Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(Twixx @ 2018 12 17, 22:32)
Pirma karta i Maljorka-ka rinktis-kuri regiona-Magalufa,ar Cala d'OR?? ax.gif  ax.gif  ax.gif


Magalufas tai man tokia Šventoji mūsų, triukšmas ir šiaip nemielas miestas, aš būčiau už Cala d or. Tik aikšku jis šiek tiek toliau nuo oro uosto.
Atsakyti
Sveiki, gal zinot kodel ryainair neleidzia ziureti-pirkti bilietu liepai rugpjuciui is Palmos i Lietuva? leidzia tik i Palma, o atgal ne ? huh.gif
Atsakyti

Sveiki, gal zinot kodel ryainair neleidzia ziureti-pirkti bilietu liepai rugpjuciui is Palmos i Lietuva? leidzia tik i Palma, o atgal ne ? huh.gif

Tai kad leidzia :)

Atsakyti
O man neleidzia, leidzia rinktis atgaliniam skrydziui tik birzeli, liepos ir rugpjucio ne, Nesuprantu kodel cry.gif
Per telefa leido, jeee biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 30 gruodžio 2018 - 12:54
Laba diena, pirma karta keliaujame i Maljorka ir pirma karta su vaiku (bus beveik 2m). Renkuosi viebuti Mangalufo regione, paciam jo pakrastyje ir suabejojau, ar nebus labai tusu miestelis, kad vakare triuksmas ir pan? Siaip pacio miesto surmulio nebijau, bet kad nebutu visai vien vakareliai, nes gal noresis vakare iseiti pasivaikscioti, o jei ten vien klubai, nusivilsim?
1) Nesinori gyventi tuscioje gyvenvieteje, noris vakare jaukiai iseiti paisvaikscioti.
2) Norisi grazaus papludimio, kad butu vietos vaikui pakasti smeli
3) Kad nebutu triuksmo nakti
4) Arti oro uostas
Ar Mangalufa nebus blogas pasirinkimas?

Beje, kaip keliaujate nuo oro uosto link savo viezbucio? Apart masinos nuomos?
Atsakyti
[quote=bailushka,2019 01 14, 22:18]

Ar Mangalufa nebus blogas pasirinkimas?

Bus smile.gif mano akimis su mazu vaku vakarais ten tikrai ne vieta, merginos prie baru pamaciusios, kad mes su vaiku, nors jis didelis, net kvietimo uzeiti nekiso biggrin.gif O vilioja barai klientus labai ivairiai, ne tik su skrajutem, bet ir sokiais ant stalu, kas buna nakciai isibegejus nzn., mes pasizvalgem ir dingom is ten, mes irgi surmulio nebijom, kiekviena vakara po vakarienes eidavom i miesta prasieit, ar kur prisest, na bet Magalufe visko per daug, bet pamatyti verta smile.gif beja, pagal miestelio atmosfera atitinkamai ir zmones pasipuose vaiksto ;)
Atsakyti
Aciu uz izvalgas, o kokiam regione buvot? Gal galite kazka reiomenduoti? Man tiesiog labai patiko vienas viezbutis, kuris yra Mangalufos kraste, Sol Barbados, o kokiame Jus buvote, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(bailushka @ 2019 01 15, 23:21)
Aciu uz izvalgas, o kokiam regione buvot? Gal galite kazka reiomenduoti? Man tiesiog labai patiko vienas viezbutis, kuris yra Mangalufos kraste, Sol Barbados, o kokiame Jus buvote, jei ne paslaptis?


Mes Santa Ponsa kurorte buvom, nepertoliausiai nuo Palmos, bet daug ramesnis, jis turi laba platu smelio pleza, yra parduotuveliu, kaviniu, baru, na, bet po 3 vakaro pabosta jame, tai vazuodavom i aplinkinius kurortus vakarais prasieit, jie labai netoli ir pilna ju aplink.
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas buvę iberostar club cala barca ? Kokie atsiliepimai?
Ar gal galit rekomnduoti viesb ant jūros kranto su paplūdimiu ir viskas iskaiciuota? 2+2.
Atsakyti

iberostar pinos park mums labai patiko :wub:  :wub:  :wub:​  ..placiau i az ar per messenger :rolleyes: 

Atsakyti
Sveiki,

planuojam gegužės gale kelionę trim parom.

turėsim tik 2 pilnas dienas.

Neapsisprendžiu ar cia pasirinkti
https://www.melia.co...orca/index.html

ar cia,kur arciau Palmos

https://www.hotelaya.com/en/


Mašinos nenuomuosim ir skrydis velyvas:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 07 vasario 2019 - 12:18
Sveikos ir sveiki,planuojantys į MALJORKĄ. Pernai nepavyko-tikiuosi šiais metais pavyks.
Labai norėčiau sužinoti gal kas iš čia besilankančių skris į Maljorką iš Kauno balandžio 23 d. Iškarto po Velykų? Aš viena skrisiu,tai truputį nesmagu.
Atsakyti