.gif

Noriu ir aš konsultacijos ax.gif gal kiri galit rekomenduoti gerą, bet ne už šaldytuvo tipo kainą nerūdijančio plieno maišytuvą? Pirkom FRANKE BAT ATLAS ir nusivylėm labai labai sad.gif dabar reikia operatyviai naują rast.

Ir dar klausimėlis, pasirodykit prašau kas kokias sieneles įsirengėt? Svarstau apie stiklą arba plyteles, bet dar nemačiau kas man tiktų ir patiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimancius @ 2016 05 04, 15:58)
Paskaičiau kaip jūs čia linksminatės, tai net su balsu pasijuokiau smile.gif

Noriu ir aš konsultacijos  ax.gif  gal kiri galit rekomenduoti gerą, bet ne už šaldytuvo tipo kainą nerūdijančio plieno maišytuvą? Pirkom  FRANKE BAT ATLAS ir nusivylėm labai labai sad.gif dabar reikia operatyviai naują rast.


O kas su tuo Atlas nutiko? Jūs norit su ištraukiama žarnele, kaip ir šis?
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 05 04, 16:17)
O kas su tuo Atlas nutiko? Jūs norit su ištraukiama žarnele, kaip ir šis?

laša sad.gif

nereikia man ištraukiamos, dabar mastau apie žemesnį kraną gal, svarbiausias kriterijus db kokybė ir matiškumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimancius: 04 gegužės 2016 - 15:56
As uzsisakiau is Ikejos, matinis, ale dar kai net neatejes ir nepastatytas- ka as zinau, matysiu po metu- gal nelases biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimancius @ 2016 05 04, 15:55)
laša sad.gif

nereikia man ištraukiamos, dabar mastau apie žemesnį kraną gal, svarbiausias kriterijus db kokybė ir matiškumas

O tai garantijos jokios nera? Gal brokuotas?
Atsakyti
O mums jau montuoja virtuvę clap.gif vis vaikštau pro šalį pasigrožėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 05 04, 18:22)
O mums jau montuoja virtuvę clap.gif  vis vaikštau pro šalį pasigrožėti  biggrin.gif



Lauksim pasirodant 4u.gif
Atsakyti