Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 (58 tema)

QUOTE(Leonilė @ 2016 05 24, 22:20)
Man buvo skirti šlapimą varantys vaistai, mažėjo, mažėjo ir dabar jau tfux3 nebėra.
Ir KT nebesimato jau to, kas buvo prieš tai.

-----
Atsigaudinėju po chemijos... kai pagalvoju, kad penktadienį vėl lašins apima liūdesys.... dar 11 kartų liko..... angel_sadangel.gif


Kaip šalutiniai? Jei kas savaitę lašina tai greit praeis. 11 savaičių ir viskas. O laikas skrieja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 05 25, 06:03)
Kaip šalutiniai? Jei kas savaitę lašina tai greit praeis. 11 savaičių ir viskas. O laikas skrieja smile.gif



Siaubingas pykinimas, silpnumas....
Didelių skausmų (kaip nuo paklitaxelio man buvo nėra).
Kojos dar labiau užtirpo. Man asmeniškai tas užtirpimas taip ir nepraėjo nuo anos chemijos, taip ir liks jau su visam verysad.gif tokios ""pamedejusios" kojos. O tau tas sumedejimas praėjo?
Man dvi savaites iš eilės lašina, tada savaite pertrauka ir vėl dvi savaitės iš eilės ir t.t.
Tau kontrolė kas kiek laiko būna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonilė: 25 gegužės 2016 - 07:25
QUOTE(une @ 2016 05 24, 15:04)

Stengiuosi ten ieskoti atsakymu, nes cia baisu man jau ir klaust ko... Gali ne taip suprast, ne taip pagalvot... Nes as gi nesergu, daug ka matau turbut kitaip...

Beja, siandien paemiau KT atsakyma. Tai beveik visi dariniai plauciuose  sumazeja , kituose organuose, kur salia mato- like kaip ir buvo anksciau. Uzdave nauju galvoskausmiu apsisprendimui iki antradienio..

oje nepriimkit taip visko sau asmeniškai mirksiukas.gif , klauskit, domėkitės, gi tam ir skirta šita tema, aš irgi iš tų palaikančių komandos, bet niekas nežino kas bus rytoj, gal jau būsiu kitoj kelio pusėj cool.gif

nu svarbu nedidėja, vyras šiandien važiuoja kt darytis į onkologinį unsure.gif

QUOTE(Leonilė @ 2016 05 24, 22:20)
-----
Atsigaudinėju po chemijos... kai pagalvoju, kad penktadienį vėl lašins apima liūdesys.... dar 11 kartų liko..... angel_sadangel.gif

console.gif nepamatysit kaip greit jos prabėgs, dabar ir laikas šviesesnis, spalvingesnis, lengviau bus g.gif

Angele, o jūsų vyrui kolkas baigti visi gydymai? Kas kiek laiko dabar jam kontrolė?
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2016 05 25, 07:22)
Siaubingas pykinimas, silpnumas....
Didelių skausmų (kaip nuo paklitaxelio man buvo nėra).
Kojos dar labiau užtirpo. Man asmeniškai tas užtirpimas taip ir nepraėjo nuo anos chemijos, taip ir liks jau su visam verysad.gif tokios ""pamedejusios" kojos. O tau tas sumedejimas praėjo?
Man dvi savaites iš eilės lašina, tada savaite pertrauka ir vėl dvi savaitės iš eilės ir t.t.
Tau kontrolė kas kiek laiko būna?


Oi, skamba nekaip. Bet bent jau neskauda.
Man tikriausiai pasisekė, nes tos neuropatijos (užtirpimo) nepajaučiau, bet jaučiu kad chemija širdį pažeidė.. Fizinio krūvio beveik nebetoleruoju, pulsas aukštas, dusina. Aišku, gydytojai nieko blogo nemato smile.gif bet gavau vat tokią irgi "dovanėlę" nuo chemijos.

Šiaip man kontrolė kas 3-4 mėn (ultragarsas ir markeris), bet dabar paskutinįkart buvau kovą, o KT (daro kartą per metus) paskyrė tik rugpjūčio pradžioje. Tai truputį nesaugiai jaučiuosi, kad toks ilgas tarpas tarp patikrinimų. Maža kas ten viduj vyksta.
Atsakyti
Leonile, gal neužtruks labai gydymas, kuo sklandesnio gydymo.

Kastuve, ilgas laukimas, psichologiškai nelengva turbūt. Laikykis.

Fliokse, gerų tyrimų rezultatų linkiu.
Penktadienį vyrui baigė gydymą, tyrimai po 3mėn, nors neįtikėtina, kai kas savaitę kraują priduot reikdavo. Beg gal nesvyruos taip be chemijos. Nustatė darbingumą 35 proc, pradėjo dirbt po mažiau valandų nei ankščiau.
Dėl polineuropatijos, kuri vyrui pasireiškė jau antrą gydymo mėnesį, požymiai iki šiol, žinoma po buvusių komplikacijų dar didesni fiziniai pokyčiai, bet su tuo gyvenama. Labai keičia žmogų liga, gydymas, išgyvenimai, kardinaliai, bent iš šalies žiūrint.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2016 05 25, 17:47)
Leonile, gal neužtruks labai gydymas, kuo sklandesnio gydymo.

Kastuve, ilgas laukimas, psichologiškai nelengva turbūt. Laikykis.

Fliokse, gerų tyrimų rezultatų linkiu.
Penktadienį vyrui baigė gydymą, tyrimai po 3mėn, nors neįtikėtina, kai kas savaitę kraują priduot reikdavo. Beg gal nesvyruos taip be chemijos. Nustatė darbingumą 35 proc, pradėjo dirbt po mažiau valandų nei ankščiau.
Dėl polineuropatijos, kuri vyrui pasireiškė jau antrą gydymo mėnesį, požymiai iki šiol, žinoma po buvusių komplikacijų dar didesni fiziniai pokyčiai, bet su tuo gyvenama. Labai keičia žmogų liga, gydymas, išgyvenimai, kardinaliai, bent iš šalies žiūrint.

Polineuropatija neisgydoma. Tiesa mano mamai labai padejo tas gydytojas kur rankom gydo.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2016 05 25, 16:47)
.

Fliokse, gerų tyrimų rezultatų linkiu.
Penktadienį vyrui baigė gydymą, tyrimai po 3mėn, nors neįtikėtina, kai kas savaitę kraują priduot reikdavo. Beg gal nesvyruos taip be chemijos. Nustatė darbingumą 35 proc, pradėjo dirbt po mažiau valandų nei ankščiau.
Dėl polineuropatijos, kuri vyrui pasireiškė jau antrą gydymo mėnesį, požymiai iki šiol, žinoma po buvusių komplikacijų dar didesni fiziniai pokyčiai, bet su tuo gyvenama. Labai keičia žmogų liga, gydymas, išgyvenimai, kardinaliai, bent iš šalies žiūrint.

Ačiū, tikimės tik geriausio

o vyras seniau neturėjo grupės? maniškis pagal kita liga turėjo 40 proc. dabar liko tik šita tai neįsivaizduoju kiek gaus irgi dirbantis yra šiai dienai g.gif ,

sutinku kad keičia, o kiek dar pats žmogus nepasisako, bet vistiek iš kalbų elgsenos tas išlenda cool.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2016 05 25, 17:05)
Polineuropatija neisgydoma. Tiesa mano mamai labai padejo tas gydytojas kur rankom gydo.

O kaip jis gydo? ta prasme masažais?
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 05 26, 10:21)
Ačiū, tikimės tik geriausio

o vyras seniau neturėjo grupės? maniškis pagal kita liga turėjo 40 proc. dabar liko tik šita tai neįsivaizduoju kiek gaus irgi dirbantis yra šiai dienai  g.gif ,

sutinku kad keičia, o kiek dar pats žmogus nepasisako, bet vistiek iš kalbų elgsenos tas išlenda  cool.gif
O kaip jis gydo? ta prasme masažais?

Bioenergetikas jis.
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 05 26, 10:17)
Bioenergetikas jis.


Čia jūs apie reiki šnekat?
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 05 26, 15:39)
Čia jūs apie reiki šnekat?

Kas tas reiki?
Atsakyti
Sveikos, gal kažkam reikia trumpu iki pečių peruko ir visu priemoniu jo priežiūrai ( šampūnas/balzamas ). Dovanojame. Tikrai nedaug naudotas ir puikios bukles sad.gif deja- bet vyro mama pralaimejo savo kova su vėžiu sad.gif priminsiu kad buvo krūties vėžys her---, kuris nereagavo i jokia chemija:( persimetė i limfmazgius, kepenys, plaučius , o paskutini menesi buvo rasti 6 deriniai smegenyse - kuriu deja jau net neoperavo:(
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2016 06 01, 11:52)
Sveikos, gal kažkam reikia trumpu iki pečių peruko ir visu priemoniu jo priežiūrai ( šampūnas/balzamas ). Dovanojame. Tikrai nedaug naudotas ir puikios bukles sad.gif deja- bet vyro mama pralaimejo savo kova su vėžiu sad.gif priminsiu kad buvo krūties vėžys her---, kuris nereagavo i jokia chemija:( persimetė i limfmazgius, kepenys, plaučius , o paskutini menesi buvo rasti 6 deriniai smegenyse - kuriu deja jau net neoperavo:(

ojei sad.gif užjaučiu unsure.gif Per kiek laiko čia taip atsitiko,ta prasme kiek laiko praėjo nuo diagnozės ar operacijos iki išplitimo?Mano mamai irgi krūties vėžys sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 01 birželio 2016 - 22:04