Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Su Naujais Metais!!! 4u.gif


Jlbmami, kur tu dingus??? Kaip sekasi?
Man atrodo, kad mes cia dar visos naudojam senaja versija smile.gif
Atsakyti
Su naujais metais!



Tema sukurta 2016 geguze biggrin.gif istempsim iki 2017 geguzes tokiais tempais biggrin.gif

Atsakyti

Sikste, aciu gerai Buvo sunkus metai, bet tikiuosi viskas bus toliau tik i gera. :D Tiesa mergiotes pilnametem patapo. Teises issilaike.

O kaip tu? R. taves nesimato. Nors ten ir man reiktu susitvarkyti. Nekeliu savo darbu. Mezgi? Kaip vaikai?

Siandien teko vel sniega kasti. :yahoo: Keleta metu jo neturejom. Siandien buvom Düsseldorfe, Neusse. Ten jo nera :huh2: . Grizom namo vel i ziema.

 

  Reik eiti kur parasyti, nes man neleidzia naujoj versijoj, nei cituoti, nei atsakyti. Ir dar teksta isdarke. Mano rasytas mintis is naujos eilutes, sukiso viens paskui kita.

Bet siaip visai nieko nauja ta versija.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 02 sausio 2017 - 22:08
sveikos. na kaip atlaiket sventes?
as savo seimyna jau islydejau atgal i LT, mama liko pas mane porai menesiu, nes vyras iki velumu dirbs, as namie viena su vaikais kiauras dienas sedesiu, tai linksmiau bus. ir aisku pagalba nepamaisys. tuo paciu vaikas pauges, gal miegos geriau 4u.gif na ir siaip didesnis siek tiek bus, bus galima kokiais zaisliukais sudomint, ar supynem. jauciu naivi esu, nes pirmajam tai dzin buvo, tik nesiojamas norejo but biggrin.gif

papasakosiu gera dalyka. aisku tiks jau tik kitiem metam. mano vyras nupirko toki pulteli su trim blokeliais. hornbache ar bauhause pirko. koks 20-30e kainavo. zodziu sujungiat lemputes kuriomis puosiat namus, ar kiema i ta blokeli, o paskui i elektros lizda. ir vualia. viska ijungiat/isjungiat pultelio pagalba. vajetus kaip palengvino darba. anksciau kas vakara junk isjunk viska ranka. is razetes. o dabar taip ''ismaniai'' reguliavau viska. vienus papuosimus statem kieme. tai fiziskai neprilakstysi ijungt/isjungt, nes viskas i kiemo razete ijungta buvo. tai as tik pypt per langa knopke, ir ijungiu biggrin.gif va. gal ir jums pravers, nes ne visi tokius dalykus zino.

siandien nuo ryto snigo, net tokia puga buvo, bet sniegas tirpsta ir buza ant zemes. va tokio oro labiausiai nemegstu. jei jau sninga tai snigtu normaliai...
kepu vaflius. po svenciu vis nesustoju ''kazko noret'' ax.gif
Atsakyti
Su praejusiomis sventemis! Linkiu geru ir dosniu metu!
Addicted, pirkom ta Tip Toi su zaidimu - monstru muzikos mokykla. Per velai uzsisziurejau, kad si firma turi ir gyvunu figuru, mat mazoji Kaledoms norejo mazo zoologijos sodo ir viska nupirkau is Schleich. Gal Tip Toi variantas siuo atveju butu buve idomiau.
Siemet mes pirma karta namie puosem eglute ir kuciavojom. Buvo ir seneliai rolleyes.gif Po Nauju dar pabuvojom Berlyne, gan smagiai praleidom laika. Orai tai nedziugina - pasninga, nutirpsta brrrr.... Per sventes buvom like be interneto, viso 11 dienu. Vos ne kaip dieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2017 01 05, 12:59)
Per sventes buvom like be interneto, viso 11 dienu. Vos ne kaip dieta  biggrin.gif

pas mane va dabar telikas nerodo. tiksliau kazkas su blokeliu pasidare. siaubas kaip nervas ima. butu dzin, prisedu prie kompo ir nereikia to tv. bet gi dabar kai su leliuku sedziu, tai jau prie kompo niekaip... numirsim su mama jei tv neveiks frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2017 01 05, 22:31)
bet gi dabar kai su leliuku sedziu, tai jau prie kompo niekaip... numirsim su mama jei tv neveiks  frusty.gif

Na ir kaip jums sekasi smile.gif? Kaip pati laikaisi, kokie jausmai? Aisku dabar sventes buvo ir jei sveciu turejai, tai viskas kiek kitaip.
Mano mazoji/didzioji paskutiniu metu suirzusi, darzelyje Hand-Fuss-Mund Krankheit, vakar jos veiduka raudonis irgi buvo pamargines, bet siandien lyg nieko, leidau i darzeli.
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2017 01 06, 09:35)
Na ir kaip jums sekasi smile.gif? Kaip pati laikaisi, kokie jausmai? Aisku dabar sventes buvo ir jei sveciu turejai, tai viskas kiek kitaip.

dabar jau gerai. pradzioj aisku buvo visokiu tu jausmu... nezinau ar visoms taip buna, bet man tiek su pirmu tiek dabar visokios mintys aplankinejo. ir asaru buvo, ir saves nesupratimo. cia gerai, cia jau verkiu. ko verkiu? - nezinau. na hormonai siaute 4u.gif naktim dar iki dabar atsikeliu kartais visa slapia. dar tikrai neatsistates organizmas. bet labai dziaugiuos, kad mama pas mane porai menesiu liko. tai linksmiau. tiek pasivaiksciot eit, tiek namie. aisku padeda ziauriai. ryte vaika paima, as dar pora valandu pamiegu. tai jau labai didele pagalba, nes naktim tikrai nedamiegu. vaikas tik apie 24.00val nueina miegot naktinio miego. iki tol kociok nekociojes. tai anksciau atsigult irgi niekaip neiseina.
bet nieko. tas laikas gi taip greit eina. va jau pusantro menesio prabego kaip savaite. dabar dejuoju, paskui prasysiu, kad kas laika sustabdytu 4u.gif
Atsakyti

Sveikos   Orkinta, labai faina, kad mama padeda. O ta nuotaiku kaita ir prakaitavimai tikrai preis. :4u:   Dziaukis kiekviena akimirka, nes tas laikas taip greitai pralekia. O kokia tv ziuri, kad blokelis neveikia? Gal emigrantus? Pas mane jau ir 3 diena bludija. Norisi i siena ta blokeli su tv sumuriti. Pripratau vakarai su tv lyginti ir megzti.   

 

O varge siandien pas mus buvo -10. Nepamenu kada cia tiek buvo :hmm: . Zodziu, ryte taip tuscia buvo, kad net nemalonu.

 

ir vel teksta sugrudo i kruva

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 06 sausio 2017 - 16:30

Aha emigranta. Siandien ir draugai skundesi. Bet pas mus siandien jau veike. Tiesa vienas blokelis sugedo visiskai. Mes 2 turejom. Bet vienas tai fiziskai sugedo. Lituot ar ka ten daryt reiketu. O kitas tik siaip pabludina, kad nezinia kas kaltas buna. 

Del vaiko tai taip, stengiuos dziaugtis visom akimirkom. Ziuriu, glostau, geriuos... jau dabar matau koks paauges, kaip keiciasi. Ant savo ranku nepastebiu, bet kai ziuriu, kai kiti ji laiko, tai toooks maziukas, toks fainas. Tai vis bandau sau primint, kad dziaukis kol gali. Nes savo buityje nepastebesiu kaip uzaugs. Ir niekada jau toks kamuoliukas nebebus... 

Atsakyti

Sveikos

kaip graziai sninga :wub: , bet salta..

Orkinta, tai reiskias, kad pas emigranus problema. Nes vakar ir jau pas mane veike :blink: . Ben kokia info atsiustu. O tai as blokelius keiciau, kabelius keiciau. Televizoriui visa kalte suverciau. Paskui interneta apkaltinau. Matavau interneto rodiklius. Rode, kad labai geras internetas. Ir visi kiti aparatai veike be problemu. Maniskis pasiuto, kai as jo biura suverciau blokelius ir kabelius keisdama.

Va tau ir technika. O maniskis nori viska kompiuterizuoti: roliades, apsauga, dumu daviklius. Eina jis toli toli. Nes paskui vistiek as viska turiu tvarkyti. Jau ir taip kazko nesisinchronizuoja ipadas su iphonu ir kompiuteriu.  Nu dar reikia katila sustiguoti, nes du kambarius vel maziau sildo.

Parodyk savo maziu :bigsmile:     O kaip vyresnelis? Nepavyduliauja? Kaip tavo papugos?

Maniskes kates aktyviai kaulija. Pacios supranta, kad vargsas gyvunas sedes vienas namie, bet vistiek joms norisi. Tai maniskis sake, kad joms issikraustan padovanos po kate :ax: . Ech tie vaikai taip greitai uzaugo..

Atsakyti
vyresnelis labai gerai. jokiu problemu ar pavydu. isvis nei zodzio tfu tfu tfu. geras amzius tikriausiai.
nepyk, vaikiuko nerodysiu. na ne cia.... 4u.gif ir facebookinems dar nerodau. ai mazas dar. spesiu. vyras sako, sulauk bent 2 menesiu. ale blogu akiu bijom. nors as siaip netikiu prietarais, bet kai kalba eina apie vaika ne mane, tai turiu pagalvot.

papugos irgi gerai. sodo namuka vasara pastatem, tai jos dabar ten gyvena. ijungiu vis sildyma joms. nes saltoka. norejom voljera pastatyt prie namuko, bet jau siemet nespejom. tai gal pavasari prisiruosim.

maniskis vyras irgi toks pats. jam viskas turi buti kompiuterizuota ir t.t. visur kameros, pulteliai, knopkytes biggrin.gif visa kiema laidais istampe, sake kameras statys. vaikus kieme gales stebet biggrin.gif dabar del leliuko sake kamera pirks. kad uzdares duris matytu, ka leliukas veikia ir nereiketu lakstyt. siaip turint kiema geras daiktas. mes jau su vyresneliu turejom, tik sudeginom. trumpa sujungima padarem.
musu printeris nebesinchronizuoja su kompu, nes jau per daug IP adresu ant interneto prijungta doh.gif tai norint ka atspausdint, turiu atsijungt nuo interneto ir tada pasijungt printeri. bet aisku geriau vistiek negu su laidu....
Atsakyti