Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Fajeti @ 2016 07 08, 10:06)
Mano vyras irgi tokios nuomonės. Iš serijos razetės tam bute po 15 eurų su dėjimu, nors nenorėjo brangiausiu. Gerai, kad čia pasiskeičiau - būčiau pasiėmus kontaktus ir derinus pati, nes vyras šiuo metu dirba kitam mieste ir grįžta tik vėlai vakare...

bent aš tai visad galvoju.. ar man logiška mokėt tokius pinigus kokių prašo..ir kiek man tas visas darbas gali kainuot.. nebent visai neskaičiuojant - tai gal ir galima patikėt pirmu siūlančiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 07 06, 22:13)


Jei galit apsukit foto, nes žinokit čia išvis net neaišku kokia vieta nufotografuota tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 08, 10:14)
bent aš tai visad galvoju.. ar man logiška mokėt tokius pinigus kokių prašo..ir kiek man tas visas darbas gali kainuot..  nebent visai neskaičiuojant - tai gal ir galima patikėt pirmu siūlančiu g.gif


Mūsų vonios plytelės kainuoja 150 eu/m2, tad labai labai baisu, kad nesudėtų blogai, neapskaičiuotų ploto, nes suma yra tikrai labai didelė. Vonia labai mažytė, todėl reikėjo 3D efekto, kurį būtų patogu valyti. Radome, o dabar su meistru nežinome ką daryti g.gif
šiaip mano tėtis labai sugeba tokius darbus daryti, bet nesinori jo apkrauti, nes ir savuose namuose turi ką veikti. Bėda, kad matydama kaip tėtis dirba (jis šiaip nėra meistras, tiesiog jam patinka, yra buvę, kad sumokėjo už kiemo trinkelių klojimą ar 2000 lt, tais laikais kai buvo didelė suma ir pats viską perklojo, nes meistrai, nors ir labai rekomenduoti, gulsčiuku nemokėjo pasinaudoti ir keliose vietose stovėjo vanduo). Tad šia prasme esu išlepinta. Sesuo nesitarė ir neklausė, nei manęs, nei tėčio, pasitikėjo statybininkais, kuriuos rekomendavo bendarbis... Bet ji labai patenkinta elektriku ir plyteles dėjusiu. Man nepatinka rinktis meistrą iš interneto, o daugiau aplinkui niekas nesitvarkė butų. Didžiausia bėda, kad nei mano tėtis, nei vyro tėvai, kurie namus irgi tvarkėsi neseniai nėra vilniečiai - todėl sunku gauti patikimų rekomendacijų. Mano vyras ir sako - jau geriau sumokam daug už klojimą, bet padaro gerai, nes jei padarys blogai ir reikės perdaryti bus milžiniškas nuostolis. Tai ir nežinau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 08, 10:44)
Mūsų vonios plytelės kainuoja 150 eu/m2, tad labai labai baisu, kad nesudėtų blogai, neapskaičiuotų ploto, nes suma yra tikrai labai didelė. Vonia labai mažytė, todėl reikėjo 3D efekto, kurį būtų patogu valyti. Radome, o dabar su meistru nežinome ką daryti g.gif
šiaip mano tėtis labai sugeba tokius darbus daryti, bet nesinori jo apkrauti, nes ir savuose namuose turi ką veikti. Bėda, kad matydama kaip tėtis dirba (jis šiaip nėra meistras, tiesiog jam patinka, yra buvę, kad sumokėjo už kiemo trinkelių klojimą ar 2000 lt, tais laikais kai buvo didelė suma ir pats viską perklojo, nes meistrai, nors ir labai rekomenduoti, gulsčiuku nemokėjo pasinaudoti ir keliose vietose stovėjo vanduo). Tad šia prasme esu išlepinta. Sesuo nesitarė ir neklausė, nei manęs, nei tėčio, pasitikėjo statybininkais, kuriuos rekomendavo bendarbis... Bet ji labai patenkinta elektriku ir plyteles dėjusiu. Man nepatinka rinktis meistrą iš interneto, o daugiau aplinkui niekas nesitvarkė butų. Didžiausia bėda, kad nei mano tėtis, nei vyro tėvai, kurie namus irgi tvarkėsi neseniai nėra vilniečiai - todėl sunku gauti patikimų rekomendacijų. Mano vyras ir sako - jau geriau sumokam daug už klojimą, bet padaro gerai, nes jei padarys blogai ir reikės perdaryti bus milžiniškas nuostolis. Tai ir nežinau... g.gif

Jei jūs renkatės tokias plyteles..tai galit ir per firmą daryti mirksiukas.gif tada ir 40 eur Jums nebaisu 4u.gif bent mes rinkomės meistriuką, ne firmą. Priekaištų neturim 4u.gif samdykitės firmą, pasidarykit sutartį - ir jeigu kas - lengvai ir taisys Jums, jei negerai padarys 4u.gif
Atsakyti
Žinoma Jūs teisi, tiesiog nėra taip, kad pinigų jūros, nesinori gerokai permokėti vien todėl, kad pinigai nėra didelė problema smile.gif Juk taupėme porą metų 4u.gif
Gal pabandysiu paskambinti sesers meistrui ir pažiūrėsiu, ką jis pasakys. Nesinori firmos samdyti ta prasme, kad darbų vadovui reikia apie 1500 mokėti, o jei kas netinka, ar nevisai pagal planą jie dažnai nusiplauna rankas. Sesei nepadarė vienoje vietoje apšvietimo, o ir kištukus viduryje sienos pakabino, o kai ji pareiškė, kad reikia perdaryt pagal planą tai prigąsdino, kad sienos gali trūkinėti, tai taip ir liko... doh.gif
Atsakyti
labai reikia jūsų patarimo, vonios kambario pusė išklijuota plytelėmis, kita pusė dažyta, tačiau pradėjo aižyti dažai po gyvatuku, reikia perdažyti, ar viska klijuoti plytelėmis, deja su plytelėm bėda, nes tokių jau tikrai nebegausime, derinti kitas? ar dažyti? ir ar yra dažai skirti voniai?
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 08, 12:09)
Žinoma Jūs teisi, tiesiog nėra taip, kad pinigų jūros, nesinori gerokai permokėti vien todėl, kad pinigai nėra didelė problema smile.gif  Juk taupėme porą metų 4u.gif
Gal pabandysiu paskambinti sesers meistrui ir pažiūrėsiu, ką jis pasakys. Nesinori firmos samdyti ta prasme, kad darbų vadovui reikia apie 1500 mokėti, o jei kas netinka, ar nevisai pagal planą jie dažnai nusiplauna rankas. Sesei nepadarė vienoje vietoje apšvietimo, o ir kištukus viduryje sienos pakabino, o kai ji pareiškė, kad reikia perdaryt pagal planą tai prigąsdino, kad sienos gali trūkinėti, tai taip ir liko... doh.gif


nu ir kas kad gąsdina.. reik žiūrėt ar protingai gąsdina mirksiukas.gif nepasimeskit tokiose situacijose mirksiukas.gif planas yra planas, juk pirmą jį derinat ir pagal jį paskui daro darbus. Tai jau pradžioj planavimo turėjo pamatyt ar įmanoma ten daryt ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 08, 10:44)
Mūsų vonios plytelės kainuoja 150 eu/m


Gal galėtumėt parodyti kokias plyteles išsirinkote už 150Eur/m2 ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2016 07 08, 16:19)
Gal galėtumėt parodyti kokias plyteles išsirinkote už 150Eur/m2 ? mirksiukas.gif

tai čia dar nieko tokio. Man, va, mozaiką pasiūlė už 249€/m². Tokia paprasta, be jokių bajerių. Spalviškai tiko. Tokia paprasta marmuro imitacija, glazūra elementari doh.gif
tai vos neatsisėdau, kai pasakė. Bet tuo momentų žodžių atsikirsti neliko.

aš sakiau eisiu pasiskaičiuoti, gal grynu auksu išsidėti bus pigiau g.gif
Atsakyti
Sveiki,
kas nesenai tvarkėtės vonią Kaune, gal galite pasakyti, kokios maždaug kainos?
Už vonios išmontavimą ir kabinos sumontavimą, plytelių pakeitimą (sienų plotas 16 kv/m), grindų plotas 2,85 kv. m, gipso lubų sudėjimą, vandens vamzdžio pakeitimą (ilgis iki 1,5mx2 vnt.), gyvatuko pakeitimą ir spintelių pakabinimą paprašė bent 1000 eur? Tai normali kaina?
Atsakyti
QUOTE(dess @ 2016 07 08, 21:51)
Sveiki,
kas nesenai tvarkėtės vonią Kaune, gal galite pasakyti, kokios maždaug kainos?
Už vonios išmontavimą ir kabinos sumontavimą, plytelių pakeitimą (sienų plotas 16 kv/m), grindų plotas 2,85 kv. m, gipso lubų sudėjimą, vandens vamzdžio pakeitimą (ilgis iki 1,5mx2 vnt.), gyvatuko pakeitimą ir spintelių pakabinimą paprašė bent 1000 eur? Tai normali kaina?

O tai čia tas pats žmogus ir plyteles suklos ir visus kitus darbus nudirbs?
Atrodo šiek tiek daugiau, nei suskaičiuoju, gal čia dar medžiagas pirks, o medžiagos medžiagom nelygu g.gif
Kiek domėjausi, ne pačiais "pigiausiais" meistrais, tai:
Mums plytelės 11 Eur/kv. (bet čia sakė, kaip seniems klientams). Kai kalbėjau su pažįstmais, tai šiuo metu geri meistrai kainuoja 15-18 Eur. Priklauso dar ir nuo plytelių aišku. Lubos 7-8 Eur/kv.
Vonios demontavimas +-30 Eur, kabina 80-100 Eur, gyvatukas su spintele max 100 Eur.
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2016 07 08, 22:21)
O tai čia tas pats žmogus ir plyteles suklos ir visus kitus darbus nudirbs?
Atrodo šiek tiek daugiau, nei suskaičiuoju, gal čia dar medžiagas pirks, o medžiagos medžiagom nelygu  g.gif
Kiek domėjausi, ne pačiais "pigiausiais" meistrais, tai:
Mums plytelės 11 Eur/kv. (bet čia sakė, kaip seniems klientams). Kai kalbėjau su pažįstmais, tai šiuo metu geri meistrai kainuoja 15-18 Eur. Priklauso dar ir nuo plytelių aišku. Lubos 7-8 Eur/kv.
Vonios demontavimas +-30 Eur, kabina 80-100 Eur, gyvatukas su spintele max 100 Eur.

Tie patys meistrai viską padarytų. Man kažkaip pasirodė daugokai, juo labiau, kad sakė: "virš 1000 eur, tai tikrai bus", rytoj turėtų sukonkretinti kiek tiksliai. Čia tik darbo kaina, be medžiagų. Tai ir galvoju, ar kvailina, kaip merginą, ar aš šiuolaikinėse kainose nesigaudau.
Atsakyti