Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, N3

o mane nervas ima ne del to,kad nekrenta,o del to,kad auga lotuliukas.gif gal kokie hormonai durniuoja,kas gali daugiau but g.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2016 06 18, 11:49)
o mane nervas ima ne del to,kad nekrenta,o del to,kad auga lotuliukas.gif gal kokie hormonai durniuoja,kas gali daugiau but g.gif

As vakar dar Kalnapilio lengvai gazuoto mineralinio su selenu pageriau,gal sakau jis skyscius sulaike g.gif Bet manau kalciausias menulis,o dar nesimiegojo gerai,rupejo kad ant masinos medis neuzvirstu fear.gif Dauzesi viesulas baisiai,siandien kiek aprimes arba kai sviesu netaip baisiai atrodo tongue.gif
O gal ir hormonai bludija g.gif Galiu pasakyti,kad savaite ne musu schmoll.gif drinks_cheers.gif As turbut nieko nenumetus busiu,kiek nutirpo tiek po truputi parbego ax.gif Pirmadieni bus aisku smile.gif
Pietums 2 kiausai su pomidorais,apelsinas.Vakarienei turiu braskiu,gal nieko daugiau ir nenoresiu,nes taip tai parasyta iv.vaisiai,bet nelabai norisi eit pirkt...iki vakaro dar toli,tad planai gali keistis biggrin.gif
Atsakyti
Labas.. lyg ir 0 lyg ir -. Nesupratau svarstykliu. Pasilieku ties 0. Mm ant nosies. Visad itakoja man svori. Pramus jos ir skyscius ir svori
Atsakyti
visoms nesekminga savaite... blink.gif nu laukiam Ziedlapiux,gal vakariene ne i tema isjudins jai svori bigsmile.gif as aplesinu ryte nevalgau,man suveikia kaip laisvinamieji.pietums vaisiai,tai parduotuveje ziuresiu kokie suvilios biggrin.gif vakare mesyte,jauciu darysiu kaip ana kart,tokia mesos sriubyte 4u.gif
Atsakyti
0 PAMATYT YRA SMAGIAU NEI +!!!
Gal vistik reikia nepatinget ir issikrapstyt iki parduotuves,mat vakare vien braskes valgant ,,zveris'' gali pabust,nezinosiu ka suryt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dakota24 @ 2016 06 18, 12:01)
as aplesinu ryte nevalgau,man suveikia kaip laisvinamieji.

Bet reikia prie baltimo vitamino C, gal tada imk greipfrutus mirksiukas.gif turbut cia ir priezastis bus kodel svoris pas Tave pastrigo g.gif
Atsakyti
as vitamino c tablete suciulpiu kas ryta...nu kita sav bandysiu prisiverst greifurtu pavalgyt rytais.***** noreciau pietums braskiu visai bigsmile.gif
Atsakyti
-1.2kg thumbup.gif lipau kelis kart ant svarstykliu, nepatikejau:)
Tik pusryciauju dabar...
Atsakyti
Pas mane siandien -200g smile.gif
Atsakyti
labas, ka tik atsikeliau biggrin.gif pas mane NULIS. as pastebejau sitoj savaitej mazai mesos tai tas svoris nejuda ir silpna nuo tu kiausu g.gif verdu kiausus. cool.gif
Atsakyti
as granata pasigriebiau pietums bigsmile.gif dar kriause turiu jai alkis veliau uzpuls 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2016 06 18, 13:21)
-1.2kg  thumbup.gif lipau kelis kart ant svarstykliu, nepatikejau:)
Tik pusryciauju dabar...

Vau,va kur visi mano minusai pabego lotuliukas.gif Kiek dydziu ismiera sumazejo? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 18, 13:22)
Pas mane siandien -200g  smile.gif

Ne visas pasirodo menulis veikia,kaikam pasiseke thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 06 18, 13:44)
labas, ka tik atsikeliau biggrin.gif pas mane NULIS.  as pastebejau sitoj savaitej mazai mesos tai tas svoris nejuda ir silpna nuo tu kiausu  g.gif verdu kiausus.  cool.gif



Tai ir tu kiausiniu reikejo po daugiau imt mirksiukas.gif XL darytis biggrin.gif
As irgi verduos,pietums.Turiu vysniniu pomidoriuku pakeli,tai kaip uogytes dabar raitau.Jau kaip man karotino organizmas reikalauja blink.gif ,galeciau pomidorus kiaura para valgyt tongue.gif Va agutku visai nesinori schmoll.gif Ir apelsinu nebesinori,mat neskanus...


Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2016 06 18, 12:47)
Vau,va kur visi mano minusai pabego lotuliukas.gif Kiek dydziu ismiera sumazejo?

Aha, susigriebiau visus minusus sau biggrin.gif kad drabuziai palaisvejo tai faktas, siandienai -6kg nuo birzelio 1d. Dar nieko naujo nepirkau cool.gif
Atsakyti