Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

Klausimas del plautuves, kaip ir noreciau Franke, bet kuom skiriasi sitos dvi medziagos? nes kaina tai gerokai skiriasi ax.gif
1. http://www.e-ciupk.l...asis-bfg-651-97 (granitas)
2. http://www.e-ciupk.l...-sirius-sid-651 (Tectonite)

ir kaip skiriasi sitie du ventiliai?
1. uzkemsamas
2. ekscentrinis
Atsakyti
Aš bijau suklysti, bet manau, kad užkemšamas ventilis - tai kamštis tiesiog. O tas ekscentrinis - jis sukasi, jį pasukai - atsikimšo, pasukai - užsikimšo.
Pas mus namie kamštis, pas senelį - ekscentrinis. Nežinau, man tas ekscentriškumas jokio įspūdžio nepalieka biggrin.gif Na, užsikemša, bet ką aš žinau... Plauni, nenubėga, reiškia, pasisuko, kišk ranką, ieškok, atsuk, atsisuko, neatsisuko, pilna kriauklė, nieko nesimato biggrin.gif Per daug dėmesio tokiam nesvarbiam punktui biggrin.gif
Atsakyti
o ar daug cia yra merginu, kurios ir virtuves zonoje deda laminata (o ne plyteles)? ypac pas ka svetaine sujungta su virtuve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 07, 17:59)
o ar daug cia yra merginu, kurios ir virtuves zonoje deda laminata (o ne plyteles)? ypac pas ka svetaine sujungta su virtuve ax.gif

Yra. Jeigu kokybiškas laminatas - jokių problemų. Mes susidėjome quickstep laminatą, nesigailime - ir puodai krito, ir indaplovė prakiuro - atlaikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 07, 18:59)
o ar daug cia yra merginu, kurios ir virtuves zonoje deda laminata (o ne plyteles)? ypac pas ka svetaine sujungta su virtuve ax.gif

Mes jau sudejom smile.gif siek tiek yra dvejoniu, bet kazkaip norejosi vientisumo.Jeigu patalpa taisyklingos formos kartu su svetaine man negrazu perejimai schmoll.gif bet buna pvz virtuves zona kaip nors uzsisuka, tada gerai ir plyteles atrodo smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Gsmart @ 2016 05 07, 19:04)
Yra. Jeigu kokybiškas laminatas - jokių problemų. Mes susidėjome quickstep laminatą,  nesigailime - ir puodai krito, ir indaplovė prakiuro - atlaikė smile.gif

O kas yra kokybiskas laminatas? Kurio kaina nuo kiek eu prasideda biggrin.gif ??
Atsakyti
Man atrodo, virtuvės zoną gražu išskirti, kai ją reikia skirti, kai patalpa didelė. O kai maža, tai vargo vakarienė, grožio ne kažkiek, ir dar paskui rūpinkis, kaip sujungt tas plyteles su kita danga...

Aš dabar galvoju, kad tikriausiai nesu gyvenus namuose, kur virtuvėj buvo plytelės biggrin.gif Tiek, kad ir ne laminatas. Bet nieko ten toms gindims, mano supratimu, nesidaro.

Pas mus dabar, kur gyvenam, yra pušinės grindys. Labai nieko gero, nes minkštos. Bet virtuvės zonoj - nieko ten kitaip, kaip kitur...

Pas mus probleminės zonos - kompiuteristų vietos, va čia tai tikrai reiktų plytelių, nes ratukais tos grindys baisiai išsivažinėja! O ką ta šeimininkė su tapkėm šniūrinėdama aplink orkaitę joms gali padaryt, tai aš taip ir nesupratau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 gegužės 2016 - 19:18
QUOTE(Noa @ 2016 05 07, 20:17)
Man atrodo, virtuvės zoną gražu išskirti, kai ją reikia skirti, kai patalpa didelė. O kai maža, tai vargo vakarienė, grožio ne kažkiek, ir dar paskui rūpinkis, kaip sujungt tas plyteles su kita danga...

Pas mus probleminės zonos - kompiuteristų vietos, va čia tai tikrai reiktų plytelių, nes ratukais tos grindys baisiai išsivažinėja! O ką ta šeimininkė su tapkėm šniūrinėdama aplink orkaitę  joms gali padaryt, tai aš taip ir nesupratau...

na pas mus tik apie 30kv bendrai, tai nesakyciau kad didele unsure.gif jauciu ir darysim tik laminata, maziau vargo bus smile.gif

kompiuteristu aciu d. nera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 05 07, 18:10)
O kas yra kokybiskas laminatas? Kurio kaina nuo kiek eu prasideda biggrin.gif ??

Bent jau mūsiškio nuo 30 eur/kv metras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gsmart @ 2016 05 07, 21:14)
Bent jau mūsiškio nuo 30 eur/kv metras smile.gif

bet kad panasiai ir parketas kainuoja g.gif tai klausimas ar verta uz laminata tiek moketi?
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 07, 21:37)
bet kad panasiai ir parketas kainuoja  g.gif  tai klausimas ar verta uz laminata tiek moketi?

Parketas panašiai kainuoja, bet parketas dar turi visokių papildomų pričindalų. Jį reikia šlifuoti, lakuoti, dėti ant išlyginamojo sluoksnio, todėl finale labai išbrangsta. Parketo dėjimas - bent 14 eu/kv... O laminatą žmonės, būna, ir patys susideda, be jokių išlyginamųjų, be jokių meistrų, ir taip susitaupo. Būna tas "click" laminatas, tai jį visi patys dedasi ir sako, kad gerai einasi, net jei ne meistras.

Dabar gi, kiek pastebėjau, medžiagų kaina sudaro labai mažą dalį galutinės kainos. Nori sutaupyt - ne medžiagas pigesnes pirk, o darbus stenkis pats daryt, ką moki...
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 07, 20:37)
bet kad panasiai ir parketas kainuoja  g.gif  tai klausimas ar verta uz laminata tiek moketi?

Turiu uz tokia kaina ir parketa, ir laminata (quick step). Po keletos metu laminatas kaip naujas, o parketa jau senai laikas ismesti, kaip susibraize ir nusidevejo.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 05 05, 08:03)
O! Klausykitės! Atradau dar vieną pliusą granitui. Jis šaltas, teisingai?

Tai gal ant jo katės neliptų? bigsmile.gif  Joms būtų letenoms šalta. Kaip būna visokie antimikrobiniai paviršiai. Tai čia būtų antikatinis biggrin.gif

Velnias, vėl užsimaniau granito. Kaip čia man jį papigiai gavus? Jei kas mesit, pasakykit man, kur ir kada. Stovėsiu ir gaudysiu biggrin.gif


Antikatinis paviršius biggrin.gif norėjau dar pasiūlyti stiklinį, kuris irgi ne šiltesnis, ale prisiminiau, kad pas draugę virš baro stiklinės lentynos, tai katinas lipa, nieko jam mirksiukas.gif bijau, kad lips ta katė, ir ant viršutinių spintelių lips, jei ne iki lubų darysit ax.gif

Va, sugalvojau, reiktų kokias nuleidžiamas žaliuzes padaryti - negaminat, nuleidžiat, gaminat - pakeliat biggrin.gif tik prie tokio daikto dar turbūt reiktų samdytis žaliuzių nuleidiką, nes įtariu, kad pamirštumėt 5 kartus per dieną pakelt ir nuleist rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirge: 08 gegužės 2016 - 07:10