Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Uz 3 dienu atostogos thumbup.gif laisve papugoms thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 06 28, 08:20)
Uz 3 dienu atostogos  thumbup.gif laisve papugoms  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

a baiksi erzintis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2016 06 28, 14:39)
a baiksi erzintis cool.gif


Atsiprasau, nenorejau biggrin.gif tongue.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 06 23, 22:56)
terminas lapkricio gale. kita sav gal jau suzinosiu ko laukiam. kazkaip truputi neramu, nes labai ramus vaikas. vis turiu padabot, juda ar ne per diena. kartais uzeina ryte ar vakare intensyviau, bet dienos begyje ramuma. gal mergaite? kokia rameke? svelnumo isikunijimas  wub.gif  4u.gif  nes mano pirmas sunus, tai, kai pajutau judesius nuo 16sav, tai taip be pertrauku. as ir lopsines dainuodavau ir siubuodavau, nes man ramybes nebuvo. o kaip jums su judesiais buvo? intensyviai ar ne? man pries savaite kazkaip intensyviau viskas atrode. o sita savaite labai pasyvi.... jdesius jauciu, bet labai retus. negi miega ir miega?? blush2.gif

ich, jolitka labai fainuoliai jusu vaikuciai  wub.gif


Sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif Musu pirmagime buvo laaabai rami, irgi turedavau zadinti, bet ji ir dabar yra ramaus budo ax.gif
Atsakyti
Labai grazus vaikuciai! Smagu pamatyti thumbup.gif

Orkinta,kaip pilvukas? Matos kas nors? Suzinojai lyti?.

O as turejau visa birzeli sveciu.Mama sveciavosi.Tik gaila oras siemet prastas,kiek mes pernai lauke sedejom,tai siemet namuose .

Mano didzioji siandien grizta is Italijos su klase.Buvo prie juros Toskanoje.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2016 07 01, 09:05)

Orkinta,kaip pilvukas? Matos kas nors? Suzinojai lyti?.

Nu matos matos jau. Apvalus toks. Jei kazkas aptemtesnio tai jau zmones zvilgcioja biggrin.gif tenka aukletojom ar daktarem prisipazint, nes zmonem klaust nepatogu, o as zvilgsnius pastebiu.

Nelabai vaikas skesciojos, bet daktare sake, kad gal mergaite. wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nu va gryzom po trumpü atostogü is LT ir pirmadieny vel y darbus kibsiu. Gryzom Joniniü isvakarese tai spejau ketv ir penktadieny dar po Jonines pasizvalgyt.Sestadieny ant smügio buvusi klasioke suorganizavo pas svogery terasoj,20 metü klases susitikima.Pasventem dvi dienas.Aplaankem Vilniu,Kauna ir gryzau su varvancia nosimi atgal y DE. Ten +30 kepem,o cia gryzom ir pastiko lietus bei +15 silumos.
Atsakyti
Jau ir vasara ipusejo, ir Europos futbolo cempionatas pasibaige, ir issaiskejo anglu nuomone apie Europos sajunga, orai irgi pagedo, o cia nieks nesirodo verysad.gif Nagi greit pasipasakojat ka gero veikiat ir kaip jums visi tie ivykiai bigsmile.gif !!!

Pas mane praejusia savaite per Mindaugo karunavima buvo draugai is Lietuvos atvyke. Buvo atostogose su visa seima Italijoj ir griztant pas mus uzsuko. Labai smagu buvo - tiek laika sauniai praleidom, tiek pats susitikimas be galo malonus. Viena diena buvom Berlyne, buvo geras oras ir plaukem laivu aplink visa Berlyne, virs triju valandu uztrunka kelione, bet verta. Galiu tik parekomenduot. Trumpose esu anksciau plaukusi, bet ne tas efektas.
O pirma vakara kiek pokalbiu, juoku buvo, iki septyniu ryto visi linksminomes. Neatsimenu jau kada taip smagu buvo, elgemes kaip kokie jauniklaiai blush2.gif ... Dar ir nuotyki su draugaite apturejom. Drauge ruko, issivede ir mane kartu i balkona ryte septyniom, paskui ir maniskis atejo, o seidamas is ipratimo balkono duris uzrakino, po kurio laiko abu vyriskiai miegot nuejo. Tai mes su draugaite dar ryte virs dvieju valandu balkone prabuvom kol pavyko maniski prikelt duris atrakint, o mes basom kojom, trumpom rankovem ir kaip tik tadien stipriai atsalo... sakiau bus kapec, sirgsiu, bet matyt alkoholio kiekis tasyk isgelbejo mus smile.gif
Kita savaite atvaziuos kita drauge su seima, vaziuoja i vienos drauges vestuves Vokietijoje. Be galo as ju ilgiuosi, su pirmaja kur jau buvo devynis metus kartu pragyvenom, su kita kur atvaziuos - seserius ir tai buvo patys graziausi studiju laikai echhh... neturiu as cia tokiu draugiu, kazkaip mano draugystes cia neisauga iki tokio artumo...

O Europos futbolo cempiona kiek imanoma ziurejau, buvo idomu. Islandai sukure stebukla, saunuoliai smile.gif! Vokieciai irgi neblogai (aisku visi pergaliu norejo, bet kamuolys juk apvalus), o finalo varzybos labai nepatiko, mano akim labai grubiai suzaide.

Apie Brexit tai patyliu... kaip tik mes turim tokiu reikalu, kur sis ivykis gali itakot, tai hmmm laikom spygas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 14 liepos 2016 - 00:05
Atrodo, kad temos cia pasmerktos "mirti", nes karaliauja tik visagalis facebook...
Jolitka, labai norejau pagirti tavo panele. Grazuole! Abi su mociute saunuoles, kad pora savaiciu kartu praleido. As net uzppavydejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2016 07 16, 07:28)
Atrodo, kad temos  cia pasmerktos "mirti", nes karaliauja tik visagalis facebook...


Tai kad FB irgi ne kazka daugiau viskas vyksta..

Antradienį skrendam jau i DE, jei atvirai tai pavargau daugiau per atostogas nei pailsėjau..
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 07 17, 19:29)
Tai kad FB irgi ne kazka daugiau viskas vyksta..

Antradienį skrendam jau i DE, jei atvirai tai pavargau daugiau per atostogas nei pailsėjau..

Tai kaip nepavargsi, kai tiek visur vazinejat smile.gif Bet gi vis tiek smagiai laika praleidot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 07 17, 20:29)
Tai kad FB irgi ne kazka daugiau viskas vyksta..

Antradienį skrendam jau i DE, jei atvirai tai pavargau daugiau per atostogas nei pailsėjau..

Kiek jus cia laiko pabuvot? Dvi savaites?

Mes turbut i LT siemet nevaziuosim. Renovuojam visa antra auksta is pagrindu. Finale: nei pinigu, nei laiko. Nors man kazkaip su Luku pas tevus norisi. Ir jis vis prasosi. Nebent pirksiu paskutines minutes bilietus.
Atsakyti