Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(longger @ 2016 09 02, 11:43)
IRIS pagrinde Lenkiškos. Nu gerai ten viskas su jomis. ir kolekcijų yra gražių, ir ekspozicija gera ir konsultantai malonūs bei paslaugūs ir pasirinkimas nemenkas. Kol nereikia nieko konkrečiai. Bet va, kai jau žinai ko nori, tai IRIS nieko nerandi  lotuliukas.gif
Ir dar: kai pridedi prie itališkos ar ispaniškos, tai tos lenkiškos nebenori ir tiek. Nu bet čia dar vidiniai demonai ir asmeninės fobijos nemažai vaidina. Nu ir kai į katilinę sudėjom ispaniškas, tai kaip čia dabar į vonią dėsi baltarusiškas. nu negali juk  lotuliukas.gif Nes kokią dieną katilinė gali pareikšti pretenzijas ir panorės tapti jūrų valdove arba kaip minimum vadintis pagrindine vonia, o jeigu jos taip nevadinsi, ji gali panorėt nebešildyt namo. O ten tik kriauklė. Tai iki vonios kaip ir trūksta šiek tiek  lotuliukas.gif

Jeigu tie meistrai iš tikrūjų tiek susikėlė kainas, tai tada nafig, susidėsim patys  lotuliukas.gif nes jau 18 po vakar "terapijos" man pasidarė visai pigiai  lotuliukas.gif Pradžioje durninau tuos pažįstamus, dabar reik pirkt vyno ir eit atsiprašyt  ax.gif

mano italiskos smile.gif
apie baltarusus tai as net girdet nenoriu. mano apdailininkai baltarusai tai grynu gryniausi su.darankiai schmoll.gif gerai kad dar plyteliu jie man nedejo, sienas tai kazkaip priversiu sutvarkyti bet va plyteliu lengvai neperklijuosi.
o del kainu tai mane tikrai stebina nes sakau as neemiau uz 14 nes brangu buvo o dbr sakot 18 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 02 rugsėjo 2016 - 11:49
Mes tai plyteles pirkom tikrai neypatingas, investuot šitoj vietoj daug nesinorėjo. Senos statybos bute nesinori ekskliuzyvų dėt už dideles kainas, nelabai logiška būtų ko gero. Bet klojimo kaina užmušė lotuliukas.gif Meistras geras, rekomenduotas, kaip tyčia turi laisvą tarpą, bet nu ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 09 02, 11:49)
Mes tai plyteles pirkom tikrai neypatingas, investuot šitoj vietoj daug nesinorėjo. Senos statybos bute nesinori ekskliuzyvų dėt už dideles kainas, nelabai logiška būtų ko gero. Bet klojimo kaina užmušė  lotuliukas.gif Meistras geras, rekomenduotas, kaip tyčia turi laisvą tarpą, bet nu ačiū.


aj, nu mes irgi taip galvojom, kol necvaktelėjo. O va kai cvaktelėjo, tai ne pigesnių plytelių pradėjom ieškot, o iš kur gaut daugiau pinigų, tam, ant ko cvaktelėjo wub.gif
eini per salonus ir visas absoliučiai lygini su tom ir ieškai prie ko prisikabinti. Nu tai nafig irgi tada kankintis. Tai va ieškojom pinigų lotuliukas.gif
eisiu tuoj skaityt, kaip plyteles reikia klot, nebenervinkit su tom kainom lotuliukas.gif vakar kai išgirdau, tai nepatikėjau. Ir dabar dar netikiu lotuliukas.gif Nu bet va tie pažįstami irgi ne su teleloto milijonu stato, skaičiuoja žmonės, bet po 18 jiems deda.Tai gal iš tikro tos kainos išsipūtė?
Atsakyti
Tai jau ir man tokių minčių buvo kilę, kaip čia greitai tas plytkas išmokt klot lotuliukas.gif Mums buvo pirminis siūlymas 14-15 Eur ir tai daugokai pasirodė, tik va kad su terminais blogai. O toks kainų išsipūtimas man jau su logika prasilenkia. Dvigubai... plaukai šiaušiasi.
Atsakyti
iš kur Jūs tokiu randat? g.gif
nu arba as nzn.
pas kaimyna kloja - 11.

QUOTE(longger @ 2016 09 02, 11:05)
bet po 18 jiems deda.Tai gal iš tikro tos kainos išsipūtė?


Papildyta:
Yra prietaisiuku dabar, graziam klojimui. Bemoksliams :)
https://prosvp.lt/
mirksiukas.gif

QUOTE(Tanite @ 2016 09 02, 11:38)
Tai jau ir man tokių minčių buvo kilę, kaip čia greitai tas plytkas išmokt klot  lotuliukas.gif Mums buvo pirminis siūlymas 14-15 Eur ir tai daugokai pasirodė, tik va kad su terminais blogai. O toks kainų išsipūtimas man jau su logika prasilenkia. Dvigubai... plaukai šiaušiasi.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 09 02, 12:40)
iš kur Jūs tokiu randat?  g.gif
nu arba as nzn.
pas kaimyna kloja - 11.
Papildyta:
Yra prietaisiuku dabar, graziam klojimui. Bemoksliams :)
https://prosvp.lt/
mirksiukas.gif


jo, yra gal ir po 5 kam deda, bet tai pabandyk surast dabar. Gi neskambini pirmam pagal skelbimą. Reikia rekomendacijų, darbą apžiūrėt. Buvo vienas, bet kai parodė darbus - atsisveikinom. Tai kai pradedi taip ieškot, tai ką ten po 11, po 18 tuoj nebebus lotuliukas.gif

o tai tipo čia jos pačios susikloja? ir klijų nebereikia? o kaip susipjaustyt, prasigręžt?
Atsakyti
a, a - nu tada jo. jei konkursai skelbiami :))))

pacios išsilygina idealiai.

pjaustymo priemoniu ivairiu pilna- nuo deimantinio ręžtuvo, iki bulgarkės

QUOTE(longger @ 2016 09 02, 11:46)
jo, yra gal ir po 5 kam deda, bet tai pabandyk surast dabar. Gi neskambini pirmam pagal skelbimą. Reikia rekomendacijų, darbą apžiūrėt. Buvo vienas, bet kai parodė darbus - atsisveikinom. Tai kai pradedi taip ieškot, tai ką ten po 11, po 18 tuoj nebebus  lotuliukas.gif

o tai tipo čia jos pačios susikloja? ir klijų nebereikia? o kaip susipjaustyt, prasigręžt?

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 09 02, 12:53)
a, a - nu tada jo. jei konkursai skelbiami :))))

pacios išsilygina idealiai.

pjaustymo priemoniu ivairiu pilna- nuo deimantinio ręžtuvo, iki bulgarkės


nėr jokių konkursų schmoll.gif
iš eilės visų klausi, pas ką dėjo ir jeigu patenkinti, skambini ir klausi kainos. Nu ir dar paprašai parodyt darbus gyvai. Kai kada parodo. Bet tai dabar tie, kur išsirinkę buvom, bet nesusitarę, nebekelia rago. Tai jau mane abejonės užplūdo, jaučiu bus nuotykių čia g.gif
Atsakyti
na musu rajonely, sekasi gal su meistrais - kai atejo 3 brigadeles, ir stato , rengia visiem.
apdailininkai - 2, pradejo gipsu, paruose, isdaze, plyteles suklojo (ivairiausias), PVC suklijavo, išėjo :)

QUOTE(longger @ 2016 09 02, 11:59)
nėr jokių konkursų  schmoll.gif
iš eilės visų klausi, pas ką dėjo ir jeigu patenkinti, skambini ir klausi kainos. Nu ir dar paprašai parodyt darbus gyvai. Kai kada parodo. Bet tai dabar tie, kur išsirinkę buvom, bet nesusitarę, nebekelia rago. Tai jau mane abejonės užplūdo, jaučiu bus nuotykių čia  g.gif

Atsakyti
15eu moku uz plyteliu dejima, o jos dideliu gabaritu, sunkios begalo, maciau kaip jas deda, tai eina sau..triuso nemazai

maniskiai net stakles pjaustymo kazkur ieskojo pirkti, nes patys tokiu neturi, tai priemem sprendima, kad nereiketu vaziuoti mums i Kauna pjaustyti plyteliu, pirkom stakles, kaina isskaiciuos sudeje visas plyteles, nedamokesim ir vuolia, viskas vietoje pjaunama, nes vezioti butu pasaka be galo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 02 rugsėjo 2016 - 13:33
QUOTE(knopke* @ 2016 09 02, 13:32)
15eu moku uz plyteliu dejima, o jos dideliu gabaritu, sunkios begalo, maciau kaip jas deda, tai eina sau..triuso nemazai

maniskiai net stakles pjaustymo kazkur ieskojo pirkti, nes patys tokiu neturi, tai priemem sprendima, kad nereiketu vaziuoti mums i Kauna pjaustyti plyteliu, pirkom stakles, kaina isskaiciuos sudeje visas plyteles, nedamokesim ir vuolia, viskas vietoje pjaunama, nes vezioti butu pasaka be galo


tai pasidalinkit kontaktais. Nes kiek supratau patenkinti esat.
please 4u.gif
Atsakyti
na, maniskiai stato nama nuo zoles iki raktu pridavimo :D ir i kitus miestus nevaziuoja, cia musu vietiniai meistriukai 4u.gif 2 broliai ax.gif
Atsakyti