Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 (58 tema)

QUOTE(žydrynė @ 2016 05 20, 16:59)

iš pradžiu šis tepalas neblogai padejo, dabar matyt apsiprato ir jokio jau efekto, dar perkant chemijos tabletes dave vaistinej tepalo nemokamai tipo priklauso tai tas iš kart neveikė sad.gif

QUOTE(Leonilė @ 2016 05 20, 17:46)
Nauja tema... ir aš grįžtu čia, vėl pas jus.. turbūt mažai kas mane ir atsimena...

Deja, liga pas mane sugrįžo, šiandien sukapsėjo pirmoji chemija sad.gif

Taikė visai kitokį vaistų derinį, negu pirmojo kurso metu.

Markeris jau kosmosą parodė sad.gif
Šiandien kol kas esu optimistinės nuotaikos, pasiruošusi kovai, kaip bus rytoj nežinau....

Aš prisimenu, tiksliau skaitant senas temas Jūs buvau ten "sutikus"....o dabar reikia tik galvoti, kad pakeista sudetis gydymo duos gerą rezultata, o markeriu ir patys gyd. ne visada pasitiki cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2016 05 20, 18:46)
Nauja tema... ir aš grįžtu čia, vėl pas jus.. turbūt mažai kas mane ir atsimena...

Deja, liga pas mane sugrįžo, šiandien sukapsėjo pirmoji chemija sad.gif

Taikė visai kitokį vaistų derinį, negu pirmojo kurso metu.

Markeris jau kosmosą parodė sad.gif
Šiandien kol kas esu optimistinės nuotaikos, pasiruošusi kovai, kaip bus rytoj nežinau....

Labai gaila. Bet tikekit ir turek vilties! Koks jum vezys? Ir koks markeris? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 05 20, 14:33)
Ačiū  4u.gif , būtinai nupirksiu, gal tuo pačiu žinot kokį tepalą, kai be proto trūkineja iki kraujo  ir skauda rankų oda, o ypač delnų?

Tik nesijuokti smile.gif
DeLaval muilas Putokšlis ir kremai karvių tešmens priežiūrai. Išbandyta.
DeLaval

Dar prisiminiau tepalą nuo sąnarių skausmo "Žalias tepalas plius". Išgirtas, ąsmeniškai nebandytas.
Vetfarmas

Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 05 20, 14:33)
kad čia turbut tik greitoji turi pritaikymą vežti gulinčius  g.gif , pas mus dar pervežimo paslaugą galima užsisakyti iš socialiniu paslaugu centro, tik nežinau dėl gulinčio žmogaus  g.gif

dabar galioja lietuvoj rašyti receptai visoj ES, bent perkant lenkijoj jokių papildomu reikalavimu nera
Ačiū  4u.gif , būtinai nupirksiu, gal tuo pačiu žinot kokį tepalą, kai be proto trūkineja iki kraujo  ir skauda rankų oda, o ypač delnų?

Aciu!

Leonile, sveikatos! 4u.gif kad " siandien" testusi ilgaaaai linkiu!
Atsakyti
Leonile... Apkabinu. Ka lašina?
Atsakyti
Leonile, gaila kad teko grįžti, bet žinok ir aš tam pačiam kely. Man plinta į limfmazgius, du gydymai jokio efekto nedavė, laukiu 3 verysad.gif
Kur recidyvas tau, kokius vaistus gauni?
Atsakyti
Gemzar+carboplatina.

KT nieko nerodo, viskas normoje. Tik markeris pakilo virš 100...
Tai vienintelis rodiklis dėl kurio skyrė chemiją.
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2016 05 21, 13:44)
Gemzar+carboplatina.

KT nieko nerodo, viskas normoje. Tik markeris pakilo virš 100...
Tai vienintelis rodiklis dėl kurio skyrė chemiją.

Man irgi tą patį siūlo tik man sakė kad mano atveju chemo paliatyvi ir kad remisijoa niekada nepasieksiu.

Įdomiai kaip, kad pagal markerį nustato recidyvą. Man niekada nedaro markerio, matyt prie mano ligos jis neinformatyvus. Mane skenuoja kas keli mėnesiai.
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2016 05 21, 14:44)
Gemzar+carboplatina.

KT nieko nerodo, viskas normoje. Tik markeris pakilo virš 100...
Tai vienintelis rodiklis dėl kurio skyrė chemiją.


O jauti kažką negero? Kažkokius simptomus? Nuovargį? Nedingo apetitas

Man vis iš galvos neišeina ta studija, kuri sako, jog nėra skirtumo, ar gydytis pradedi kai markeris pakyla ar jau kai ir pradedi jausti simptomus/kažką parodo KT. Nu bet gal jei skyrė chemiją, tai ne veltui... doh.gif
Atsakyti
pas mus irgi sioks toks nerimas... daromes tyrimus, nors markeris nieko ir nerodo, bet kazkas atsirado "ant" raktikaulio..... tikimes, kad nieko blogo .... biopsija paeme, laukiam rezultatu ph34r.gif
Atsakyti
Remedy, laikykis 4u.gif sunku, bet mes privalome laikytis.



Aš jaučiuosi tikrai gerai, visiškai jokių simptomų nejaučiu (nors nejaučiau ir tada, kai buvo diagnozuota liga, vienintelis simptomas, kuri jaučiau tada, tai šono skausmas ir kraujas ne menesiniu metu, visą kitą buvo gerai ir bendra savijauta gera).
Dabar tai iš vis viskas buvo ok, jokių blogumų, tik tas markeris...

Gydytoja pasitikiu, ji sako, kad kažkur yra mažytis židinukas, tad jos manymu, geriau taikyti chemoterapiją dabar, nei laukti kol užaugs ir tada tik taikyti. Markerį darydavau kas mėnesį ir kas kartą skaičiukai buvo vis didesni.

Gydytoja ramina, sako viskas bus gerai, pabrėžia mano jauną amžių ir sako, tikrai nepergyventi, kad dar ilgai gyvensiu..... ir t.t.


Turiu klausimą, kam lašėjo gemzar, ar skaudėjo? Man nerealiai skaudėjo unsure.gif sesutės nekreipė dėmesio... o kai lašėjo karboplatina tai viskas ok, jokio skausmo. Ar čia tik man taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leber @ 2016 05 20, 23:08)
Tik nesijuokti  smile.gif
DeLaval muilas Putokšlis ir kremai karvių tešmens priežiūrai. Išbandyta.
DeLaval

Dar prisiminiau tepalą nuo sąnarių skausmo "Žalias tepalas plius". Išgirtas, ąsmeniškai nebandytas.
Vetfarmas

kad nera iš ko juoktis čia...tik padėkoti galiu, eisiu šiandien į vet vaistinę, žiurėsiu ka ten gero pasiūlys

šita turim tepaliuka, seniau analogiškas būdavo arklio tepalas, nors gal ir dabar jo yra,bėda ta kaip vyras sako kad skauda viska ištisai, ir kaip jis sako nera tos vietos kur neskaudėtų, skambino savo gyd. liepė vietoj 5 xelodos tablečiu gerti po4 , gal tipo atleis tuos skausmus ir priedo tramadoli vartot g.gif , trečiadienį KT, taip neramu g.gif,ačiū dien nors paskutiniu metu susireguliavo spaudimas ir pulsas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 23 gegužės 2016 - 14:28